Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

seneye ne alacağım çok merak ediyorum:26: anneler gününde annesinede eşarp almayı düşünüyorum bu hediye işi beni bitirdi ya

Dur kız seneyi düşünme daha Bende annesinin doğum gününde eşarp almıştım tabi ikinci doğum gününde almadım bir şey sadece aramıştım. Babası var abisi var oooo

Kavanozları napcaz canım bildiklerimiz değilde şu değişik olanlar daha güzel duruyor ya :)

canım bunun gibi bir kavanoz bulsak çok güzel olacak birde o kilitli kalp çok hoşuma gitti ya

Dur kız seneyi düşünme daha Bende annesinin doğum gününde eşarp almıştım tabi ikinci doğum gününde almadım bir şey sadece aramıştım. Babası var abisi var oooo

valla bende annesine bir kere alacağım hediye bir iş sahibi olursam hep alırım da öğrenciyiz sonuçta fazla bu kadarı

Evet canım işte bende o kavanozlardan istiyorum kristal gibi sanırım. Önündede yazı var ama biz ne yapıcaz oraya ?

Bi iş sahibi olalımda bütün herkese hediye zaten

Evet canım işte bende o kavanozlardan istiyorum kristal gibi sanırım. Önündede yazı var ama biz ne yapıcaz oraya ?

Bi iş sahibi olalımda bütün herkese hediye zaten

canım orada şu yazı yazıyor

elimizle böyle bir kağıt hazırlar yapıştırırız oraya buda arkasında yazılan sanırım

Eki Görüntüle 602967 kalplerde tam bu şekilde olmalı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…