Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ha ayrıcaa cidden hiç 20 gibi değilsin

En fazla 16

Maşallah kuzum

Eylülümü de gördüm o da çok güzelmiş

Mathimi göremedim bi bakındım. Bi dee ne kaa çok benim sevdiceğin soy ismini taşıyan arkadaşın var kız

Seninkini de aradım az ama göremedim

Laan oldu mu gece gece 16ymis
Kuzum benim teşekkür ederim :) benim ki senn gibi görünmez adam :)

Ekliyim de bak dicem ama ben bu yeni facei çözemedim şimdi yanlış bi iş ederim de herkesler görür

Hem zaten bu pcde foto da yok hiç

Ben her dakika şak şak fotoğraf çekerim kız aşırı merakm var benim bilgisayarım artı arkadaşlarımın bilgisayarı hep benim fotoğraflar:) sende çek yakın zamanda :)

Ben her dakika şak şak fotoğraf çekerim kız aşırı merakm var benim bilgisayarım artı arkadaşlarımın bilgisayarı hep benim fotoğraflar:) sende çek yakın zamanda :)

Tamam balım çekiyim ben de

En son ne zamandan var benim fotom du bi düşüniyim :44::44:

Mayısta var en son

Seni boğarm lan :) 15gibi miyim hiç cik cik :) fotoğrafları gizli kuzum zaten göremezdin bulsan da :) ben uyumaya gidiyorum yavrım :)

O küçüklükle boğamazsın kii

Tamam kuzum iyi uykular

Ben de gidiyim barim de uyuyum ya kaç etmişim saati yine iyice düzensiz bişi oldum ben

Enee ben yokken neler neler de olmuş Te ne zamandır uzun uzun kalmıyorum forumda:26:

İyiyim canım derslerle boğuşuyorum sevdiceğimi özlüyorum gün sayıyorum öyle sen nasılsın ?

Ben de ayrılığa gün sayıyorum kuzum bee

İyi mi aranız??

iyidir şükür sen nasılsın bızde eşimle son günlerin tadını çıkarıyoruz işte gezıyoruz tozuyoruz

İyi aman keyfini çıkarın balım. Neresiydi sizin acemilik kız İzmirin neresiydi ??

Siz düzeldiniz mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…