Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ağlama desem olmaz bitanem ağla rahatla yapacak çok bir şey yok :KK43:

Iyidir iyidir sen hiç merak etme suç bastırmaya aglamistir. Böylesini ne yapmalı bilmiyorum ki çok sinirlendim .

Aynen bende:KK1:
Ben nabıyım eylülüme üzülüp durum şimdi kızıp durum oğlan cocuuna :KK47:

Okudum sinirlendimm epey , kızan derler kız :) aşağı ya aşari ıttirmeye kaktirma :) hızlı hızlı kelimeleri yutaraktan :)

Aradım ben merak edip smsi bitmiş yazamamış gayet katı ve soğukkanlı haline geri dönmüş, onu affetmeyeceğimi bilyor kolayı seçti yine umrumda değil sınavlarım var vs dedi. Saçma sapan konuştuk ve kapadık. İyi miyim kötü müyüm blmiyorum

Neyin va akideş :KK9: Sebepsiz yere ağlanı mı heç ?

Bu aradaaaa avatarımı değiştirdim 584545 kez olum pekmez farketmedi geçende demiştiki bi daha olmaz falan :KK35:

Kız fark ettim değiştirdiğini bi ara kendi kendini koydun hatta sanırım küt saçlı bi hatundu :KK1:

Sen o musun o sen mi?? :KK1:

Tamam canım çok öptük :KK61:

Noluyo len ne bu tavır :KK57:
Ben birazdan gidip uyuyacam mecburum öptüm seni :)

Canlarım öpcük şeysini koyamadım yaaa kusuruma bakmayın tavır yaptığımdan değil yaniii:KK54::KK54::KK54::KK19::KK19::KK19::KK48::KK48:

Aradım ben merak edip smsi bitmiş yazamamış gayet katı ve soğukkanlı haline geri dönmüş, onu affetmeyeceğimi bilyor kolayı seçti yine umrumda değil sınavlarım var vs dedi. Saçma sapan konuştuk ve kapadık. İyi miyim kötü müyüm blmiyorum

Bence de Tubik doğru söylüyo suç bastıırmak için ağlamış olma ihtimali var.:26:

Smsi bittiyse çağrı atsaymış veya onu da yapamıyosa ödemeli atsaymış. :KK19:

Ben pek inanma derim canım benim bu sms olayına mesaj bekleme diye uydurmuş olabilir yani. Ayrıca da sen burda onu merak ediyoken onun için üzülüyoken o hemen kendini toparlamış ve soğukluğunu takınmış üzerine. Yani yaptığından ortaya çıkmasından vs vs bi rahatsızlığı yok sanki :KK47:

Sen de üzme kendini balım :KK19:

iyi geceler kızlar :KK16:
ooo kaç sayfa msj olmuş ben bakmayalı :26:

İyi geceler Edacıım :KK16:

Konuştuk valla çenemiz durmadı hiç :KK1:

Değilim pekmez oturdum ağlıyorum beynim zonkluyo ben bunları haketmedimmmmmmmmmmmmmmmm:KK50:

Imm şey o zaman azcık ağla rahatla içine atmandan iyidir en azından.

Öyle canım benim ya hak etmedin tabii. Hala merak edip endişeleniyoken hem de hiç hak etmedin :KK19:

Eğer şimdiki sevdiğin olmuyosa emin ol ilerde çok daha iyisi bekliyodur balım sana bu kötü şeyleri yaşatmayacak biri gözünden sakınan biri.. :KK14:

hayırlı geceler kızlar herkeze selam

Hoşgeldin mucuksum:KK16:

Imm şey o zaman azcık ağla rahatla içine atmandan iyidir en azından.

Öyle canım benim ya hak etmedin tabii. Hala merak edip endişeleniyoken hem de hiç hak etmedin :KK19:

Eğer şimdiki sevdiğin olmuyosa emin ol ilerde çok daha iyisi bekliyodur balım sana bu kötü şeyleri yaşatmayacak biri gözünden sakınan biri.. :KK14:

Hoşgeldin mucuksum:KK16:

Ben ne yaptım rabbim bunları yaşatıyor bana :KK50:

hosbulduk pekmez ,hayırdır aryz ne oldu ?

Canım yukarda yazdım ağlamaktan yazamıyorum suan

yıne bır face klasıgı anladıgım kadarıyla ,tartıstınızmı yada ayrıldınızmı cnm

Ayrıydık zaten canm bu sebepten değil ama ben ayrıldıktan sonra gördüm.
Öyle deme ama balım ya. Her dar günden sonra ferahlık illa ki gelir :KK31:

Her gözyaşı ardından gelecek mutluluk için temizlik yaparmış? Ama ben günlerdir ağlıyorum

Her gözyaşı ardından gelecek mutluluk için temizlik yaparmış? Ama ben günlerdir ağlıyorum
canım gercekten uzuldum suan fakat kendını bu sekılde yıpratmamalısın bıraz zamana ıhtıyac oluyor bu durumlarda ,sen kendını uzdugun de taslar aynı yerıne gelıp oturmuyor uzuldugunle kalırsın saglıgından olursun allah korusun ,bıraz kafa dagıtmaya calıs canım:18:

Ayy ne güzel sözmüş o öyleee :KK16:

Günlerdir ağlıyosun çünküüü yoldaki mutluluk çoook kocaman canım onun için de köklü temizlik yapman gerekiyo demek ki:KK34::KK54:

canm bende kacgundur gozyası dokuyorum yemek yıyemez oldum kurudum bttım ıyıce saclarım cıkıyor tutam tutam basımdan ellerım ıtrıyor stresten kendıme zararım hep uzulme lutfen

canım gercekten uzuldum suan fakat kendını bu sekılde yıpratmamalısın bıraz zamana ıhtıyac oluyor bu durumlarda ,sen kendını uzdugun de taslar aynı yerıne gelıp oturmuyor uzuldugunle kalırsın saglıgından olursun allah korusun ,bıraz kafa dagıtmaya calıs canım:18:

Evet sağlığımdan olucam diye korkuyorum bende canım.
Helak oldum saatlerdir ağlamaktan. O şimdi uyumuştur belkide, canım yanıyor çok yanıyor
.
Ayy ne güzel sözmüş o öyleee :KK16:

Günlerdir ağlıyosun çünküüü yoldaki mutluluk çoook kocaman canım onun için de köklü temizlik yapman gerekiyo demek ki:KK34::KK54:

Ümit namına bişey kalmadı bende pekmez. Bitti bu yıl ilk günüyle nasıl geçeceğini belli etti bana...

X