Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

İyi yapıyorsun canım benim :KK61:

Yaa. Bunun facesine bakıyodm kapak resminde kardeşi var altında adı yazıodu kardeşinin şimdi açklamayı değişmiş aynen böyle yazıyor
Seni son gördüğümde son olduğunu bilseydim yüzünü, yürüyüşünü ezberlerdim. Son öptüğümde son olduğunu bilseydim asla durmazdım abisinin birtanesi.. Bu ne demekkkkk :KK47:

Yaa. Bunun facesine bakıyodm kapak resminde kardeşi var altında adı yazıodu kardeşinin şimdi açklamayı değişmiş aynen böyle yazıyor
Seni son gördüğümde son olduğunu bilseydim yüzünü, yürüyüşünü ezberlerdim. Son öptüğümde son olduğunu bilseydim asla durmazdım abisinin birtanesi.. Bu ne demekkkkk :KK47:

Korkutmak istemem bitanem ama sanki ölmüş gibi hissettim ve çok kötü oldum ölümler ok etkiliyor beni :KK14:

Canım korkutmak istemem ama aklıma pek hoş şeyler gelmiyo

Ne dicem kuzum beni engellemiş ben başka feysten baktım sürekli takipte gibi anlaşılır olmaz ki :26:

Engellemiş mi bak yaa şu an çok kızdım düşman mısınız da siz:KK47:
O zaman yarın annesini ara bi öğren :26:

Önceden görmiyim diye engellemiş kuzum.
Yarına kadar duramam ki yaa .

Ya bence ara onu söyle sonuçta sen onu uzun zamandır seven ve henüz yeni ayrıldığı sevgilisisin ona böyle bakman çok normal saklanacak bir şey utanılacak bi şey değil ki hem dersin ki x arkadaşım görmüş o söyledi bir durum mu var falan ?

bir sakin ol canım ya kötü düşünme bir öyle bir şey olsa hemen ilk günden facede işi ne ki kolay bir durum değil kardeşi sonuçta acı büyük olur

kız öyle konuşma düşüncesi bile beni mahvetti. Bugün o kadar konuştuk kadınla da kardeşiylede hatta fazlasıyla mutluydu x dedim niye nefes nefese açtn. Atlıyorum ordan burda eylül abla dedi. Dikkat et dedim. Biz kadınla konusurken arkadan kuduruodu bağırıodu falan. X napıyo dedim kadına dışarı çıkmak istiyo bezdirio beni falan dedi :26:

X