Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kesinlikle. Resimleri vs silmek zor geldi hepten kapattı. Uzak kalmak dahada kolaylaştıracak çünkü işini :KK43:

Açıklamıcam çünkü onunla bir daha konuşmayı düşünmüyorum. Ne düşünüyordan ziyade bunu yapmış olmasıda bi garip geldi.
Yani işin kötü yanı benim açtığımı anlayıp şifreyi değiştirip dondurması :KK43:

Peki sen kendi hesabını ne yapacaksın sanırım msn adresindede var adı öyle mi ?

Hımmm şimdi daha iyi anladım canım yaa sanırım kapatmış olmasına sıkıldı canın... Kötü olmuş... Neyse vardır belki bunda bir hayır :44:

Off içimi öyle bi sıkıntı bastı anlatamam halbuki daha demin iyiyim sanki biraz daha dedim kendi kendime hep biyerden bişey çıkıyor zaten gece geliyorlar bana bide bu tuz biber oldu :KK43:

Peki sen kendi hesabını ne yapacaksın sanırım msn adresindede var adı öyle mi ?

Evet kapadım bende feys hesabımı. Yeni bir msn açıyorum kendime öyle değil böyle yapılır. Adı var ne demek ikimizin adı ve onun SOYADI adresim
Bak bir ders daha bi daha kimseyi bu denli benimsemiceeeeeeem.

Off içimi öyle bi sıkıntı bastı anlatamam halbuki daha demin iyiyim sanki biraz daha dedim kendi kendime hep biyerden bişey çıkıyor zaten gece geliyorlar bana bide bu tuz biber oldu :KK43:

Aklına getirmemeye çalışacaksın, kendini başka şeylerle oyalayacaksın yoksa başka türkü geçmez kuzum yaa :KK31: Ne bileyim filim falan izle bişey yap :26:

Evet kapadım bende feys hesabımı. Yeni bir msn açıyorum kendime öyle değil böyle yapılır. Adı var ne demek ikimizin adı ve onun SOYADI adresim
Bak bir ders daha bi daha kimseyi bu denli benimsemiceeeeeeem.

Adresleri böyle almasaymışsınız keşke ama geçmiş artık boşver keşke de demeyelim:26:
En güzelini yaparsın yepyeni başlamakla . .

Aklına getirmemeye çalışacaksın, kendini başka şeylerle oyalayacaksın yoksa başka türkü geçmez kuzum yaa :KK31: Ne bileyim filim falan izle bişey yap :26:

Bütün gün abimlerdeydim kafam dağılsın diye o kadar ısrar etti burda kal diye bende gece gece tutturdum eve bırak diye. Canıımı sıkmaya yer arıyormuş gibi kalsadım keşke :26:
Adresleri böyle almasaymışsınız keşke ama geçmiş artık boşver keşke de demeyelim:26:
En güzelini yaparsın yepyeni başlamakla . .

Yaşandı ve bitti. Boşver silmek karalamak bana göre değil hepten kapanmalı sayfa...

Bütün gün abimlerdeydim kafam dağılsın diye o kadar ısrar etti burda kal diye bende gece gece tutturdum eve bırak diye. Canıımı sıkmaya yer arıyormuş gibi kalsadım keşke :26:

Yaşandı ve bitti. Boşver silmek karalamak bana göre değil hepten kapanmalı sayfa...

Kapat o zaman bebeğim su aksın yatağnı bulsun :KK61:

Üzülme canım sen de tek başına oyalanacak bir şeyler bulmaya çalış, yeni başlangıçlar eminim seni daha mutlu edecektir merak etme... Her acı geçiyor bir şekilde...:KK34:

Kızlar ben bizim asker topiğinde bir şafak attırıp geliyorum, görüşürüz canlar :KK54:

Kapat o zaman bebeğim su aksın yatağnı bulsun :KK61:

Kapadım kuzucum yeni bi msn de açtım. Güçlüyüm ben..

Üzülme canım sen de tek başına oyalanacak bir şeyler bulmaya çalış, yeni başlangıçlar eminim seni daha mutlu edecektir merak etme... Her acı geçiyor bir şekilde...:KK34:

Yarın bi enstrüman kursuyla görüşeceğim annemide ikna edebilirsem kemana yazılcam inşallah

Yarın bi enstrüman kursuyla görüşeceğim annemide ikna edebilirsem kemana yazılcam inşallah

Harikasın bitanemm çok güzel yapmışsın :KK61:

Ohhh ne iyi yapmışsın kemanı ben de çok severim ama öğrenmek nasip olmadı :KK34:

Ohhh ne iyi yapmışsın kemanı ben de çok severim ama öğrenmek nasip olmadı :KK34:

Yaa kesinlikle bitiyorum ben o sese eminim öğrenirsem çok rahatlıcam gerçekten ama annem daha türk halk müziğine yatkın olduğundan bağlama istiyor. İnşallah ikna ederim zira bağlamayı öğrenmeye bile razıyım ama beni yansıtmıyor :KK1:

aryz'm senin için buldum . .

Bembeyaz kağıtlara yazardım eskiden sana olan aşkımı...
Kağıt şimdi de beyaz ama içim kapkara artık...
Öfkemi yazıyorum şimdi sana,
Affetmenin zorluğunu...
Bir an bile düşünmeden kırdığın kalbimin sesini...

Büyüdükçe öğreniyor insan duvarların o kadar da kalın olmadığını,
Sesin başına buyrukluğunu...
Dilediğinde dilediği yere ulaşıp , dilediğinde duvara çarpıp dağıldığını sesin...

Büyüdükçe öğreniyorsun...

Bana yaptıklarını boş duvarlara haykırırken öğrendim bunu...
Şimdi ihanetin acısını her zerremde hissedecek kadar büyüdüm...

Artık mümkünse gitmeni istiyorum senden...

Hem bak ne diycem:
-Kimseyi uğurlamaya gerek yok,
Herkes geçirir kendini feleğin çemberinden...

Benim çok hoşuma gitmişti ilk duyduğumda..

Yaa kesinlikle bitiyorum ben o sese eminim öğrenirsem çok rahatlıcam gerçekten ama annem daha türk halk müziğine yatkın olduğundan bağlama istiyor. İnşallah ikna ederim zira bağlamayı öğrenmeye bile razıyım ama beni yansıtmıyor :KK1:

Anladım canım ben bağlama çalabiliyorum ama keman ve yan flüt sesine hastayım, imkanım olsaydı onları da çalmak isterdim... :KK16:

aryz'm senin için buldum . .

Bembeyaz kağıtlara yazardım eskiden sana olan aşkımı...
Kağıt şimdi de beyaz ama içim kapkara artık...
Öfkemi yazıyorum şimdi sana,
Affetmenin zorluğunu...
Bir an bile düşünmeden kırdığın kalbimin sesini...

Büyüdükçe öğreniyor insan duvarların o kadar da kalın olmadığını,
Sesin başına buyrukluğunu...
Dilediğinde dilediği yere ulaşıp , dilediğinde duvara çarpıp dağıldığını sesin...

Büyüdükçe öğreniyorsun...

Bana yaptıklarını boş duvarlara haykırırken öğrendim bunu...
Şimdi ihanetin acısını her zerremde hissedecek kadar büyüdüm...

Artık mümkünse gitmeni istiyorum senden...

Hem bak ne diycem:
-Kimseyi uğurlamaya gerek yok,
Herkes geçirir kendini feleğin çemberinden...

Benim çok hoşuma gitmişti ilk duyduğumda..

Vaaaov dedim okuyunca. Hoş evet dua ediyorum ki ihanet gibi itici bi terim geçmedi aramızda gerçi o yaşadıklarımıza ihanet etti ama olsun. Söz verdim kendime ben ne onu nede kendimi üzmeyeceğim. :44:

Anladım canım ben bağlama çalabiliyorum ama keman ve yan flüt sesine hastayım, imkanım olsaydı onları da çalmak isterdim... :KK16:

Kulağım var aslında annemi ikna edemezsem dediğim gibi bağlama kursuna gidicem artık napiyim oyalanırım hiç olmadı anneme çalarım :KK1:

Vaaaov dedim okuyunca. Hoş evet dua ediyorum ki ihanet gibi itici bi terim geçmedi aramızda gerçi o yaşadıklarımıza ihanet etti ama olsun. Söz verdim kendime ben ne onu nede kendimi üzmeyeceğim. :44:
Kulağım var aslında annemi ikna edemezsem dediğim gibi bağlama kursuna gidicem artık napiyim oyalanırım hiç olmadı anneme çalarım :KK1:

Hehe :KK9: Yok canım öyle yapma gitmek istediğine git... Daha iyi olur... Ama keman daha zordur öğrenme açısından perdeleri olmadığı için, bir de daha fazla nota bilgisi öğretiyorlar başta o yüzden sıkabilir ama en çok istediğine gidersen zor olsa bile başarırsın...:KK34:

X