Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

İyi gidiyorsun devam et böyle canım

Kızlar yarın önemli bi sınavım var erken kalkıp çalışmam gerekiyor. Dua edin bana olur mu? Öpüyorum kızçelerim iyi kaynatmalar size :107:
:79:

Olursa danışıcam bende tek bi sorun var şu an ona da çözüm yok kuzum dertlenip ağlayıp duruyorum arada öyle

Özlemdir ağlatan hasrettir. Dokunmak istediğin birinden çook uzakta olmaktır ulaşamamaktır tıpkı ben gibi.

Özlemdir ağlatan hasrettir. Dokunmak istediğin birinden çook uzakta olmaktır ulaşamamaktır tıpkı ben gibi.

Aynen öyle bitanem bi insan adını bu kadar taşımak zorunda mıdır ya ?
Fazla fazla eziliyorum adımın altında

Kızlar yarın önemli bi sınavım var erken kalkıp çalışmam gerekiyor. Dua edin bana olur mu? Öpüyorum kızçelerim iyi kaynatmalar size :107:

Tamam canım başarılar öptük seni

Ovv ovv Fizikle başım dertteee ne yapsam bilmiyoorum hayatta okuyamıycağım bir bölüm

sevince okuyosun valla ben severek girmiştim birkaç ders hariç çokda sorunum olmadı bakalım şimdi dal seçicez ama ne seçcem bilmiyorum tam

başarılar mutella sana

Başarıllarr canımm. Dualarımız seninle umarım güzel geçer

Aynen öyle bitanem bi insan adını bu kadar taşımak zorunda mıdır ya ?
Fazla fazla eziliyorum adımın altında

Seni öyle iyi anlıyorum ki. Adımdan nefret ediyorum Eylül. Sonbaharın, ayrılığın ilk ayı...

Seçenekler neler ki ?

5 dal var normalde , bir hoca emekli oluyor öğrenci almayacak dalı nükleerdi.
2 hoca katı hal fiziği
1 hoca parçacık fiziği ki ben bunu istiyorum aslında ama hoca öğrenci seçiminde biraz değişik titiz mi desem nasıl desem bilemedim
1 hocada atom ve molekül fiziği ama radyasyon fiziği çalışıyor

Katı istemiyorum geriye 2 seçenek kalıyor istediğim bölümden hoca almıyor zorla radyasyon kalıyor bana ondan biraz canım sıkkın ama bakalım konuşcam hocalarla

Umarım istediğin yönde gelişir her şey best

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…