Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

[QUOTEpekmez_akilli;31631505]Kızlaaaaar

Bebeklerim ben geldim

Özledim kiiii

Nasılsınız
[/QUOTE]
Acaba nerelerdesin acabaas :)

[QUOTEpekmez_akilli;31631505]Kızlaaaaar

Bebeklerim ben geldim

Özledim kiiii

Nasılsınız
Acaba nerelerdesin acabaas :)[/QUOTE]

Acaba nerelerdesin acabaas :)

kızlar sizi çok özledim
Gece pekmez mesaj atmış öyle sevindim ki , şöyle toplanıp bi konuşamıyoruz ..
[/QUOTE]

pekmezimm deli manyak koyunum
Seni çok seviyorum dön artık aramızaa

Enem ben de sizi cok ozledim ya laa.. valla bi soyle duzguncuk denk gelip de knusamadik

Istanbuldayimm netim yok malesef. Dayima geldikce girebliyorum anca

Eylulun basinda eve dönuyoruz artik sükür gına geldi internetsizlikten

Sudan cikmis baliga döndüm

Sizi bissuru tane seviyam guzel insanlar

Kızlar sinirlerim çok bozuk gelip sizinlede paylaşmak istedim. Atılay ayrıldığımızdan beri arıyordu ve başka biriyle beraberdi biliyorsunuz. 2 gün önce başka bi numaradan aradı ben antalyadayım görüşelim diye. Bende bi daha arama sevgilin nerde neden hala beni arıyorsun dedim oda burda ama başka semtte dedi bana sonra kapattık. Ben yeter artık dedim kıza her şeyi anlatmak istedim numarasını bulmaya çalışıyordum kız duymuş bi yerden beni aradı doğru mu diye bende anlattım olanı biteni. Sonrada Atılaya mesaj attım her şeyi anlattım ben bir daha sakın ikinizde karşıma çıkmayın sizle uğraşmaktan kendi hayatıma bakamaz oldum vs diye.
10 dk sonra aradı arkadaşı konuşuyor ama sürekli küfür ediyor neden hemen kıza yetiştirmişim hal hatır sormak için arayamazmıymış falan.
Kendisi bişey demiyor ama ana avrat küfür ediyor arkadaşı.
Neyse kapattım annem beni öyle görünce bu sefer o sinirlendi aradı anneme küfür etmeye başladı. Dünde Atılay aradı bana küfürler ediyor bi görseniz neler. Kızın numarasını neden herkese dağıttın oğlanlar arayıp duruyormuş eğer bi kişi daha ararsa benim adımı çıkarcakmış hayatımı mahvetcekmiş bir sürü küfürlü mesajlar.
Bende dayanamadım gece karakola gittim.
Dosya 10 günde ancak gidermiş direk savcılığa gidin dediler bugünde adliyeye gitcem..

Okurken ben,im bile sinirlerim bozuldu bu ne ya! İyi yapmışsın git anlat şikayetçi ol. Ne istedği belli değil bu çocuğun ya hatta numaranı kapattır yeni bi numara al bence kuzu

kızlar sizi çok özledim
Gece pekmez mesaj atmış öyle sevindim ki , şöyle toplanıp bi konuşamıyoruz ..

Şaşaaa napıyosuuunn :))
pekmez kafaa ben kk yı bıraktım netin yoktu hala yok olum [/QUOTE]

Ayyy hee yaaa öyle oldu malesef netsiz kaldımm

Çıldırıcektim yani

Naptınız kızlar anlatın tek tek

Döndüm güzel ve internetli evimee sonunda

P.S: Saşa leeeeen mesaj kutun dolu

Hep dolu arkadaş bu ney yeaa

Şaşaaa napıyosuuunn :))
pekmez kafaa ben kk yı bıraktım netin yoktu hala yok olum

Ayyy hee yaaa öyle oldu malesef netsiz kaldımm

Çıldırıcektim yani

Naptınız kızlar anlatın tek tek

Döndüm güzel ve internetli evimee sonunda

P.S: Saşa leeeeen mesaj kutun dolu

Hep dolu arkadaş bu ney yeaa
[/QUOTE]

Pekmezotti hoşgeldin len ben anlatiim sana neler oldu ben işi bıraktım dershaneye yazıldım 20 gün sonra dersler başlıyo ama çalışmaya başladım puan istediğim gibi gelemdi çünkü öyle işte bi de ygs topiği açtım sagoyla oralardayız az sonra derse devam edicem sen anlat asıl seen

Pekmezotti hoşgeldin len ben anlatiim sana neler oldu ben işi bıraktım dershaneye yazıldım 20 gün sonra dersler başlıyo ama çalışmaya başladım puan istediğim gibi gelemdi çünkü öyle işte bi de ygs topiği açtım sagoyla oralardayız az sonra derse devam edicem sen anlat asıl seen [/QUOTE]

Aaaa iyi yapmışsın Beyinim hayırlı olsun hadii

Bende bi şey yok yaa işte yat kalk yemek ye gibi bi haldeyim artık

Bunaldım valla artık iyice

Aaaa iyi yapmışsın Beyinim hayırlı olsun hadii

Bende bi şey yok yaa işte yat kalk yemek ye gibi bi haldeyim artık

Bunaldım valla artık iyice
[/QUOTE]

Azaltmışsın günleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…