Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Günaydın canlarım nasılsınız ?
Ben kendimi iyi hissetmiyorum nedense rüyamda babamı gördüm dün etkisinde kaldım sanırım.
Annemle babam ayrı bu arada babamla görüşmüyoruz burda bi konu açılmıştı onu okurken duygulandım üstünede sevgilim içimdekileri hissetmiş gibi o konuyu açtı iyice kötü oldum...

günaydın tatlım
üzülme bebeim nolur

Ben de iyiyim de biraz önce Eylul'un yazdiklarini okudum cok üzüldüm ya, adam simdi de baskasiyla berabermis
Nedir bu erkeklerin derdi ya .

En son arayacaktı doğruları öğrencekti ama ben okumadım geçmiş sayfaları demek doğruymuş çok üzüldüm gerçekten hala inanamıyorum uzaktan tanısamda kendi sevgilimden beklerdim ondan beklemezdim o derece yani

Evet aramis sormus dogru mu duyduklarim diye. O da dogru demis ya.
Ya evet ben de öyle , yani eylulu cok seviyordu surprizler yapiyordu..
Su hayatta her sey olabiliyor ne yazik ki.
Zaten genellikle hic beklemedigin insanlar üzüyor seni

Evet aramis sormus dogru mu duyduklarim diye. O da dogru demis ya.
Ya evet ben de öyle , yani eylulu cok seviyordu surprizler yapiyordu..
Su hayatta her sey olabiliyor ne yazik ki.
Zaten genellikle hic beklemedigin insanlar üzüyor seni

Kimseye güvenim kalmadı artık birazda bu duyduklarımdan dolayı güvensizlik yaşıyorum zaten.
Allah kimseye yaşatmasın bu durumu çok zor çok

Kimseye güvenim kalmadı artık birazda bu duyduklarımdan dolayı güvensizlik yaşıyorum zaten.
Allah kimseye yaşatmasın bu durumu çok zor çok

Ben de ayni durumdayim aslinda en yakin arkadaslarimi bile samimi bulmuyorum. Her seyimi konusabildigim dertlerimi paylasabildigim bir annem var birkac tane de dostum. Etrafimda cok kisi var ama guvenmiyorum rahatca konusamiyorum herseyi.. Ayni durumdayiz

İnsanlar çok bozulmuş gerçekten o yüzden herkesten her şeyi beklemek lazım...

Günaydınlarr
Konu:güven demek,halinize şükredin ya en azından bikaç dost dediğiniz insanlar varmış çevrenizde.
Benim de zamanında(lise yıllarında)2-3 dostum vardı,ama nasıl ki okul bitti,bağımız da koptu ve hep karşı tarafın ilgisizliği bitidi dostuluğumuzu...Şuan 1 tane bile dostum diyebileceğim,özel konularımı paylaşacağım insan yok,yapayalnızım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…