Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hoşgeldin canım iyiyim sağol sen nasılsın :)
Ben de iyiyim :)
Noldu kız hayırdııır:130::130:

Belki okumuşsundur canım, Tuğçe biliyordu mesela. Hoşlandığım (hatta artık hoşlantı sınırlarını da geçtim diyebilirim) kişi de benden hoşlanıyor galiba :KK69:
Bu aralar çok belli etmeye başladı :KK69:
Ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum :44: :KK1:

Son düzenleme:
Dün deneme vardı kuzum işte matematik sorundu benim zaten 4-5 doğru arttırmışım fena değil ama yeterli değil.
Senin nasıl gidiyor ?

Şubatın 1nde burda olucak inş ama daha erkende gelebilir derslerinin durumuna bağlı. Burdan beraber Konyaya gidicez 2 hafta falan beraberiz...

Ooooh ne güzel kuzum:21::KK23:
Napcaksınız Konyada :KK24:
Daha artırırsın balım sınava kadar inşallah. :KK14:
Şey ben miiii ben kayıt yaptırmadım bu sene sınava :KK17:
O yüzden çalışmıyorum artık. Nisan mayıs gibi başlarım çalışmaya seneye girerim diye düşündüm:26:

Son düzenleme:
Tuğçe sen ansılsın unuttum yaa:KK53:
Kuzum ya sevdicekle beraber başka şeyre mi iniyonuz,ailen buna müsade ediyor mu:44::KK53:

Belki okumuşsundur canım, Tuğçe biliyordu mesela. Hoşlandığım (hatta artık hoşlantı sınırlarını da geçtim diyebilirim) kişi de benden hoşlanıyor galiba :KK69:

Ay kuzum bak çok sevindim buna ben :KK16:

Burda çenesidüşmüşpekmezsmilesi yoh mu yaa:KK1:
Enee herkes eski haline dönmüş,herkeşş mutlu:KK76:
Mutluyum
Mutlusun
Mutlu:103::111::111:

:102::102: Şunun elindeki telefon olmasaaa :99::99: Bunun da surat asık olmasa olabilir bak bunlar :101::101::KK9:

Allah bozmasın kııız :nazar:

Eylülüm de düzelsin tam olucaaaz :124:

Yok kuzum bilmiyodum :KK23:

Napıyo ki meselaa niye böyle düşünmene sebep oldu :KK34::KK23:

Pretten pekmezee:18:La sevgi geldi şindi ben de youtubeden şarkı açmıştım hangisi biliyon mu:KK1:Aham da bu,la hiç farkında değildim açarkene,iyice paranoyak mı oldum ne:KK53::KK53:[video=youtube;3hqQVw69YNk]http://www.youtube.com/watch?v=3hqQVw69YNk[/video]

:102::102: Şunun elindeki telefon olmasaaa :99::99: Bunun da surat asık olmasa olabilir bak bunlar :101::101::KK9:

Allah bozmasın kııız :nazar:

Eylülüm de düzelsin tam olucaaaz :124:

Yok kuzum bilmiyodum :KK23:

Napıyo ki meselaa niye böyle düşünmene sebep oldu :KK34::KK23:

Benimle konuşurken gözlerini kaçırıyor mesela, benim yakınımdayken kıpkırmızı oluyor suratı :KK16:
Ya önceden takmazdı bile bile artık arkasına dönüp dönüp bakmaya başladı ben orda mıyım, ordaysam ne yapıyorum diye :KK1:
Boşuna mı heyecanlanıyorum sence ya :44:

Ooooh ne güzel kuzum:21::KK23:
Napcaksınız Konyada :KK24:
Daha artırırsın balım sınava kadar inşallah. :KK14:
Şey ben miiii ben kayıt yaptırmadım bu sene sınava :KK17:
O yüzden çalışmıyorum artık. Nisan mayıs gibi başlarım çalışmaya seneye girerim diye düşündüm:26:

Ben kuzenimlerde kalıyorum orda bebeğim çok yakınız zaten geçende karısı çocuğuyla beraber onlar bizdeydi.
Beraber vakit geçircez hem burda hem orda iki değişik hava :KK1:
Niye ki çalışamadın mı bu sene pek ?

Tuğçe sen ansılsın unuttum yaa:KK53:
Kuzum ya sevdicekle beraber başka şeyre mi iniyonuz,ailen buna müsade ediyor mu:44::KK53:

İyiyim bende canım heyecanlıyım :)
Başka şehir değil ben uzun zamandır Konyada yaşıyordum fakat 4 ay önce Antalyaya taşındım haliyle uzak kaldık sevdicekle.
Bu şekilde görüşüyoruz yani onun burda kalcağı yer olmadığı için 3-4 gün gelebiliyor ben daha rahatım bu konuda kuzenim var orda. Annemde biliyor kendisinide tanıyor zaten sorun çıkarmıyor :)

Benimle konuşurken gözlerini kaçırıyor mesela, benim yakınımdayken kıpkırmızı oluyor suratı :KK16:
Ya önceden takmazdı bile bile artık arkasına dönüp dönüp bakmaya başladı ben orda mıyım, ordaysam ne yapıyorum diye :KK1:
Boşuna mı heyecanlanıyorum sence ya :44:

Yok kuzum boşuna değil bence heyecanın :KK61: :KK34:

Hayırlısı olsun :KK24:

Pretten pekmezee:18:La sevgi geldi şindi ben de youtubeden şarkı açmıştım hangisi biliyon mu:KK1:Aham da bu,la hiç farkında değildim açarkene,iyice paranoyak mı oldum ne:KK53::KK53:[video=youtube;3hqQVw69YNk]http://www.youtube.com/watch?v=3hqQVw69YNk[/video]

Çatlaklaştın sen iyiceee :KK1:

Ben kuzenimlerde kalıyorum orda bebeğim çok yakınız zaten geçende karısı çocuğuyla beraber onlar bizdeydi.
Beraber vakit geçircez hem burda hem orda iki değişik hava :KK1:
Niye ki çalışamadın mı bu sene pek ?

Ne güzelmiş kuzum ya çok sevindim bak sizin adınıza :KK16:

Çalışmadım balım m<lesef sene başından beri kaytarıyorum :KK50:

La peko yememiş içmemiş smileleri tek tek araştırıp bulmuşun:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:çok güldüm hee:KK1::KK1::KK1::KK1:

Yaparım kiii :KK51::KK1:

X