Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Canım sanırım en son patlamandan yüzüğü fırlatmandan sonra aklınca sana oyun oynamak istemiş. Misafir var deyip arkadaşıyla gezmiş sonrada sen daha fazlasını hak ettin demiş ya ona çok sinirlendim. Ne demek sen daha fazlasını hak ettin?
Sonuçta sen iki seferde de fazla tepki gösterdiğini anlayıp arayıp özür dilemişsin bu kadar uzatmasına gerek yoktu yani.
Sen döndükten sonra konuştunuz mu hiç, aradı mı veya sen aradın mı?

Ya bana ceza vermek istiyor ya da benim ayrılmamı bekliyor gibi geldi.
En çok ona bozuldum zaten annesini aradım konuştum gel dedi misafir falan demedi hiç. Onu aradım misafir var bugün ben anneme söylerim dedi akşamda arkadaşıyla dışardaymış ne yaptıklarını anlatmadıda aradım arkadaşına sordum.
Ben yalvardım yani resmen gitmeden bi kere yüzünü göreyim diye. Bileti almıyacak otogara bırakmıyacak diye korktum bi an ama yapmadı şükür.
Dün gece eve gelince aradım ben eve geldim merak edersin belki diye oda oyun oynuyorum dedi kapattım.
Bugünde ben aradım cevap vermedi üst üste sık sık aradım sınavdayım arayıp durma yüz kere aramışın dedi kapattım sonrada konuşmadık...

Çok ayıp etmiş çok.
Hiç yakıştıramadım Atılay'a
Umarım en kısa zamanda düzelir canım

Çok ayıp etmiş çok. Hiç yakıştıramadım Atılay'a
Ne diyebilirim ki bu erkeklere, umarım en kısa zamanda düzelir aranız kuzum

Bende onun bu yüzünü ilk defa görüyorum tamam hatalıyım ama çok abarttı.
Üst üste arayıp sorunca düzelmiyor en iyisi susmak ve onun aramasını beklemek sanırım

Evet canım sonuçta sen özürünü dilemişsin bir adım atmışsın, şimdi onun sana bir adım atmasını bekle bakalım..

Kızlar bu topiğe hiç yazmadım ama sizi görünce de dayanamadım.
Tuğçee hoşgeldin halletmişsin kk işini. :)
Eylül görüşemiyoruz.
Öyküüü canım ciğerim senle hep takılıyoruz zaten.

Neler oldu bitti dökülün.

Hallettim kuzum Eylül sayesinde sağolsun :)
Sen neler yapıyorsun benim olaylar oldu üstte yazdım baksana...

Hoşgeldin canıım :)

Hoşbuldum bebeğim

Fena değilim kuzum işte sen nasılsın iyimisin :)

iyiym ya malumunuz atlatmaya calısıyorum :)

Kızım hep fb deyim yazdında cevapmı vermedik Resimlerimle avun

Hoşgeldin balım :)
Beni biliyorsun zaten biraz atarlıyım biraz mutluyum değişkenim ben bu aralar ya :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…