Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Sorunlu erkek arkadaşım bozdu moralimi..
anlatıyorum olanı canım.
biz bugun buluşacaktık. herşey gayet güzel vs.
sabah mesaj atmış aşkım babanemi arkadaşına bırakıcam babam söyledi diye. peki dedim
sonra arkadaşı evde yokmuş aldı başka bir yere götürdü kadıncağızı onada tamam dedim.
oldu saat 3 buçuk. sonra dedimki söyle ne zaman çıkayım evden. tamam aşkkım söylicem babam arabayı istiyor bırakayım geliyorum dedi tamam dedim.
sonra çat diye mesaj geldi aşkım babam bırakmıyor gelemiyorum. tamam eyvallah gelemiyorsunda bende burda hazır bekliyorum. ben ha diyince evden çıkabilen bir insan değilimki. sinirli bir adet baba ve abiye sahibim Allaha şükür. ki babamlada tartışmıştım zor izin aldım. işin bitince gel 5 dk al gönlümü ölürmüsün ? badana boya var evde önceden dolabımı falan boşalttımki buluşabilelim diye. bağırmaya falan başladı işte.
en çok koyan lafı şu oldu : 'görende aylardır beni görmüyorsun zannedecek,otur oturduğun yerde.''
bende haklısın dakikasında özlediğim için hata bende tek kelime etmeni istemiyorum dedim.
oda tamam sende tek kelime etmeyeceksin dedi cevap vermedim. 2 saat önce özür dilerim aşkım demiş.
ama umrumda değil. ne yapmalıyım kızlar abartan ben miyim ?

Otur oturduğun yerde ne demektir abi ya...
İlerde de dizini kır otur evinde ne işin var dışarda der bak gör. :KK31:
Ya tatlım valla ben olsam ben de sinirlenirdim.
Ama işte bazen aksaklıklar çıkabiliyor ailesine bağlıysa izin alamadıysa demek ki...
Ama bir erkek nasıl oluyor da izin alamıyor onu anlamıyorum gerçekten..
Bu durumda her bayan sinirlenir heveslendiği için hazırlandığı için ama..
Onların mantığı "bugün olmazsa yarın yani ne farkeder."
Biz hazırlanmışız, etmişiz, ayarlamışız heveslenmişiz falan hiç takmıyorlar bile.:KK50:
Hevesimizi kırmakta da bir numaralar yanii... :KK31:

Ee son durumunuz ne şeker? :KK31:

ben sevgilimle barıştığım için dostlarımla görüşmeyecek karakterde bir insanmıyım be :KK14:
Şuan bir arkadaşım ağzına geleni söylüyor (başından beri bizim birlikteliğimizi istemeyen bir insan )
Şuan benim onun dostluğunu hak etmediğimi söylüyor .
E madem dost olduğunu düşünüyorsun neden mutluluğumu istemiyorsun..
Cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorum ..

Saçma insan ya. :KK14:
Boşver o size karşı bence, hatta kıskanıyor da olabilir. :nazar:

Şeker hanımlar bal hanımlaaar :KK3:
Ben bilmem eşim bilir gülme kriziii.....
İzlemenizi tavsiye ediyorum şiddetle :KK1:
Gözler kapalı kutudakini tahmin etme oyunu var..
Bir kutuda da Kelle var :KK53:

X