Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kar yağıyor yağıyor, kar yağıyor yağıyor, mantomu giyeceğim mantomu giyeceğim..:KK52: :KK52: :KK52:
ne haber kızlar ne var ne yok ....:KK51:

Ablaa yaa çok değişken bi şey oldum ben bir ağlarım bir güleeriimm:KK24:
Neyse geçişlerimde felaket zaten:KK9:
Ağlıyorum ağlıyorum sonra gülüyorum iyi değilim hiç:26:
Neyse benim kaçmam gerekiyo az sonra çıkıcam bi duş alırım sonra pazar işlerini halledip gelicem derse geçerim birazda:26:

canım bırak adı falan ya ne olmuş sanki özlemekte güzeldir beraber olduğunuz zamanda bu günleri özleyeceksin :) ankaradamıydı sevdiceğin okuyor mu orada ne kadar kaldı gelmesine

Gelmesi diye bir şey yok ki bebeğim o orda yaşıyor doğduğundan beri bende buralarda işte en son 4-5 ay önce görüştük bi dahaki görüşme bir ay sonra falan en kısa büyük ihtimalle o da 1-2 gün anca .. Bu günleri özleyeceğimi sanmıyorum kuzum inan hiç sanmıyorum .. İçimde kalan o kadar çok şey var ki
:KK14:

Öyle iyi anlıyorum ki sni . . Ama geçecek birgün hepsi :)

Çok var ama tubam çook çook var bilmiyorum ne olucak böyle of :KK14:En çok da korkum onu göremiyorum ya sanki hiç göremeyekmişim gibi geliyor ona bir şey olacakmış gibi hep atamıyorum bunu içimden hep ayrıldığımız zamanlarda içimden diyorum son olmasın bu görüşmeler çok kötü bi duygu düşünce ama çok korkuyorum kaybetmekten:KK14:

Gelmesi diye bir şey yok ki bebeğim o orda yaşıyor doğduğundan beri bende buralarda işte en son 4-5 ay önce görüştük bi dahaki görüşme bir ay sonra falan en kısa büyük ihtimalle o da 1-2 gün anca .. Bu günleri özleyeceğimi sanmıyorum kuzum inan hiç sanmıyorum .. İçimde kalan o kadar çok şey var ki
:KK14:

canım benim şükret bak kardeşimle sevgilisi 1 yılda bir kere görüşüyorlar biraz dayan şükret ki sağlığı yerinde iyi olduğunu biliyorsun konuşuyorsunuz aranız iyi elbet bitecek bu günlerde kavuşacaksınız sevdiceğinle üzülme oda üzülür kıyamam size :KK43:

Aslında sevmiyorum 5 kilo olsa iyi olur ama boyumda kısa dengeliyo :KK1:
bişey olmaz o zmn işte ne güzel çıtı pıtı bi kızsın:KK23::KK23::KK23:
Şu an tam şarkı dinle ağla moduna girdim:KK14:
Dinleyip dinleyip ağlıyorum:KK14:
Biri de beni şu memoli halimle görse o da gülmekten ölür ayrı :KK9:

arada geliyolar insana

sen de hareketli bişi aç dinle dinle oyna:KK76::KK76::KK76::KK53:

canım benim şükret bak kardeşimle sevgilisi 1 yılda bir kere görüşüyorlar biraz dayan şükret ki sağlığı yerinde iyi olduğunu biliyorsun konuşuyorsunuz aranız iyi elbet bitecek bu günlerde kavuşacaksınız sevdiceğinle üzülme oda üzülür kıyamam size :KK43:

O da çok üzülüyo o yüzden sık sık söylemiyorum ona da çok özledim diye ama bazen dayanamıyorum işte :KK5:

Ay napsak benim şuan bi 14 şubat var bide 25 ocak anneciğimin doğum günü onada bişeyler düşünüyorum ama bulamıyorum kararsız kaldım değişik olsun istiyorum hep klasik hediyeler aldım bu zamana kadar :)

Bende hep bilindik şeyler aldım değişik olsun yüzü gülsün istiyorum bulamadım bi şey kizlar siz düşünün bende düşüneyim :) biraz işlerim var dönünce okurum sizin fikirleri bi şeyler bulursam bende yazarım :)

Ablaa yaa çok değişken bi şey oldum ben bir ağlarım bir güleeriimm:KK24:
Neyse geçişlerimde felaket zaten:KK9:
Ağlıyorum ağlıyorum sonra gülüyorum iyi değilim hiç:26:
Neyse benim kaçmam gerekiyo az sonra çıkıcam bi duş alırım sonra pazar işlerini halledip gelicem derse geçerim birazda:26:

haydi sana kolay gele görüşürüz...:KK55:

Bende hep bilindik şeyler aldım değişik olsun yüzü gülsün istiyorum bulamadım bi şey kizlar siz düşünün bende düşüneyim :) biraz işlerim var dönünce okurum sizin fikirleri bi şeyler bulursam bende yazarım :)

Tamam canım düşünelim fikirleri söyleyelim birbirimize buluruz inş bişeyler :)

O da çok üzülüyo o yüzden sık sık söylemiyorum ona da çok özledim diye ama bazen dayanamıyorum işte :KK5:

canım seviyorsunuz birbirinizi güveniyorsunuz ne güzel bir sevgi var sizde niye kaybetmekten korkuyorsun ki üzülme bebeğim size hiç bir şey olmaz Allah korusun hadi topla kendini git saçını yıka süre tamamsa ağlama zaman çabuk geçiyor birde bakacaksın ki bitmiş kavuşmuşsunuz birbirinize :)

tuğçecimm baktım netten aşk kavanozuna güzel fikir bence sevdim ben :KK61:

canım seviyorsunuz birbirinizi güveniyorsunuz ne güzel bir sevgi var sizde niye kaybetmekten korkuyorsun ki üzülme bebeğim size hiç bir şey olmaz Allah korusun hadi topla kendini git saçını yıka süre tamamsa ağlama zaman çabuk geçiyor birde bakacaksın ki bitmiş kavuşmuşsunuz birbirinize :)

Umarım canımm o zamana kadar yağmurum gibi kaçmazsan sende haberleri veririm zaten :KK61:
Hadi ben çok öptüm sizi memoli modundan çıkayım artık sonra gelirim :KK61:

X