Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

iyimi yaptık kötümü yaptık bilmiyorum ama biz yine barıştık :KK25:

Çok oldu mu barışalı kuzum :26:

Bi anlaşma bi kural falan koyun kendi aranızda o hoşlenmedığı şeyleri söylesin sen de söyle bi yol bulun. Ayrıl barış olmaz böyle :KK14:

Konuşmalısınız güzelcee :KK31:

İnşallah ablam. Ne soruluyo ki acaba çalışsın madem :44:

5.gün bugün :KK31:

Amin inşallah:KK16:

büyük ihtimal matemetik, tarih, coğrafya, genel kültür sorarlar....
gerçi iyidir bu derslerde elektrik öğretmeni, teknik eğitim mezunu ama yinede allah yardımcısı olsun...

5 gün daha yeniymiş...sayılı gün tez biter....

Genel anlamda dikkat edelim diye balım onu düşünecek olursak eğer "k" harfi yerine "q" kullananlar var. Yakında Türkçe 30 harf diye de gelir onlar. :KK1:

sinir oluyorum onlara da emolar öyle yazıyor kuzum öyle sinir oluyorum ki resmen Türkçeyi katlettiler :KK1::KK1:

ilginç e ilgnch aşkıma assgımm :KK70: anlamıyoruma annamıoorumm

olmak=olmaq ya=yhaa

resmen başka bir dil oluşturmuşlar öyle ben anlamıyorum valla nasıl anlaşıyorlar böyle
hani bizde tam yazmıyoruz bazı kelimeleri o şakasına bunlar bu dili kullanıyor ya :KK1::KK1::KK1::KK1:

sinir oluyorum onlara da emolar öyle yazıyor kuzum öyle sinir oluyorum ki resmen Türkçeyi katlettiler :KK1::KK1:

ilginç e ilgnch aşkıma assgımm :KK70: anlamıyoruma annamıoorumm

olmak=olmaq ya=yhaa

resmen başka bir dil oluşturmuşlar öyle ben anlamıyorum valla nasıl anlaşıyorlar böyle
hani bizde tam yazmıyoruz bazı kelimeleri o şakasına bunlar bu dili kullanıyor ya :KK1::KK1::KK1::KK1:
Evet kuzucum aynen öyle :KK61:

Çok oldu mu barışalı kuzum :26:

Bi anlaşma bi kural falan koyun kendi aranızda o hoşlenmedığı şeyleri söylesin sen de söyle bi yol bulun. Ayrıl barış olmaz böyle :KK14:

Konuşmalısınız güzelcee :KK31:

bebeim daha cuma günü barıştık ya :KK25:
her zaman anlaşma kural koyuyoruz da o beni hep yanlış anlıyor işte ben ayrılmayalım diye bir kaç gün konuşmayalım diyorum o gidiyor konuşmak istemediğimi çıkarıyor bu lafımdan yani birde baya görüşmeyince bir tuhaflaşıyor hani farklı illerde olsaydık bitmiştik çoktan benim için sorun olmuyor da o sorun ediyor görüşünce düzeliyor her şey işte beni ters anlıyor hep bende öfkeme kontrol olamıyorum o an sinirle ne düşünüyorsam söylüyorum kavga çıkıyor büyüyor da büyüyor

büyük ihtimal matemetik, tarih, coğrafya, genel kültür sorarlar....
gerçi iyidir bu derslerde elektrik öğretmeni, teknik eğitim mezunu ama yinede allah yardımcısı olsun...

5 gün daha yeniymiş...sayılı gün tez biter....

Gideli 5 gün oldu işte. 1 haftalık da asker.. Silüsü 4 şubattı.

Öyle ya geçecek artık bi şekilde geçircez yani :KK31:

O konularda iyiyse iyi ablam ya. İnşallah kısa dönem yapsın o zaman :KK31:

bebeim daha cuma günü barıştık ya :KK25:
her zaman anlaşma kural koyuyoruz da o beni hep yanlış anlıyor işte ben ayrılmayalım diye bir kaç gün konuşmayalım diyorum o gidiyor konuşmak istemediğimi çıkarıyor bu lafımdan yani birde baya görüşmeyince bir tuhaflaşıyor hani farklı illerde olsaydık bitmiştik çoktan benim için sorun olmuyor da o sorun ediyor görüşünce düzeliyor her şey işte beni ters anlıyor hep bende öfkeme kontrol olamıyorum o an sinirle ne düşünüyorsam söylüyorum kavga çıkıyor büyüyor da büyüyor

Kuzum yanlış anlamasına izin verme o zaman sen :KK24:

Konuşmayalım dediğin zaman aç onu uzun uzun sırala nedenlerini :nazar:

Kuzum yanlış anlamasına izin verme o zaman sen :KK24:

Konuşmayalım dediğin zaman aç onu uzun uzun sırala nedenlerini :nazar:

bebeim daha ben bir şey dememeye çalışacağım benim dediklerimi sorun etmesin diye dikkat ediyorum düzeltiyorum yani ilerde yine kopacaksa bir şeyler benim laflarımdan dolayı yanlış anlamalarla kopsun istemiyorum bakalım hayırlısı artık :))

bebeim daha ben bir şey dememeye çalışacağım benim dediklerimi sorun etmesin diye dikkat ediyorum düzeltiyorum yani ilerde yine kopacaksa bir şeyler benim laflarımdan dolayı yanlış anlamalarla kopsun istemiyorum bakalım hayırlısı artık :))

Balım bizde de çok olurdu o yanlış anlamalar :KK31:

İşte yanlış anlama olduğu zaman uzatmamak gerek karşıdaki açıklayınca öyle de bana baştan o zaman diyebilmek lazım :KK31:

Sen seninkini susarak değil de böyle böyle göstererek yola getirmeye çalışsan olmaz mı ki :26:

Balım bizde de çok olurdu o yanlış anlamalar :KK31:

İşte yanlış anlama olduğu zaman uzatmamak gerek karşıdaki açıklayınca öyle de bana baştan o zaman diyebilmek lazım :KK31:

Sen seninkini susarak değil de böyle böyle göstererek yola getirmeye çalışsan olmaz mı ki :26:

işte bebeim bizim yanlış anlaşılmalar çok uzuyor ben anlatsamda anlamıyor o an öfkesinden bilmiyorum valla ne olacak halimiz :KK1::KK1::KK1:

Ben yarın iş görüşmesi için gidicemm bu sefer kesin sonuç için kızlar bakalım ne olacak :KK31:

işte bebeim bizim yanlış anlaşılmalar çok uzuyor ben anlatsamda anlamıyor o an öfkesinden bilmiyorum valla ne olacak halimiz :KK1::KK1::KK1:

Bi de mesajlaşmak da sıkıntı aslında ya. Hani o sinirlendiği zaman arayıp açıklama imkanın varsa o daha kolay oluyo ses tonun falan da rahatlatıyo hani mesajdansa :KK31:

X