Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Fala inanma falsız kalma tuğçe boşver aklına takma bu kadar düşünmek kötü yapar insanı

Ay kızlar çok haklısınız seviyorum böyle şeyleri merak ediyorum kötü çıkıncada hemen kafaya takıyorum bide tam aramız bozuk olduğu zamana denk gelince.
Düzeliyoruz ama yavaş yavaş konuştuk her şeyi bi dahada bozulmaz inş düzelmek biraz zaman alcak gibi ama bunada şükür :)

Konuştunuz mu canım? Haydi hayırlısı

Lovefairy kuzum bence sen haklısın yani kibarca açıklamaya çalışmışın kendisi hala tepki göstermeye çalışıyor.
Kaç yaşında bu bayan büyük sanırım bizden ?

Lovefairy kuzum bence sen haklısın yani kibarca açıklamaya çalışmışın kendisi hala tepki göstermeye çalışıyor.

Bilmiyorum balım.
Bir saygısızlık yapmışsam üzülürüm.
Ama bir yanlış göremiyorum kendimde.:44:

Biz Lovefairyimle gayet kibar bir sekilde derdimizi anlatmaya calistik kadin olayi nerelere cekti Oku bak anlarsin

Bana hergün 14 şubat yeaa
Kuzum yüzük taktık4 gün önce
Aşığım mutluyumm şükürler olsun 6:
Sen nasılsın

Ayy ayy seni çok mutlu gördüm balım nasıl sevindim anlatamam her şey düzelmiş o zaman
Hayırlı olsun bu arada yüzükler için
Bende iyiyim bizim aramız yine kötüydüde düzeliyoruz 2-3 aydır var bi uğursuzluk bizde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…