Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ya kuzum Allah onu bildiği gibi yapsın herşeyim yarım kaldı . Aglamaktan helak oldum . Hak etmedim hiç. Açık açık anlatamıyorum burda

ağlama dersem sana kötülük etmiş olurum canım acını erteleme ağla..
Ama şunu bil gün gelecek Rabbim en hayırlısı böyleymiş diyeceksin..
İnşallah o günler yakındır :105:

ağlama dersem sana kötülük etmiş olurum canım acını erteleme ağla..
Ama şunu bil gün gelecek Rabbim en hayırlısı böyleymiş diyeceksin..
İnşallah o günler yakındır :105:

Edacım canım çok yanıyo ben onunla kurduğum hayali başkasıyla yaşayamam ki nasıl yaparım

Edacım canım çok yanıyo ben onunla kurduğum hayali başkasıyla yaşayamam ki nasıl yaparım

Tabi ki hiç kolay değil canım..
Dünyanın en büyük acılarından biri..
Geri dönüşü var mı senin açından ?
Eğer yoksa kes at bütün bağlantını..onu facede görürsen mesela daha kötü olursun..
Ona ait olan eşyaları yavaş yavaş yok et hayatından..
Ama sakın acını erteleme..Şimdi etrafına mutluluk oyunu yaparsan hiç ummadığın an acı ile karşı karşıya kalırsın..
Bu sevgiyi verende Allah alanda yine Allah olacak..
Hiç kolay değil bunu biliyorum şuan için yanıyor bunun farkındayım ama dua et Rabbime hep dua et..
Ve diyorum ya inşallah gün gelecek iyi ki sonuç böyle olmuş diyeceksin..
Rabbim hakkında hayırlı olan neyse onu nasip etsin inşallah

Ben geldim tubişim.
Duydugum hersey dogruymuş aradım öğrendim inkar bile etmedi, bana yalan söyleyemezmiş..
Tebrik ediyorum o o.....yla seni dedim.
Bidaha ağlarsam onun için. İstediğinizi diyebilirsiniz.
Konusurken bayılmışım. Yengem zor kendime getirdi..

Biz öyle bir aşamada geldik ki bu noktaya nasıl geldik inan bilmiyorum facesinde bi şeyler buldum ama ihtimal vermiyorum onun yaptığına faceden sildim onu fotoğraflarını kaldırdım herşeyini yok ettim kesintisiz ağlıyorum. Biliyorum ki bi kapıyı kapatan rabbim diğerini açıyo benim bu kötü günlerim bir gün geçecek son bulacak

Inanmıyorum eylülüm bide senin için ağlıyorum bi insan nasıl bu kadar acımasız olabilir nasıl yapabilir böyle bi şeyi

Kuzum sana noldu yaa :26:

Bu aralar bu topiğin üzerinde kara bulutlar dolanıyo

Hep beklemediğimiz kişiden beklemediğimiz anda beklemediğimiz şey gelmiyo mu zaten başımıza kuzum

Ya benim saflığım ya da sınavımız böyle oluyo bilmiyorum

Pekmezim çok özledim ben onu
2haftadır görmüyorum yazık etti bize. Suçluda bitirende ben oldum onun gözünde. Ben bi ara kendimi kaybedip çok ağır konuştum
Sen saf değilsin temiz kalplisin kuzum

Pekmezim çok özledim ben onu
2haftadır görmüyorum yazık etti bize. Suçluda bitirende ben oldum onun gözünde. Ben bi ara kendimi kaybedip çok ağır konuştum
Sen saf değilsin temiz kalplisin kuzum

Hiç gelmedi mi kuzum yanına :44:
Balım sinirleriniz bi yatışsın da daha net görürsünüz bazı şeyleri. O da görür dediklerini sonra da pişman olur

Hiç gelmedi mi kuzum yanına :44:
Balım sinirleriniz bi yatışsın da daha net görürsünüz bazı şeyleri. O da görür dediklerini sonra da pişman olur

Geldi bir hafta önce görüşmek istemedim yüzüne bile bakmadım düzelir miyiz bilmiyorum ben çok ağır şeyler söyledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…