Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben iyiyim kuzum, off ablam deli etti örümceği öldürttü zorla bana odamıza nereden girdiyse niye ben katil oluyorsam hep:KK1:İçim acıdı ama napiim:KK1:

hahah bu mübarek aşk gününde katil oldun belkide karısına gidiyordu falan dicem aman saçmalıyorum :KK1:

hahah bu mübarek aşk gününde katil oldun belkide karısına gidiyordu falan dicem aman saçmalıyorum :KK1:

Ne karısına gitcek len benim odayı basmış diyorum ya suratıma çıksa gece ağ kursa napcem ben o zamn öleyim mi napiim ama canım acır :KK1:

Ne karısına gitcek len benim odayı basmış diyorum ya suratıma çıksa gece ağ kursa napcem ben o zamn öleyim mi napiim ama canım acır :KK1:

oyy kıyamam ama aşka saygım sonsuz görüldüğü üzere ne pislikler gördüm yılmadım hala :KK1:

Komikli günündesin kuzum :nazar: :KK1:

Banane kaşmasaymış o zaman gözünden :KK1:

ayy ivit pekmezim pek gülmeli bigündeyim dün baya bi moda girmiştimde :KK1:

Hep gülmeli modda ol aryzim ya özledik bak valla :KK16:

Hiç kolay değil kuzum atlattıklarım atlatmışta değilim üstünü örtüyorum açık veriyor bazenleri.
Geçicek biliyorum dua ediyorum sürekli aklınıza geldikçe sizde edin lütfen ona karşı hiç bir his beslemiyorum.
Ama yaşadıklarımı hazdemedim..

Hiç kolay değil kuzum atlattıklarım atlatmışta değilim üstünü örtüyorum açık veriyor bazenleri.
Geçicek biliyorum dua ediyorum sürekli aklınıza geldikçe sizde edin lütfen ona karşı hiç bir his beslemiyorum.
Ama yaşadıklarımı hazdemedim..

Haklısın balım kolay değil tabi ki.

Ama güçlü olmaya çalışıyorsun sen her şeyi bir kenara bırakmadın yani..

İnşallah en kısa zamanda atlatırsın :KK23: Aklıma geldikçe hepinize ediyorum ben dua canlarım :KK16:

X