Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kuzucum ben depresyondan yeni çıktım ancak geldim pekmez hiç uğramıyo artık buraya

Ene aynı vakit girip çıkmışız depresyona bende o moddaydım balım ondan gelemedim bi süre:26:
Evet bu pekmez nerelerde napıyo küsücem valla unuttu beni

Tamam bebeğimm, at sen bekliyorum ben
İyiyim bu arada ya daha iyiyim aslnda hep buralardaydım ama yazmadım çünkü canım çok sıkkındı ve anlatmak dahada kötü ederdi
Sen nasılsın asıl bebeğim?

hemde en acilindeenn

Sen bi fb yi bırakda buraya el at bebişim ahahaha

Pm geliyooooooooooooor zaten daha gidemedm market alışverişine

Ene aynı vakit girip çıkmışız depresyona bende o moddaydım balım ondan gelemedim bi süre:26:
Evet bu pekmez nerelerde napıyo küsücem valla unuttu beni

Ahaha evet balım çok ağır geçti ama geçti şükür:) beni de unuttu ya başka topiclerde geziyo :) şimdi ıstanbulda galiba:)

Yine mi yok kimsecikler uğranmıyor artık topikçiiimize

iyiym canım ya sen nasılsın
ne güzel sohbetler ederdik burda
kimse kalmadı
çok üzülüyorum

iyiym canım ya sen nasılsın
ne güzel sohbetler ederdik burda
kimse kalmadı
çok üzülüyorum

Bende esmerim ya darmadağın burası ne olduk biz böyle anlamadım hepimiz aynı anda depresif olunca böyle olduk sanırım bi iyileştirme programı yapıcam bu topiğe

kızlar ben geldiimmm

Hoşgeldin kurabiyem nerelerdeyiz biz böyle hiç görüşemez olduk

aynıyım be kuzucum kendi çapımda uğraşıyorum sen nasılsınnn

İyiyim bende balım spora başladım ama bu hafta gitmiycem malum sebepten ötürü karnım belim çok ağrıyo da Bana seninkiyle olan durumu özet geçebilecek bi pm atabilir misin ben kendi depresyonumdan sizle ilgilenemedim hiç :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…