Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Nerde çokluk orda şeylik diye boşuna dememişler canım
Bizde herkes bi araya gelince ordu gibi oluyoruz v bi arada kalınıyo genelde benim canım çıkıyo
aynen ya hiçbirşey yapmamama rağmen yoruluyorum
ruhum yoruluyor benim kalabalıkta

Ay iyi iyi o zaman :)
Kuzum göbek falan var mı sende şuanda eğer kendini daha kilolu beğeniyorsan ol 60 :)

balım göbek yok dümdüzüm ben zayıfken çok çirkin oluyorum gibime geliyor ondan mamayada başladım ya [/QUOTE]

Ohh ne güzel bende büyüyünce göbek olucak eminim ailecek var çünkü
Kendini kilolu daha güzel buluyorsan al o zaman bende kendimi kilolu çirkin buluyorum :)

Ben konuşursam bu iş çok farklı boyutlara geliyo canım en güzeli susmak şuan
Bende hi sevilmem yaa benim gibi biri sevilmez miii
Bak istemeden sanada laf atmışım

balım göbek yok dümdüzüm ben zayıfken çok çirkin oluyorum gibime geliyor ondan mamayada başladım ya

Kendini kilolu daha güzel buluyorsan al o zaman bende kendimi kilolu çirkin buluyorum :)
[/QUOTE]

bendede göbek olacak ya bizimde aile öyle

bendede göbek olacak ya bizimde aile öyle[/QUOTE]

Ay şimdiden yiyince hemen çıkıyor zaten

Ay şimdiden yiyince hemen çıkıyor zaten [/QUOTE]

ne güzel aceba ben istediğim kiloya kavuşabilecekmiyim ya tam kilo alıyorum ayrılıyoruz iştahtan kesiliyorum 51 e düşüyorum yine

Ay şimdiden yiyince hemen çıkıyor zaten

ne güzel aceba ben istediğim kiloya kavuşabilecekmiyim ya tam kilo alıyorum ayrılıyoruz iştahtan kesiliyorum 51 e düşüyorum yine[/QUOTE]

Ay kız dur ayrılık falan deme bende bazen ayrılıkta bişey yiyip içemiyorum bazende tam tersi bi iştahım açılıyor maşallah

ne güzel aceba ben istediğim kiloya kavuşabilecekmiyim ya tam kilo alıyorum ayrılıyoruz iştahtan kesiliyorum 51 e düşüyorum yine

Ay kız dur ayrılık falan deme bende bazen ayrılıkta bişey yiyip içemiyorum bazende tam tersi bi iştahım açılıyor maşallah [/QUOTE]

çok zor yeminlen Allah kimseye vermesin o acıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…