Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bitti kuZum söylediklerine pişman ama olmayacak bu iş . .
Eveet süt yerine suu
Pişene kadar fırının kapağını açma balım yoksa kabarmaz kii
Makbule yapta geliyiiimm

daha çok pişman olur o
ayy birde suyla deneyelim sütün ölçüsüyle aynımı peki su
ayy gel balım sen gel ben sarmada sararım börekte yaparım her bişeycikten yaparım sana

Haklısın bitanem kendimi bir an önce toparlamam lazım zaten.

daha çok pişman olur o
ayy birde suyla deneyelim sütün ölçüsüyle aynımı peki su
ayy gel balım sen gel ben sarmada sararım börekte yaparım her bişeycikten yaparım sana

hadi sigara işelimm
1 bardak su kuzum
Geçen gün kek yaptım ya beni sinirlendirmişti bi elimde mikser bi elimde telefon sinirle yapıyorum, eneee pat kek harcının yarısı döküldü ama ben ağmak üzereyim
Neyse geri kalanınıda dökmek olmadı üzerine tekrar malzeme ekledim hiç umudum yoktu , öyle bir kabardıki kocaman olduuu
Sarma içinde onca yol gelinmezki anacım yaa

ben çok meraklıyımdır kek börek işlerine ama elimden gelmiyor ne yazıkki
kızım napıyım çok fazla yemek bilmem sen ne istersen yaparım işte kuzu çevirirm daha ne olsun

[video=youtube;31fiBgvEnhQ]http://www.youtube.com/watch?v=31fiBgvEnhQ[/video] Ziyaretçileer sizede gelsin anaamm

ben çok meraklıyımdır kek börek işlerine ama elimden gelmiyor ne yazıkki
kızım napıyım çok fazla yemek bilmem sen ne istersen yaparım işte kuzu çevirirm daha ne olsun

Bende mutfakta geçirdiğim zamanı hiç bişeye değişmem
Gel görki ben yemek yemeyi sevmiyom onu neetcezz

Bende mutfakta geçirdiğim zamanı hiç bişeye değişmem
Gel görki ben yemek yemeyi sevmiyom onu neetcezz

bende yaptığım yemekleri yiyemiyorum tubik ya valla tabi aç olunca farketmiyor
çok dağıtırım mutfağı annemden fırça yerim bir sürü böyle yemek yapayım istedikleri kadar ama o mutfağı toplamayayım hiç sevmiyorum ondan nadir girerim mutfağa

Ben geleyim size hem temizlik hem yemek yaparım varsa üstüne birde 3 çocuk bakarımm

Hoşgeldin balıım

Ben 2 ay bu dediklerimi yaptım 2 canavar baktım yemek yaptım temizlik yaptım (2 canavar 10 canavar a bedeldi)
Evliliğe bakış açım 0 dı o dönem

heyy maşallah benim her zaman bakış açım 0 birde kocayla uğraş tribiyle tavrıyla o kadar ev işi çocuktan sonra

Şimdi sana dönmek var sevgili..
Kalbimin en derin yerinde neşter gibisin
Adın geçtikçe hareket ediyor yaralıyorsun en saglam yerlerimi..nasılsa kanatıyorsun bilmeden ..
İzin kalıyor gectigin her hücremde.
Gidisinle açtığın yaraları dönüşün kapatmaya yetmiyor.
Anladım.. Artık sen bile merhem olamıyorsun artık açtıgın yaralarıma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…