Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

En azından ölüm gibi bir durum yok bitanem içini rahatlattın ama bundan sonra hiç arama derim faceden de bakma hiç :26:

Aynen bitanem içim rahatladı şuan. Belki yanlş anlıyo belki özlemesine fırsat vermiyorum ama napabilrim..

Bu adamın derdi nedir ben hala çözemedim ama sana tek söyleyeceğim şu saatten sonra tek bir gözyaşı dökme çünkü değmez . .

millet iyi geceler. neler kaynatıyosunuz bensiz bakıyım haaa...:76::76::76::76::76::76::76::76:

Bu adamın derdi nedir ben hala çözemedim ama sana tek söyleyeceğim şu saatten sonra tek bir gözyaşı dökme çünkü değmez . .

Kızlar kızamıyorum bile inanın o kadar korktum ki, kardeşine bişey olmadığını öğrenince oh dedim rahatladım sanki onla konuşmuş gibide değilim ben ki 40 dakkadan aşşa kapamazdım o telefonu artık alıştım onsuzluğa ben 3 dakika sürdü konuşma, uzatmadım ...

Aynen bitanem içim rahatladı şuan. Belki yanlş anlıyo belki özlemesine fırsat vermiyorum ama napabilrim..

Arama sorma kuzucum yani ondan haber alıcak hiç bir şey yapma mesela arkadaşlarına söyle onu anlatmasınlar ondan konu açmasınlar onun aldığı hediyelerin varsa kaldır ortalıkta olmasın . .

Kızlar ben geldim

Eylülcüm kardeşine bişey olsa adamın aklına face mace gelmez bi kere.

Dikkat çekmek için yapıyo bence biliyo senin bakacağını ve kendini aratmak için böyle şeyler yapıyo

Bakmamalısın bidaha

Neler neler var yani merak etsinler ilgi çekeyim diye kaza yapma numaraları hastalık numaraları ohooo

Arama sorma kuzucum yani ondan haber alıcak hiç bir şey yapma mesela arkadaşlarına söyle onu anlatmasınlar ondan konu açmasınlar onun aldığı hediyelerin varsa kaldır ortalıkta olmasın . .

yok herşeyi kaldırdım zaten hayatım, tek bi arkadaşım var oda canım yanmasın diye bahsetmez zaten.. Bu arada Rafet Elromandan - Senden Sonra şarkısını dinliyordu aradığmda. Hem ağlarım hem giderim hesabı :44:

Kuzum beni engellemiş zaten ben başka yerden baktım onada arkadşm görmüş dedim ..
Bidaha yapmayacağım. Rabbim beni sınıyo çok iyi biliyorum artık.

canım ne olursa olsun bundan sonra arama konuşma bırak ya secse emin ol dayanamaz tutuşur gelir sevmiyorsa da yani senin bu sevgini haketmiyor sevip sevmediğini anlaman için iletişimi kesmen lazım sen elinden geleni yaptığına inanıyormusun vicdanın rahat mı? rahatsa bırak o kıyabildiyse size sensiz yaşayabilecekse bu kadar yitirdiyse bazı şeyleri seninde onun için artık üzülmemen merak edip takip etmemen gerekiyor

Hadi amaa güzel şeylerden bahsedelim gülümsesin herkes

pekmez ori abla hoş geldiniz canlar

ben kaçıyorum kızlar uykum geldi iyi sohbetler sizlere görüşmek üzere kendinize iyi bakın

anladığım kadarıyla aryz ex aşkını aramış kara vicdanlıyı sorma diyoz..öylemi

Evet kuzum sonuna kadar haklısın ben zaten akşamları bi değişik oluyorum bütün gün dışardaydım eve girince hal bu yani

anladığım kadarıyla aryz ex aşkını aramış kara vicdanlıyı sorma diyoz..öylemi

Evet ama gitmiş kardeşinin altına yok seni son gördüğümde son olduğunu bilsem şöyle olurdu bilmem ne yazmş korktum çünkü kardeşini çok seviyorum bişey oldu sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…