Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

inşallah canım benim çok sağol
ya dünden beri ağlıyorum çok kötü oldum saçı kaşları falan dökülmüş hep kardeşim çok üzülüyor görsen eridi resmen :KK14::KK14::KK14:

Canım benim öyle zorki.
Allah başta ailesine sabr versin.
Desteğinizi hiç esirgemeyin.
Tedavinin başında moral geliyo .
Benim babamda kanser tedavisi gördü biz o savaşı kaybettik .
Umarım bu kardeşimiz kazanır :KK43:

Son düzenleme:
Canım benim öyle zorki.
Allah başta ailesine sabr versin.
Desteğinizi hiç esirgemeyin.
Tedavinin başında geliyo.
Benim babamda kanser tedavisi gördü biz o savaşı kaybettik .
Umarım bu kardeşimiz kazanır :KK43:

amin canım moral olarak durumu çok kötüymüş üstelik ayrıldı kardeşimden ki üzülmesin onun üzüntüsünü de yaşıyor
inşallah kazanır :KK14::KK14::KK14:

inşallah canım benim çok sağol
ya dünden beri ağlıyorum çok kötü oldum saçı kaşları falan dökülmüş hep kardeşim çok üzülüyor görsen eridi resmen :KK14::KK14::KK14:

noldu kızlar ya
bilmiyorum ne olduğunu ama tahmin ediyorum
ALLAH sağlık şifa versin İNŞALLAH şifa adının hürmetine ,kim ise ihtiyacı olan kardeşimiz RABBİM yar ve yardımcısı olsun AMİN

kardeşime yazdığı mektubu okuyorum böyle ağlamaktan bir hal oldum gecede uyuyamadım Allah kimseye vermesin böyle bir dert ya
hayallerini yazmış hayallarim kefenimle birlikte sarılacak hep içimde kalacak evlen mutlu ol ki toprağımda rahat uyuyayım yazmış ya :KK14::KK14::KK14:

noldu kızlar ya
bilmiyorum ne olduğunu ama tahmin ediyorum
ALLAH sağlık şifa versin İNŞALLAH şifa adının hürmetine ,kim ise ihtiyacı olan kardeşimiz RABBİM yar ve yardımcısı olsun AMİN
Amin kuzum. .
Derdimi dinledim, derdimden iğrendim ;
Derdini dinledim, derdime imrendim..

aynen öyle yemin ederim :KK14::KK14::KK14:

Canım kendi aramızda şifa dualarını falan okuyabiliriz .
Hiç bişey yapamazsak Ya Şafi esmasını çekeriz .
‎"Allahümme inni es'elüke'ş-şifa min külli dain şi.fa'"

Ya Rabbi!Sen şifa vericisin. hastalarımıza şi.fa ver.Onu iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah'ım!Öyle bir şifa ver ki,bir daha acı ve üzün.tü görmesin."

kardeşime yazdığı mektubu okuyorum böyle ağlamaktan bir hal oldum gecede uyuyamadım Allah kimseye vermesin böyle bir dert ya
hayallerini yazmış hayallarim kefenimle birlikte sarılacak hep içimde kalacak evlen mutlu ol ki toprağımda rahat uyuyayım yazmış ya :KK14::KK14::KK14:

Tüğlerim diken diken be yavrum :KK14:

erkek kardeşinin kız arkadaşı mı
ahh canım benim ya
RABBİM yar ve yardımcısı olsun acil şifalar versin İNŞALLAH adı güzel kendi güzel MEVLAM AMİN :KK5:

evet canım amin inşallah
ya bu yıl okulu bitecekti nişan yapılacaktı kardeşimde askere gidecekti ama şimdi sevmiyorum seni git diyormuş kardeşime
dayanılacak gibi değil ben mahvoldum iki günüdür :KK14::KK14::KK14:

birde ismini söyle kuzum isimle dua edelim o kardeşimize.
Müminin mümin kardeşi için kalpten ettiği dua makbuldür .

Amin kuzum. .

Canım kendi aramızda şifa dualarını falan okuyabiliriz .
Hiç bişey yapamazsak Ya Şafi esmasını çekeriz .
‎"Allahümme inni es'elüke'ş-şifa min külli dain şi.fa'"

Ya Rabbi!Sen şifa vericisin. hastalarımıza şi.fa ver.Onu iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah'ım!Öyle bir şifa ver ki,bir daha acı ve üzün.tü görmesin."

Allah razı olsun canım benim zor yazıyorum inan çok seviyorum bende kendisini :KK14::KK14:

birde ismini söyle kuzum isimle dua edelim o kardeşimize.
Müminin mümin kardeşi için kalpten ettiği dua makbuldür .

adı seda canım :KK14::KK14:

inşallah canım amin çok sağol bende saçma sapan şeylere üzülüp duruyorum Allah dert vermesin :KK50:

Sağlığımızı elimizde almasın canım.
Herşey elbet yerine gelirde sağlık çok zor.
Geçen haftalarda 3 gün soğuk algınlığından yattım Şükrettim.

X