Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

mutella benim kide öyle kuzum , suçunu bastırmak için direkt benim eksiğimi arıyo buluyo suçlu ben oluyorum bir bakmışım bütün herşeyin suçlusu ben olmuşum :26:

Canım kısa bi ilişkiymiş içeriğinden bahsettimi belki önemsemiştir.
Paranoyak insanlar vardır bilirsin

Canım kısa bi ilişkiymiş içeriğinden bahsettimi belki önemsemiştir.
Paranoyak insanlar vardır bilirsin

Balım kız zaten uzakta 1kere görüştüm uzunda sürmedi benim içinde bir önemi olmadı dedi .
Önemi olsa direkt bana mesaj attığını söylemezdi demi.
Kız biraz sorunlu gibi bilmiyorum abartıyo muyum :26:

Kuzum ben şuan biraz duygusal bakıyorum.
Bu yüzden iyimser olabilirm diğerlerininde fikrine bakmalısın..

Kızlar ben çıkıyorum yatmam gerek zira sabah kursum var sizi kocaman öpüyorum iyi bakın kendinize.
Pekmezde yok bugün ortalarda nerde acep neyse gelirse onuda öptümm

Kızlar ben çıkıyorum yatmam gerek zira sabah kursum var sizi kocaman öpüyorum iyi bakın kendinize.

Görüşürüz tatlım iyi uykular
Bende onu düşünüyorum gelmedi bugün

Canım tam olarak olayı anlamadım ama eski sevgilisi mesaj mı atmış dedin? Ve o sana sonradan mı söyledi? Ona göre bişi dicem de.

İyi geceler kuzum. Bende çıkıyorum şimdi. Görüşürüzz

Canım tam olarak olayı anlamadım ama eski sevgilisi mesaj mı atmış dedin? Ve o sana sonradan mı söyledi? Ona göre bişi dicem de.

Kuzum bu kız daha önce de tuhaf mesajlar attı eski bi arkadaşım bana karşı hisleri vardi uzaklaştım dedi ama dünde öğrendim ki 2ay kadar süren bi ilişkisi olmuş kizla

Kuzum bu kız daha önce de tuhaf mesajlar attı eski bi arkadaşım bana karşı hisleri vardi uzaklaştım dedi ama dünde öğrendim ki 2ay kadar süren bi ilişkisi olmuş kizla

Bende buna benzer bi durum yaşadım..
Ondan kendi isteğimle ayrılmıştım 2-3 ay sonra biz tekrar başladık ben bunun facesinde daha önce görmediğim bi isim görmüştüm ama pek üstünde durmamıştım. Daha sonra mesajlar bölümüne baktığımda o kız buna sana ihtiyacım var yazmış buda 2 gün sonra cevap vermiş nolduu? diye. Bende akrabası falan sanmıştım. ne kadar safımm
aylar sonra o kızın olmadığını farkettim engelliler listesine baktım engellemiş
Tedirgin oldum sordum eskide kalan biri dedi.. zaten çok kısa sürdü dedi.. aynen böyle..
O kadar çok yıprattım ki kendimi, hem onu hem kendimi yordum.
O yorulmayı haketti mi? fazlasıyla..
Ben? Ben mantığımı kalbimin üstünde tuttuğumda anladım ne kadar iyimser olduğumu.
O sebeple bitmedi benim ilişkim ama şimdi düşününce neden o zaman öyle yapmadım ki diyorum.
Kendimden bi örnek verdim umarım yardımcı olmuşumdur sana canım..
İyi şeyler söyleyemedim affet

Canım facesinde o kadar kız var hiç birine takmadım kafayı ama bu kızı ilk gördüğüm an tuhaf bi hise kapılıp sildim ortak arkadaşı falanda yoktu zaten. Aradan 1ay bile geçmedi mesajlar atmaya başladi . Dedim kim bu kız oda eski bi arkadaş bana karşı ilgisi var vs. Vs. Ben içimde şüphe uzatmadm. Dün yine bir mesaj tanımadığını söyleyince boşver silmişsin numarami dedi ısrar edince söyledi kim olduğunu şuan aklımı kemiren o kadar çok şey var ki teşekkür ederim sana ben bu kez saf gibi iyi şeyler düşünmek istemiyorum olumsuz kötü yönlerinden bakmak istiyorum birazda

Eger ki bu konunun üzerini hiç bi şey olmamış gibi kapatırsam günün birinde pişman olma olasılığım çok yüksek.
Bana ilk defa yalan söyledi canımı en çok yakanda o şuan uyumam gerekirken ben gözyaşı dokuyorum ama o uyuyo rahatça . .

Canım herkes olumsuz düşünmemeni söyler ama öyle değil malesef..
O kadar çok seversin ki gözün hiçbi hatasını görmez.. Es geçersin ne kadar zor olsada.
Ben ayrıldığımızda ne kadar üzüldüm anlatamam. Hep iyi anılar geldi aklıma.
Ama bi süre sonra anladım, yaptığı hatalar geldi aklıma, beni kaç kez ağlattığı..
Ben her zorlukta onunlaydım ama o kolayı seçti, korkağın teki çıktı.
Şu an daha iyiyim şükür.
Bizde söz düşünüyorduk ama olmadı işte.
Lütfen iyi düşün olur mu?
Yapabiliyorsan duygularını kontrol et ve mantığınla düşün.
Ben bitirdiğim ilişkiyi çok sorgulamıştım o zamanlar. Ve bu çok yıpratıyo yoruyo..
Acaba daha neler çıkacak diye ödüm kopuyordu..
Lütfen iyi düşün.. verdiğin karar içine sinsin..

Son düzenleme:

Güven bi kez gitti mi tamamdır zaten.
O benim güvenimi kaç kez yıktı ben en çok ona güvenirken..
Büyük hatalar yapmadı ama, sinekte küçüktür ama mide bulandırır o hesap..
Tekrar tekrar güvenmeye çalıştım.. Kimseye tek bi şans vermezken ona verdiğim tavizlerin haddi yoktu..
Ben kartlarımı açık oynadım ama o öyle yapmadı. bide bunları sorun yapınca beni suçluyordu.
Resmen suçluluk pskilolojisi işte..
O pembe gözlüğü kırdım attım artık ben.
Ona düşman değilim şu an ama bunları hatırlayınca öfkem tazeleniyor.
Aah ah ilk hatasında noktayı koycaktım şimdiye böyle olur muydum ben
Ama bununda bi adı var; Tecrübe

Canım şuan karmakarisigim elimden geldiğince mantıklı düşünmeye çalışıyorum ne yaşandığını anlat dediğimde tam net bir açıklaması olmuyo.
Sen neden bitirdin kuzucum.
Ve herşeyin hayırlısı zaten kısmet değilse bizimde yarım kalır herşey.
Ama yanlıs insanla devam etmektense tek devam etmeyi tercih ederim.
Kendini iyi hissediyorsan hiç sorun yok .

Canım bildiğin klasik bahaneler; sıkıldım, bunaldım vs..
Onu engelleyen bişiler vardı ama çözemedim.
ama şu var ki karşımdaki çabalamıyorsa benim yapacak pek bişiyim kalmaz.
Seven insan korkak olmamalı, nolursa olsun sevdiğinin yanında olmalı..
Onda bu gücü göremedim.
Evet herşeyin hayırlısı canım.. Sadece zaman diyorlar ya aynen öyle.
Acıtarak geçiyo ama bi şekilde geçiyo bu acı.
Tek bişi kaldı bana onu tamamen hayatımdan çıkarmak.
ama o hamleyi yapmaya cesaret edemiyorum nedense.
akışına bıraksam daha iyi sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…