Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ha ayrıcaa cidden hiç 20 gibi değilsin :KK23:

En fazla 16 :KK1:

Maşallah kuzum :nazar::nazar:

Eylülümü de gördüm o da çok güzelmiş :nazar:

Mathimi göremedim bi bakındım. Bi dee ne kaa çok benim sevdiceğin soy ismini taşıyan arkadaşın var kız :KK1::KK14:

Seninkini de aradım az ama göremedim :KK1:

Ha ayrıcaa cidden hiç 20 gibi değilsin :KK23:

En fazla 16 :KK1:

Maşallah kuzum :nazar::nazar:

Eylülümü de gördüm o da çok güzelmiş :nazar:

Mathimi göremedim bi bakındım. Bi dee ne kaa çok benim sevdiceğin soy ismini taşıyan arkadaşın var kız :KK1::KK14:

Seninkini de aradım az ama göremedim :KK1:

Laan oldu mu gece gece 16ymis :KK57:
Kuzum benim teşekkür ederim :) benim ki senn gibi görünmez adam :)

Ekliyim de bak dicem ama ben bu yeni facei çözemedim şimdi yanlış bi iş ederim de herkesler görür :KK30:

Hem zaten bu pcde foto da yok hiç:KK50:

Ben her dakika şak şak fotoğraf çekerim kız aşırı merakm var benim bilgisayarım artı arkadaşlarımın bilgisayarı hep benim fotoğraflar:) sende çek yakın zamanda :)

Ben her dakika şak şak fotoğraf çekerim kız aşırı merakm var benim bilgisayarım artı arkadaşlarımın bilgisayarı hep benim fotoğraflar:) sende çek yakın zamanda :)

Tamam balım çekiyim ben de :KK1:

En son ne zamandan var benim fotom du bi düşüniyim :44::44:

Mayısta var en son :KK53::KK53::KK53::KK1:

Seni boğarm lan :) 15gibi miyim hiç cik cik :) fotoğrafları gizli kuzum zaten göremezdin bulsan da :) ben uyumaya gidiyorum yavrım :)

O küçüklükle boğamazsın kii :KK35::KK35::KK1:

Tamam kuzum iyi uykular :KK54::KK54:

Ben de gidiyim barim de uyuyum ya kaç etmişim saati yine iyice düzensiz bişi oldum ben:KK19:

Enee ben yokken neler neler de olmuş :KK9: Te ne zamandır uzun uzun kalmıyorum forumda:26:

İyiyim canım derslerle boğuşuyorum sevdiceğimi özlüyorum gün sayıyorum öyle sen nasılsın ?

Ben de ayrılığa gün sayıyorum kuzum bee :KK31:

İyi mi aranız?? :KK23:

iyidir şükür sen nasılsın bızde eşimle son günlerin tadını çıkarıyoruz işte gezıyoruz tozuyoruz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İyi aman keyfini çıkarın balım. Neresiydi sizin acemilik kız İzmirin neresiydi ??

Siz düzeldiniz mi??:21:

X