Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Umudum kalmadı zaten beni sevmeyen,haketmeyen bi adamla beraberim bitmesi iyi olur belkide.

balım rahat ol senin tek yapman gereken onu kendi haline bırakmak ya bırak ayrılıyorsada gitsin o sensiz yapabiliyorsa sende onsuz yapabilirsin sevmiyor falan deme öyle bir kavgada sevgi bitemez ki bak arama sorma sen yalvaracağın kadar yalvarmışsın

Kuzum bir şeyler daha oldu o yüzdende moralim bozuldu

Kuzu ne olduu??

İyiyim canım, Sahi ne okuyordun sen?

evet bebeim sosyoloji :)
ne oldu ki smsim bitcek yapmycam demiş o mu aman yapmasın ne sinir oldum zaten agresifim iyice deli oldum ya

Bugün hiç aramadı bende aramadım tabi.
Bizim facelerimiz kapalıydı bi süredir içime doğdu baktım facesini açmış bende bitirdiğini düşündüm öğrenmek için aradım.
Abimle konuşmak için açtım dedi abiside yurt dışında okuyor bu arada.
Neden haber vermedin verirdin dedim oda smsm yok biliyorsun bunaltma bi beni dedi. Şok oldum kapattım zaten hemen...
Bitirmeyide düşünüyorum bilmiyorum çok doldum sabrım kalmadı artık bu kadar üzmeye hakkı yok.

Uff çok yüz vermişsin sen buna ya.
Nasıl kızdım normalde sinirlenmem böyle durumlarda. Ne demek 'bi bunaltma'.
Arama canım, takıl bize yaa.
Msne ekledim seni kuzum ama kabul etmedin sanırım henüz?

Uff çok yüz vermişsin sen buna ya.
Nasıl kızdım normalde sinirlenmem böyle durumlarda. Ne demek 'bi bunaltma'.
Arama canım, takıl bize yaa.
Msne ekledim seni kuzum ama kabul etmedin sanırım henüz?

Şu son aylarda zaten iyice yüz buldu benden.
Bunaltma lafına çok sinir oldum ne demek bunaltma bi işler mi çevircek
Açıyorum hemen canım.

Kaçıncı sınıftı 1 mi?
Konuşmuş muyduk ya biz senle?
Ben de 3. sınıf sosyoloji

evet 1 başta sevmiyordum canım ama sevdim artık güzel ya şimdiden çok şey kattı bile bana
ya sen 3.sınıfsın muti(bu arada herkes muti diyo bende diyorum napıyım hoşuma gitti )
sosyoloji hani ne bileyim insanları anlama konusunda sana bişeyler kattımı benim bu sevdiceği anlamam için böyle şeylere ihtiyacım var ya
psikoloji görüyoruz 2. 3. sınıfta daha değişik dersler göreceğiz ne bileyim ben insanları anlamak istiyorum

bebeim hiç ses etme valla bak tek yapman gereken bu bekle ayrılmada pişman olursun belki sonra kötü olur sen arama sorma msj atma
kendisi ararsa yüz verme öyle soğuk konuş sende ben elimden geleni yaptım yapman gereken bize bir şans vermekti oda sana kalmış artık de
bu ne hava ya bir bunaltma ne demek bu ya

Bende aramıyım diyorum kuzum zaten içimi falan soğuttu bi anda o faceyi açtığını görünce sanki bana inat yaparmış gibi nasıl sinir oldum şok oldum.
O bunaltma lafına bozuldum ne yapmaya çalışıyor merak ediyorum...

Kattı tabi kuzum ama biraz da kendini geliştirmenle alakalı.
Biliyorsun sarımsak diş diş insanlar cins cins
Ben 19 aydır mağazacılık yapıyorum part time olarak. Haliyle milyonlarca insanla karşılaştım. Bana bu konuda çok şey kattı mesela.
Gözlem yapmak çok önemli, biliyosun bizim laboratuvarımız sokaklar, avm'ler, okullar, pazarlar...
Sevgiliyi anlamak başka bi platformda tartışılması gereken bi konu yalnız

ne yapacak burnu sürtülsün diyordur yalvarman egosunu yükseltmiş kendimi bir şey sanmış havalanmış istiyor ki biraz daha şımart bak bir ara sessiz kaldın nasıl aradı hemen
boşversene hep diyorsun ki aramıyım diyorum arıyorsun ama valla bak kendi haline bırak onu düzelirse ancak öyle düzelir kuzum

Doğru gerçekten bitanem çok doğru.
Aramıcam artık bitceksede böyle bitsin en azından ben elimden gelen her şeyi yaptım derim...

evet canım valla mağazacılık yapmak iyi olmuş zaten öyle büyük mağazalarda insan kaynaklarında sosyologlarda çalışabiliyor ben daha birinci sınıfım ondan şimdilik teorik olarak bakıyorum uygulamaya daha var 3. 4. sınıfta sevgiliyi anlamak imkansız zaten ben biliyorumda bir umut işte

Doğru gerçekten bitanem çok doğru.
Aramıcam artık bitceksede böyle bitsin en azından ben elimden gelen her şeyi yaptım derim...

yani sonuçta yaptığını savunmadın anladın hatanı ders aldın kendini kontrol etmeye düzeltmeye çalıştın çok üzüldün aradın yalvardın
şimdi sıra onda sen elinden geleni yaptın artık düzelmesini istiyorsa sıra onda boşver arama sorma dediğim gibi sen peşine düştükçe o kendini bulunmaz hint kumaşı sanacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…