Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

biz topic olarak aynı gün depresyone giriyoruz , aynı gün ilişkilerimiz bitiyo aynı gün barışıyoruz . .
Sagom çıldırmak üzereyim o kadar sakinkiii ....

sende sakin ol kızım bırak gitmek isterse gitsin kaç yıldır tanıyosunuz bir birnizi inanmazsa sana güvenmezse gitsin zaten sakin ol

Kızlar kusuruma bakmayın lütfen tek tek mesajları okumak bile çok güç benim için hastalıktan dökülüyorum :KK50:

aynen ki çok pişman olacak
ben çok uykusuzum kuzum ya yarında çok erken kalkacağım ben çıkıyorum şimdilik kendini üzme olacağına varır herşey
cevapveriyorum kuzum görüşürz kendinize iyi bakın :KK14:
tamam canım bende çıkıcam şimdi görüşürüz çok sağol öpüyorum
Öyleymiş kuzum ya her tarafım ağrıyor :KK14: [/I]

ben hiç kalkamıycam zannetmiştim kuzum ya bol c vitamini al sıcak suyla limonata yap içine bal karıştır iç oohh :KK54:

tamam canım bende çıkıcam şimdi görüşürüz çok sağol öpüyorum

ben hiç kalkamıycam zannetmiştim kuzum ya bol c vitamini al sıcak suyla limonata yap içine bal karıştır iç oohh :KK54:

Az önce meyve yedim balım a vitamini c vitamini potasyum her şeyi aldım valla ama hala kötü hissediyorum :)

Kızlar sizlerle ilgilenemedim kusura bakmayın bende çok kötüyüm aptal aptal şeylerle kendimi avutmaya çalışıyorum.
Sagopam canım ne olur üzme kendini biraz rahat bırak bakalım öyle davranmasının bi sebebi vardır çözülmüycek bişey değil yeter ki sen kendini üzme.
Tubam balım ayrıldınız mı ? Bunlar neden üzüyor bizi böyle anlamıyorum hepimize bişeyler oluyor of çok doluyum twitter açtım içimi ona döküyorum bende :50
:

Kızlar sizlerle ilgilenemedim kusura bakmayın bende çok kötüyüm aptal aptal şeylerle kendimi avutmaya çalışıyorum.
Sagopam canım ne olur üzme kendini biraz rahat bırak bakalım öyle davranmasının bi sebebi vardır çözülmüycek bişey değil yeter ki sen kendini üzme.
Tubam balım ayrıldınız mı ? Bunlar neden üzüyor bizi böyle anlamıyorum hepimize bişeyler oluyor of çok doluyum twitter açtım içimi ona döküyorum bende :50
:
şöyle bir baktımda herkese bir haller olmuş ya
senin neyin var canım :26:

sebep nedir ya çok üzüldüm
sen nasılsın gerçi bu sorunun cevabı belli ama :KK50:

Aramız kötüydü zaten canım biliyorsun oda ben yokmuşum gibi facesini açtı kızlarla arkadaş oldu benide arayıp sormadı ama bittide demedi.
Bende daha fazla dayanamadım bugün bitirdim :KK50:
Nasıl oluyum önüme bakmak zorundayım artık ama nasıl...

Aramız kötüydü zaten canım biliyorsun oda ben yokmuşum gibi facesini açtı kızlarla arkadaş oldu benide arayıp sormadı ama bittide demedi.
Bende daha fazla dayanamadım bugün bitirdim :KK50:
Nasıl oluyum önüme bakmak zorundayım artık ama nasıl...
o ne tepki verdi peki sen bitti dediğin zaman

X