Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kesin sanırım.
Ya 2-3 gündür zaten konuşmuyorduk bitti demiştik ama facede ilişkiler duruyordu.
Bugun sabah mesaj attı ilişki durumunu yokken var senmi yaptın dedi.Anlamadım kimin dedim benim dedi bende dedim ki senin yok yaptığını görsem bende yapardım bende yapayım . Dedi ki ya hayır vardı yok yapılmış görünmüyor .
Face açtım ordaydı ben bişey yapmadım bende var görünüyor dedim tamam düzeldi şimdi dedi.
Sen napıyosun nezaman gideceksin falan başladık muhabbete. Aramız düzeliyordu.Sonra ben dün ablamın ölüm gnüydü bugun tam 5 yıl oldu dedim. Bana başınsağolsun falan bişeyler dedi. Bende ondan daha insanı bişeyler bekledim. Hımmm haklısın sağol dedim.
Benim tepkimi anlamış olacak ki kızdı işte ne yapmamı bekliyormuş o içinde yaşıyormuş benim gibi olamazmış allah ona sabır versinmiş falan.Dedim ki iyisin hoşsun ama kabasın , duygusuzsun. Bana dedi ki ben seni nasıl uyuzluklarınla kabul ettiysem sende duygusuz kabul edeceksin.Dedim ki yok öyle birşey ben karşımda duyguları olan birini istiyorum. Öldüğümde arkamdan gözyaşı dökecek birini istiyorum.
Hoppaaa vay efendim nasıl başkası dermişim vs. Beni siliyormuş. Gerçektende sildi ilişki durumunu resimleri herşeyi kaldırdı. Beni engellemiş birde. Telefondan bir ton hakaret yedim. Birdaha arar mesaj atarsa anamı ... dedi hatta.
Başkasını ağzıma almışım.

Kesin sanırım.
Ya 2-3 gündür zaten konuşmuyorduk bitti demiştik ama facede ilişkiler duruyordu.
Bugun sabah mesaj attı ilişki durumunu yokken var senmi yaptın dedi.Anlamadım kimin dedim benim dedi bende dedim ki senin yok yaptığını görsem bende yapardım bende yapayım . Dedi ki ya hayır vardı yok yapılmış görünmüyor .
Face açtım ordaydı ben bişey yapmadım bende var görünüyor dedim tamam düzeldi şimdi dedi.
Sen napıyosun nezaman gideceksin falan başladık muhabbete. Aramız düzeliyordu.Sonra ben dün ablamın ölüm gnüydü bugun tam 5 yıl oldu dedim. Bana başınsağolsun falan bişeyler dedi. Bende ondan daha insanı bişeyler bekledim. Hımmm haklısın sağol dedim.
Benim tepkimi anlamış olacak ki kızdı işte ne yapmamı bekliyormuş o içinde yaşıyormuş benim gibi olamazmış allah ona sabır versinmiş falan.Dedim ki iyisin hoşsun ama kabasın , duygusuzsun. Bana dedi ki ben seni nasıl uyuzluklarınla kabul ettiysem sende duygusuz kabul edeceksin.Dedim ki yok öyle birşey ben karşımda duyguları olan birini istiyorum. Öldüğümde arkamdan gözyaşı dökecek birini istiyorum.
Hoppaaa vay efendim nasıl başkası dermişim vs. Beni siliyormuş. Gerçektende sildi ilişki durumunu resimleri herşeyi kaldırdı. Beni engellemiş birde. Telefondan bir ton hakaret yedim. Birdaha arar mesaj atarsa anamı ... dedi hatta.

azönceee gördüm..tanışmıyoruz ama

neden ayrıldınızzz ki siz :44:

Merhaba canım :KK16:
Konu bu :KK31:

Kesin sanırım.

Ya bu erkekler taktı mı takıyo böyle küçücük şeylere :KK19: Bi de bize takıntılı derler :KK19:

Başın sağolsun :26:

İnsani şeyler beklememek gerek benim de dedem vefat ettiğinde sadece başın sağolsun demişti biz de kavgalıydık hatta ayrıydık:KK19:

Böyle şeyleri hiç ince düşünemiyolar :KK19:

Ya bu erkekler taktı mı takıyo böyle küçücük şeylere :KK19: Bi de bize takıntılı derler :KK19:

Başın sağolsun :26:

İnsani şeyler beklememek gerek benim de dedem vefat ettiğinde sadece başın sağolsun demişti biz de kavgalıydık hatta ayrıydık:KK19:

Böyle şeyleri hiç ince düşünemiyolar :KK19:

Canım zaten uzlaşmadığımız konular vardı daha öncede anlatmıştım.
Ayrılık düşünüyordum ama ne bileyim zormuş :KK14:

Merhaba canım :KK16:
Konu bu :KK31:

şok oldum cidden :KK53:

bide uzun bi ilişki yinede 2 yıl olmuş :KK31:

herhlde birikimlerle buraya kdr geldiniz ama öyle son söyledigi şeye inanma hep öyledir zaten.aramazlarmışş..!

kötü olmuş ama ikinizde kötü gidişe gözyummuşsunuz yani..mutlaka yumuşucaktır.

peki sen ne düşünüyosn?duyguların hislerin ne söylüyo

şok oldum cidden :KK53:

bide uzun bi ilişki yinede 2 yıl olmuş :KK31:

herhlde birikimlerle buraya kdr geldiniz ama öyle son söyledigi şeye inanma hep öyledir zaten.aramazlarmışş..!

kötü olmuş ama ikinizde kötü gidişe gözyummuşsunuz yani..mutlaka yumuşucaktır.

peki sen ne düşünüyosn?duyguların hislerin ne söylüyo

Onu çok seviyorum , unutamam .
Planlarımız , yaptıklarımız , yanında uykuya dalmam ...
Ama kısmı var birde.
Beraber iyiz ama ortak yol bulamıyoruz , nerede oturacağımız bile sorun mesela.
İşin içine gelecek planarı girdiğinde karışıyoruz :KK31:
Zaten iletişime geçmedi , bitirdi canım.
Bana ait toz bile bırakmayacakmış.

Onu çok seviyorum , unutamam .
Planlarımız , yaptıklarımız , yanında uykuya dalmam ...
Ama kısmı var birde.
Beraber iyiz ama ortak yol bulamıyoruz , nerede oturacağımız bile sorun mesela.
İşin içine gelecek planarı girdiğinde karışıyoruz :KK31:
Zaten iletişime geçmedi , bitirdi canım.
Bana ait toz bile bırakmayacakmış.

yani canım hep öyle söylenir merak etme..

bende ayrıldm aylar sonra barıştık mesela.yani degerini kıymetini yoklugunu cekip daha iyi anlıyosun.
sende kendinede onada zaman ver.eger ayrıyken yapamazsanız herşey cok daha degerli oluyo.tekrar başladıgınızda cok daha mutlu eder emin ol:KK54:

Ağır laflar etmiş ya gün gelir pişman olur hepsi gibi o da :KK31:

yani canım hep öyle söylenir merak etme..

bende ayrıldm aylar sonra barıştık mesela.yani degerini kıymetini yoklugunu cekip daha iyi anlıyosun.
sende kendinede onada zaman ver.eger ayrıyken yapamazsanız herşey cok daha degerli oluyo.tekrar başladıgınızda cok daha mutlu eder emin ol:KK54:

Canım yaz dönemi ayrıydık 3 -4 ay falan dediğin gibi kesin ve netti.
Geldi yanı yakıla .
Ama şimdi bilemiyorum.
Bir yanım ona yanıyor bir yanım affetme diyor.

Canım yaz dönemi ayrıydık 3 -4 ay falan dediğin gibi kesin ve netti.
Geldi yanı yakıla .
Ama şimdi bilemiyorum.
Bir yanım ona yanıyor bir yanım affetme diyor.

şimde ne söylesek fayda etmez fakındayım ama düşünme cok zamana bırak.
nasıl olsa aglasanda dindinsende olacagına varıcak.
geri gelicek belki yine.ozmnda sen istemicen.yada gerçekten olmıcak bukez daha güzel adımlar atıcaksınız belli mi olur.

hayırlısını dile hep.olmıcaksa olmasın ama bigün atlatılır elbet.pişman olup dönenleri cook gördük sonçta.

şimde ne söylesek fayda etmez fakındayım ama düşünme cok zamana bırak.
nasıl olsa aglasanda dindinsende olacagına varıcak.
geri gelicek belki yine.ozmnda sen istemicen.yada gerçekten olmıcak bukez daha güzel adımlar atıcaksınız belli mi olur.

hayırlısını dile hep.olmıcaksa olmasın ama bigün atlatılır elbet.pişman olup dönenleri cook gördük sonçta.

Hayırlısı diyyim ozaman canım :KK43:

X