Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

aryz
başka birinin varlığnda mı süpheleniliyor yani şimsdi :KK53:
hatırlıyor msun ilk konuştuğumzda acaba olabilir mi diye sormuştum
hayır eminim olamaz demiştin :KK43: :KK43:

Sagom, öğrenceklerimii kaldırabilceğimi sanmıyorum ne yazık ki ...

Esmerim evet çünkü yapmaz diyodum bu kadarıda fazla diyodum, dayanamıyorum canım öyle çok yanıyo ki..

[video=youtube;cXtmzWeB7Eo]http://www.youtube.com/watch?v=cXtmzWeB7Eo[/video]

ayrılık kervanına katıldım bende kızlar kusuruma bakmayın kaybedeğim kendimi bazı zamanlar bu paylaşımlarımıda görmezden gelin burada olmazsa napardım çok doluyum şuan :KK14::KK14::KK14::KK14:

aryz şükür doğru yazdım üzülme bebeim valla Allah yüzüne bakmış canım evliyken böyle şeyler olsa insanın canını daha çok yakar hele birde çocuklar olursa daha beter olurdun yani o seni haketmedi sen daha iyilerini hakettiğin için bitti

eski sevgilimde benden bir anda hiçbir sebep yokken ayrılmıştı aynı senin durumundaki gibi
ben hep suçu kendimde aradım 1 ay boyunca ağladım.
benden ayrıldıktan 2 3 gün sonra başkasıyla ilişkisi var yaptı faceden
ilk anda o kadar çok canım yandıkı anlatamam
ama sonra sanki bıçakla kesilmiş gibi bitti içimdeki herşey ona karşı .arkadaş cevrem falan çok şaşırmıştı benim durumuma.bir anda eski ben olmuştum.gülüyor şakalaşıyordum
neredeyse gidip ona teşekkür edecektm.iyiki biri var hayatında bu sayede seni unutabildim.yoksa ben hala ağlıyor olacaktim diye :)

aryz şükür doğru yazdım üzülme bebeim valla Allah yüzüne bakmış canım evliyken böyle şeyler olsa insanın canını daha çok yakar hele birde çocuklar olursa daha beter olurdun yani o seni haketmedi sen daha iyilerini hakettiğin için bitti

Dayanamıyorum hazmedemiyorum oturdum sabah sabah ağlıyorum manyak mıyım ben kime niye yapıyorum bunu yaa :KK43:

eski sevgilimde benden bir anda hiçbir sebep yokken ayrılmıştı aynı senin durumundaki gibi
ben hep suçu kendimde aradım 1 ay boyunca ağladım.
benden ayrıldıktan 2 3 gün sonra başkasıyla ilişkisi var yaptı faceden
ilk anda o kadar çok canım yandıkı anlatamam
ama sonra sanki bıçakla kesilmiş gibi bitti içimdeki herşey ona karşı .arkadaş cevrem falan çok şaşırmıştı benim durumuma.bir anda eski ben olmuştum.gülüyor şakalaşıyordum
neredeyse gidip ona teşekkür edecektm.iyiki biri var hayatında bu sayede seni unutabildim.yoksa ben hala ağlıyor olacaktim diye :)

Esmerim kesin bişey bilmiyoruz bunlar onu gösteriyor ama yapmasın nolur yapmamış olsun zira ben ona yakıştıramadığımdan dahada üzülürüm biliyorummmm:KK43:

canım benim kıyamam ben sana ya üzülme nolur :KK43:
şimdi çıkmam lazım sınava gideceğim
akşam burda olurum konuşuruz olur mu
sagopam sende üzülme herşey olacağına varır
kendinize iyi bakın kızlar

Sanki git gide dibe vuruyorum her geçen gün acım dinceğine dahada bitiyorum benn :KK43:

öyle düşünürsen öyle olursun zaten sen güçlüsün bebeim atlatabilirsin bunu da kendine gel arkadşlarına söyle bir daha konuşmayın onun hakkında konusunu dahi açmasınlar

Sagopa herşey kesinleşmeden ayrıldım deme şurda yaa :2:
Belki düzelir karamsar olma.
Ama tamamen kesinleşirse burda toplaşıp ağlaşırız :KK17:
Hergün ağlamaktansa 4 günde bi ağlama günü yapalım burda, slow şarkılar, şiirler falan :KK1:
Şaka bi yana, toparlanın kızlar yaaa.
Onlar kimbilir kahkaha atıyordur şu an biz burda ağlarken.
güçlü durcaaaz :113:

Sagopa herşey kesinleşmeden ayrıldım deme şurda yaa :2:
Belki düzelir karamsar olma.
Ama tamamen kesinleşirse burda toplaşıp ağlaşırız :KK17:
Hergün ağlamaktansa 4 günde bi ağlama günü yapalım burda, slow şarkılar, şiirler falan :KK1:
Şaka bi yana, toparlanın kızlar yaaa.
Onlar kimbilir kahkaha atıyordur şu an biz burda ağlarken.
güçlü durcaaaz :113:

canım daha önceden biliyorum onun bu hallerini olmuyor yapamıyorum diyip ayılacak sonum belli yani illa netleşmesine gerek yok ki :)

öyle düşünürsen öyle olursun zaten sen güçlüsün bebeim atlatabilirsin bunu da kendine gel arkadşlarına söyle bir daha konuşmayın onun hakkında konusunu
dahi açmasınlar

Ahh ahh nedir bu böyle herkes mutsuz...

bugün olmasada birgün olacak ve biz ayrılacağız biliyorum :KK14::KK14: aryz mutsuz olan herkes sınanıyor :KK14:

bugün olmasada birgün olacak ve biz ayrılacağız biliyorum :KK14::KK14: aryz mutsuz olan herkes sınanıyor :KK14:

Bu arada benim kullanıcı adım onunla birlikte cocuklarımıza koyucağımz isimlerin kısaltması.
Gördükçe deliriyorum.

X