Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

peki o senin koyduğun yasaklara uyuyor mu ?
bende adım başı haber vermek zorundaymışım annem dahi yanımda olsa arar nerdesiniz napiyosunuz ne aldınız
ne giyecekmişsin peki canım onu giymi bunu giyme saçını öyle yapma .?
suç bizim hayatımıza bu kadar müdahale etmelerine izin verdiğimiz için
soru sorarım cevap verme zorunluluğu hissetmezse cevap vermez ama o sorunca ben vermek zorundaymışımm . . .
bak bak bakkk

amin balım amin
cesaretim olsa arkama bakmadan çekip gidecem
ama ya sonrası . .
sizin ilişkiniz ne kadar zamandır sürüyo canım

30 ocak 2012 de tanıştık o zamanlar başladı canım ama ben sevdiceğimin olgun olmadığını düşünüyorum yani yaşı ilerledikce anlayacak bazı şeyleri 21 yaşında çok büyütüyor olayları kini öfkesi çok fazla uzaklaşmadan özlemeden de geçmiyor çok acı çektik ikimizde ayrıldık barıştık defalarca yapamadım onsuz barıştık yine bir aydır sorunsuz gidyor bakalım hayırlısı olsun diye hep dua ediyorum bizde seneye nişan düşünüyoruz ben erken olduğunu düşünsemde o çok istiyor bakalım

aynılar canım ya makyajı yasakladı hak verdim rimel sürmeden başka bir şey sürmüyorum artık ona hak verdiklerimi sorun etmeden kabul edip yapmamaya çalışıyorum ama gömlekte abarttı yahu yani insaf gömlek giymede ne var sen zayıfsın mecbur en küçük bedeni alacaksın üzerine yapışır izin vermiyorum diyor dedim hoppps dur orda yeter bu kadar o benim koyduğum yasaklara uyuyor işte canım ne desem sorgulamadan kabul ediyor yapmıyor bir daha o yüzden bu kadar ileri gidiyor aslında

ne zaman özel hayatımdan bahsetsem ziyaretçi geliyo .

bende çok rahatsız oluyorum ya ziyaretçiler çıkın gidin üye olup gelin lütfen ya biliyomusun benim kk ya girmemde yasaklandı gir ama yorum yapma kimseye ne malum hepsi kız olduğu erkekte vardır orada kendini saklayan diyor

canım Allah bozmasın
burcu ne sevdiceğinin ,
bizde hep aynı sorunları yaşadık ama ben hiç bitti demedim ama o bitirdi daha önce .
çok acı çektim ama biliyorum ki oda çekti.
sözde ayrıydık ama hergün arıyodu ben ağlamaktan konuşamıyodum çok canım acıyodu ve ondan kilometrelerce uzaktaydım
herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda umarım kaybetmedende kıymet bilmeyi öğreneceklerdir .

enee allah yardımcın olsun
bi ara benimkide çok abartmıştı evden çıksam huzursuzluk kavga gürültü çıkıyordu
bende nereye gidersem onunla gitmeye çalışıyorum alışverişimi onunla yapıyorum (azıcık söylensede )
siz aynı şehirlerdesiniz değilmi.
gömlek giy ama üzerinede süveter tarzı bişeyler giy havada soğuk zaten onunda içi rahat etsin
kız kkdan niye bahsettin ben söylersem oyar beni

Son düzenleme:

canım teşekkür ederim cümlemizinkini bozmasın Rabbim umarım seninde düşündüğün gibi bir şey çıkmaz aranız düzelir üzülmezsiniz
burcu akrep canım
bende bitti demedim hep o bitirdi aynen ayrıyken hep msj attı aradı hiç duygularımla hareket etmedim bitti daha msj atma gibi şeyler söyleyince dayanamıyorum olmuyor sensiz affet falan filan diyordu ama ben hiç bir zaman vazgeçmedim ondan bitirmedim
aynen hakkımzda hayırlısı olsun canım inş. öğrenirler öfkelerine yeniliyorlar işte

sağol canım ya böyle işte bizimkide
aynı şehirdeyiz her zaman gelir okuldan alır durağa bırakır öyle geç saatte olan sınavlarımda benimle birlikte gelir tek asla bir yere bırakmaz kuaföre bile gitsem kapıda bekler erkek çalışan varsa çık başka yere gidelim der
oda öyle dedi en son gömlek giyin ama üstne hırka falan giyin dedi öyle yapacağım artık ya nete girmemden çok rahatsız oluyor tavır yapıyor netten çıkınca söylersin o zaman konuşuruz diyor bende içi rahat olsun diye dedim kk var orada takılıyorum hep kızlar var orda erkekler yok dedi nereden biliyorsun kız olduklarını kız gibi davranır ama erkektir asıl olabilir böyle gir oku bir şeyler ama konulara yorum yapma dedi bilse bbirde bunları anlattığmı ne olur halim bilmiyorum

amin canım aslında ona inanmak istiyorum ama hemen yelkenleri indirmem
biz neden öfkemize yenik düşemiyoruz canım
benim dengesüzde arar bağırır çağırır kapatır aradan 5dakika geçmeden kedi gibi arardı bu kez ben bağırırdım
Allah hakkımızda hayırlısını versin canım

aslında sahiplenmesi güzel bi duygu ama biraz abartıyolar
benimki bi ara telefon dökümlerime bakıyordu tek tek sıkılır be insan
ben tesettürlü olduğum için kıyafet konusunda sıkını yaşamıyoruz ama açıkken çıldırırdı hem açık giyiniyosun hem çekiştirip duruyodun diye
ha bu arada açık dediğinden kastı yakası hafif açık
kkyı söylersem tek tek burayıda didikler bak seninki yine insaflı

canım işte klasik türk kadını aramız bozulmasın aman kötü olmayalım üzülmeyelim diye alttan alıyoruz benimde cadılıklarım oluyor arada o tavır yaparsa bende yaparım
canım için rahat olsun gizli hiçbir şey kalmaz bu dünyada mutlaka çıkar ama seni seviyor belli ki sen yinede bırakma peşini
amin amin hayırlısı canım benim

sağolsun insaflı davranarak baya şaşırttı beni oda diyor ki bu kadar önemsemesem ne yaparsa yapsın der karışmazdım hiçbir şeye diyor
canım ne güzel tesettürlüsün bende düşünüyorum yaza kapanmayı inş. kapanırım oda bayram eder artık
aman söyleme kk yı canım benim ödüm kopuyor birgün öğrenecek diye

aynen öyle hep bi alttan alma çabası huzurumuz bozulmasın diye
sevgisinden ufacık bi şüphem yok gözmün içine bakıp anlatması lazım ancak öyle inanırım.
ha birde numaralarını değiştirmesi lazım .
o benimkini bana sormadan değiştirdi kuzenim mesaj atıyo diye

Sonunda yaptımm
Çıkardım onu hayatımdan tamamen.
İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum ama bi tuhaf oldum yaa

bence de değiştirsin numarasını bende benimkinin numarasını değiştirteceğim oda benimkini değiştirdi eski hattımı aldı elinde parçaladı böyle nasıl kin tuttuysa
birde akraba boyutu var dimi benimki de kuzenlerimden çok kıskanır bize gelsinler bir burnumdan gelir artık gidene kadar onlar birde kuzenlerim nişanlı hep ona rağmen sorun çıkarır canım numarasını değişirse hiç bir sorununuz kalmaz inş.

gözümde söylediğimi canlardırdımda
didikler bütün yazdıklarımı okur sonrası malum
içinde varsa bekletme ben daha önce kapanmadığıma pişmanım bir anda karar verdim uygun kıyafetim başörtüm bile yoktu anneminkilerden uygun buldum taktım
alışverişe çıktık sonrası geldi işte şimdi iyiki dyorum

işte o beni akrabamdan kıskanabiliyo ,
ama benim onu eski kız arkadaşından kıskanma hakkım yok
ben artık kuzen geleceği zaman söylemiyorum yoksa gerçekten sıkıntı çıkıyo
seninki nişanlısından kıskanıyo benimki evli kuzenimden bile
değiştir dicem ama biraz burnu sürtsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…