Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kuzum çok az çalıştım, gitmek istiyorum ama annemi yalnız bırakmaya gönlüm razı gelmiyo
geçen yılda o sebepten dolayı gitmedim
kesin kararımı verdim gibi bakalım kısmet

O durum bendede vardı bitanem o yüzden beraber Antalyaya geldik zaten üniversiteyi burda okumak için.
Zor gerçekten hayırlısı olsun bizim için...

O durum bendede vardı bitanem o yüzden beraber Antalyaya geldik zaten üniversiteyi burda okumak için.
Zor gerçekten hayırlısı olsun bizim için...

bırakıp gidersem aklım annemde kalır .
biz arkadaş gibiyiz herşeyimizi birlikte yapıyoruz annemin en büyük dostu ben oldum babamdan sonra
şimdi bırakıp gidersem onada bişey olacakmış hissine kapılıyorum.
amin allah yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısını versin

Benimde annemle babam ayrı yıllardır kuzum o yüzden annemi yalnız bırakmaktan çok rahatsız olurum.
Evlenince ne olucak bilmiyorum düşünmek bile istemiyorum.

Kayınvalideyle aynı evde yaşamak istemem ben ya büyük konuşmayayımda aman :)
Ah ah anneler birtanecik

kvde anne ama bize üvey anne
şahsen bende istemem, sonuçta ben onun huyunu o benim huyumu bilmeyecek .
çatışmalar çıkacak .
aman aman eksik kalsın

Benimde moralim bozuk sizlerle paylaşmak istedim biraz rahatlamaya ihtiyacım var.
Bilmiyorum belkide sadece benim kuruntularım benim düşüncelerim bu.
Sevgilime artık güvenemiyorum güven sorunu başladı bende. Bi kaç hatasını görmüştüm ve onları unutamıyorum.
Aklımda bazen bir sürü soru oluyor. Oturup düşünüyorum güvenmediğim adamla neden beraberim ben diye.
Kuruntu yapıp abarttığım şeyler çok oluyor ama bu duruma bi çözüm bulamadım. Gerçi 2 buçuk senedir aramızdaki güvensizliğe çözüm bulamadık ki biz.
Şuanda bir sorun yok fakat bu şekilde bizim geleceğimizin olmayacağını düşünüyorum. evlilik hayalleri kuran o bu sene Antalyaya yanına gelicem üniversiteyi beraber okucaz diyen o fakat benim o laflara bile inancım yok...
Hala benim için çabalamıyor gibi geliyor evet beni düşünüyor zaten düşünceli biridir her gün seni seviyorum demedende uyutmaz geceleri.
Yinede eksik olan bir şey var anlayamadığım ve bunaldım bu düşüncelerden...
Onsuzda olmuyor çok seviyorum oda beni seviyor biliyorum onlada bu şekilde

ah balım aynı sorunlar .
bazen içimde bişeylerin bittiğini hissediyorum daha çok üzülüyorum.
güven 0 bende .
ve sabah öyle bir cümle kullandıki .
hiç bir kadın o cümle üstüne ilişkisini sürdürmez. .
konuşmuyoruz şuan .
benimde inancım yok hiç bişeye bize . .

Ben hala çok seviyorum hala içimde o aşkı hissediyorum fakat güvenden dolayı pes ediyorum.
İlk başta o bana güvenmiyordu şimdide ben ona ve bu nasıl bir ilişki sadece sevgimiz için yürütüyoruz ama bunları en çok düşünen benim.
Oda farkında her şeyin ama gelde çözelim düzeltelim bişeyler yapalım demek yok zamana bırakıyor zamanla düzeliyoruz ama bu sorunlar çözülmüyor işte.
Ne olucak böyle

onunla konuşmalısın bu sorunları çözmek için o çabalamalı.
zaman çözmeyip dahada kötüye sürükleyebilir.
yerinde sayarsan neyi değiştireblirsinki?
mutlaka konuş sevdiceğinle

onunla konuşmalısın bu sorunları çözmek için o çabalamalı.
zaman çözmeyip dahada kötüye sürükleyebilir.
yerinde sayarsan neyi değiştireblirsinki?
mutlaka konuş sevdiceğinle

Konuşup artık geri çekileceğim canım ben zaten yapmam gereken şeyin fazlasını yaptım.
Yüz yüze konuşalım diyorum ama buraya geldiğindede güzel vakit geçirmek istiyorum...

Konuşup artık geri çekileceğim canım ben zaten yapmam gereken şeyin fazlasını yaptım.
Yüz yüze konuşalım diyorum ama buraya geldiğindede güzel vakit geçirmek istiyorum...

yine güzel vakit geçirirsiniz balım korkma sen uygun bi dille söyle .
direkt güvenmiyorum deme mesela.
seni seviyorum ama aramızdaki uzaklık beni korkutuyo falan de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…