Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

[video=youtube;9QD5ZWsu5Zs]http://www.youtube.com/watch?v=9QD5ZWsu5Zs[/video] Margaa kahkaha atıyorumm
Mutlu noellerr

Varya geçen yolda bir tane belediye otbüsünün durak yerine bi adam arabasını parketmiş..
Adamda arabanın içinde..
Arkadan gelen belediye acayip bi şekilde kornaya basınca..

Adam çıktı arbanın içinden gitti belediye otbüsünün içindeki adama vurdu ya camdan doğru

Yumruk falan attı..

Ne insanlar var demi ?
Yasak parketmesi, suçlu olduğun hale bir de sen gel adama saldır..

Kızlar benim yüzüm hiç gülmuycek sanırım. Berkay temelli memlekete gitmeye karar verdi babam oraya tasinicaz dedi. Antep ve antalya. Şok içindeyim daha 2 hafta bile olmamıştı biz başlayalı. Büyük yaralar aldıktan sonra kalbimi ilk defa birine acmistim ben ve oda gidiyor.

Aman be tuğçecim bu çocukta kaldığı yerde bi duramıyo hı..
Uzaktan yapamam dersen ayrılın .
Arkadaş kalın..

Zaten 2 haftadır berabersiniz, birbirinize çok bağlandığınız sanmıyorum..

canı sıkkındır patlayacak yer arıyodur patlamıştır.. Bu insanlar bir tuhaf..

tugcem cok uzuldum yaaa.ama allahtan uzun suredır beraber degılsınız.uzaktan yurumesı cok zor.bırde oyle ıkı saatlık falan bır uzaklıkta degıl kı o ne dusunuyor bu konuda

Aman be tuğçecim bu çocukta kaldığı yerde bi duramıyo hı..
Uzaktan yapamam dersen ayrılın .
Arkadaş kalın..

Zaten 2 haftadır berabersiniz, birbirinize çok bağlandığınız sanmıyorum..

Uzaktan yapamam canım bide imkanlar kısıtlı 2 3 ayda bir birbirimizi görebiliriz. Fazla baglanmadim ama benim 3 yıllık ilişkim vardı çok sevdim ondan büyük yaralar aldım ilk defa kalbimi birine açtım aylar sonra. Onunda böyle olması üzdü beni.

Valla ben 3 senelik bir ilişkiden çıksam inan kimseye şans tanımazdım..
Bu kadar çok sevdiğini söylüyorsun , yani onca yaşanılanları bi kenara kaldırmak ban bi tuhaf geliyor..

Aradan ne kadar zaman da geçse o yaşadığınız onca güzel şeyi nasıl unutabildin ve kafanı toparlayıp bir başkasıyla başlayabildin canım ? Harbiden merak ettim..

Kafam oyalansın unutayım diye başladın herhalde ilişkiye..
İç dökmeler teselli bulmalar falan..

tugcem cok uzuldum yaaa.ama allahtan uzun suredır beraber degılsınız.uzaktan yurumesı cok zor.bırde oyle ıkı saatlık falan bır uzaklıkta degıl kı o ne dusunuyor bu konuda

Uzaktan yürütmek cesaret istiyor balım o cesaret yok artık bende oda napicaz diye bana soruyor bu aksam bulusucaz konuşmak istedi konussakta değişen bişey olmuycak ama işte ben gerçekten güzel duygular hissetmistim.

Canim 3 senelik ilişkim kötü bi şekilde bitti aldatma gibi. Ve o şuanda başkasıyla beraber içimde artık sevgi kaldığını düşünmüyorum çünkü bana çok yaptı bi nevi sevgimi kullandı.7 ay oldu ayrılalı kalbim başkası için çarptı ilk defa bende biseylerin olmasını istedim ama buda böyle olunca.

Tuğçecim kötü olmuş bu ya :26:
İstersen ayrılık kararını hemen verme.
2 hafta da olsa kısmen bir bağlılık oluşmuştur diye düşünüyorum.
Biliyorum sen yoruldun uzaklıklardan ama iyi tarafından bak olaya.
O kötü günleri atlatıp kalbini yeni birine açabildin. Bu iyi birşey.
Belki de o senin şansın.
Bilemedim şimdi, madem gidiyor ayrıl diyemiycem.
Çıkmaza girene kadar bitirme bence.
Çünkü aklın onda kalıcak üzüleceksiniz.
Onun fikrini de al bu konuda.
Hakkında hayırlısı olsun kuzum.

Canim bilemedim ki uzaklıktan çok acı çektim biliyorsun. Hadi onunla bitiremezdim seviyordum 2 3 senelik bi geçmişimiz vardı falan. Bununla daha yolun basindayiz daha fazla bağlanmadan bitirmek en doğrusu gibi devam ederse ben ilerde üzülürüm şimdi 1 2 hafta üzülürüm geçer diye düşünüyorum ve inşallah öyle olur. Kaderimde o yokmuş sanırım.

dışarı çıkıyorum burda düzleştirici var canım malesef keşke doğal hali olsa
ama doğal halide buna çok yakın
teşekkr ederim

Benimki de eskiden böyleydi ama kestirince kıvırcıklaştı
Ben de anlamadım şimdi de uzatmaya çalışıyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…