Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ay iyi iyi o zaman :)
Kuzum göbek falan var mı sende şuanda eğer kendini daha kilolu beğeniyorsan ol 60 :)

balım göbek yok dümdüzüm ben :KK1::KK1::KK1::KK1: zayıfken çok çirkin oluyorum gibime geliyor ondan mamayada başladım ya :KK1::KK1:[/QUOTE]

Ohh ne güzel bende büyüyünce göbek olucak eminim ailecek var çünkü :KK1:
Kendini kilolu daha güzel buluyorsan al o zaman bende kendimi kilolu çirkin buluyorum :)

İçine atmak daha kötü tabi doğru balım ama içine atmadan sende sakince söyle ?
Ben içimde hiç tutamam zaten ama bağırıp çağırıp söyler çeker giderim tabi sonuçta belli :KK1:
Benide dışardan herkes çok soğuk bulur :)
Ay bana laf mı attın şimdi sen diğer topiklerede uğruyorum ya bazen :KK1:

Ben konuşursam bu iş çok farklı boyutlara geliyo canım en güzeli susmak şuan :KK1:
Bende hi sevilmem yaa benim gibi biri sevilmez miii :KK51:
Bak istemeden sanada laf atmışım :KK52:

balım göbek yok dümdüzüm ben :KK1::KK1::KK1::KK1: zayıfken çok çirkin oluyorum gibime geliyor ondan mamayada başladım ya :KK1::KK1:

Ohh ne güzel bende büyüyünce göbek olucak eminim ailecek var çünkü :KK1:
Kendini kilolu daha güzel buluyorsan al o zaman bende kendimi kilolu çirkin buluyorum :)
[/QUOTE]

bendede göbek olacak ya bizimde aile öyle:KK1::KK1:

Ay şimdiden yiyince hemen çıkıyor zaten :KK1:[/QUOTE]

ne güzel aceba ben istediğim kiloya kavuşabilecekmiyim ya tam kilo alıyorum ayrılıyoruz iştahtan kesiliyorum 51 e düşüyorum yine

Ay şimdiden yiyince hemen çıkıyor zaten :KK1:

ne güzel aceba ben istediğim kiloya kavuşabilecekmiyim ya tam kilo alıyorum ayrılıyoruz iştahtan kesiliyorum 51 e düşüyorum yine[/QUOTE]

Ay kız dur ayrılık falan deme bende bazen ayrılıkta bişey yiyip içemiyorum bazende tam tersi bi iştahım açılıyor maşallah :KK1:

ne güzel aceba ben istediğim kiloya kavuşabilecekmiyim ya tam kilo alıyorum ayrılıyoruz iştahtan kesiliyorum 51 e düşüyorum yine

Ay kız dur ayrılık falan deme bende bazen ayrılıkta bişey yiyip içemiyorum bazende tam tersi bi iştahım açılıyor maşallah :KK1:[/QUOTE]

çok zor yeminlen Allah kimseye vermesin o acıyı

X