Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

bu iyi oldu
uzun zamandır dinlememiştim :KK31:
ben sagopada çok severim yeni şarkıları biraz ilahi tarzda olsada vazgeçemiyorum yaa. kalbime dokunuyor adamın cümleleri

bu iyi oldu
uzun zamandır dinlememiştim :KK31:
ben sagopada çok severim yeni şarkıları biraz ilahi tarzda olsada vazgeçemiyorum yaa. kalbime dokunuyor adamın cümleleri

Lise yıllarında çok dinlerdim , artık dinlemiyorum :)

Var mı bi gelişme canım ? Seninkinden bi mesaj bi arama ?

keşke sadece büyütmüş olsaydı hakarete küfre kadar gitti bu kadarcık olay. söyleyemiyorum daha fazlasını burda terbiyem izin vermiyor :KK43::KK43::KK43:

Saygıyı yitirmiş resmen .. Sen adım atma arama sorma o koşsun biraz peşinden hiç yüz verme bu adama.

Kızlar ya sinirlerim bozuldu bende size anlatmak istedim. Berkayla buluşcaktık bu akşam 2 gündür buluşmuyoruz ev bakıyorlar taşıncaklar falan.
Biraz önce aradı aşkım bu akşam gelemiycem ben özür dilerim ev bulduk sahibiyle görüşmeye gitmemiz lazım babama söyledim ama dinlemedi benimde gelmemi istedi dedi.
Sinirlendim tepki gösterdim akşam seninim demiştin ama falan diye kavga ettik. Dünde ev baktıkları için ancak akşam arayabilmişti akşam konuşmuştuk onada tepki gösterdim.
Ben mi her şeyi büyütüyorum ama elimde değil önceki ilişkimde de böyleydim ve belkide bu saçma sapan tavırlarımdan bitiş noktasına gelmiştik. 3 sene iyi dayandı belkide.

Biraz fazla tepki gösteriyorsun bence daha sakin olmalısın :)

Anlayış sıfır bende cidden meğer suç Atılayda değilmiş o zamanlar hep öyle düşünürdüm bunda da aynıyım demek ki tek suç bende.
Kendimi düzeltmem lazım bir an önce.

Hep iyi şeyler düşünülüyor nedense çünkü iyi şeyleri düşünmek istiyoruz onları kaybetmemek mutlu olmak istiyoruz gözden çıkaramıyoruz ya ondan yanlış yapılıyor ama işte.

Kendini suçlayarak çözemezsin bunu canım kabullenip düzeltebilirsin ama :)

X