Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

iyi canım Allah dertleri sıkıntıları uzak tutsun bizden inş. mercimek köftesi konusu yine açılmış ya çok açım bende ama bu saatte yapamam

Amin canım amin inşallah :) of of desme yaramı benimde gözüm hiç yemiyo ama olsa yerim yani

Amin canım amin inşallah :) of of desme yaramı benimde gözüm hiç yemiyo ama olsa yerim yani

ayy keşke olsa mikropluk yapmayacağım fotoğraf eklemeyeceğim anneme desem yapar da bu saatte kıyamam benim elimden de gelmez ki ayyy çok kötü canım çekti yav

ayy keşke olsa mikropluk yapmayacağım fotoğraf eklemeyeceğim anneme desem yapar da bu saatte kıyamam benim elimden de gelmez ki ayyy çok kötü canım çekti yav

Kiz taşlarız seni sakın öyle bişey yapma
Yarına kaldı artık bu saatte mercimek köftesi yapmayalım deli gibi

Kiz taşlarız seni sakın öyle bişey yapma
Yarına kaldı artık bu saatte mercimek köftesi yapmayalım deli gibi

ben gidip yapacağım valla tarifi aldım canım ya açım zaten tost yiye yiye öğğ geldi artık öyle böyle değil aşırı istedi canım

valla canım kalkıp yapacağım inş. ama çok erindim ben ya

malzemelerin varsa yarım saatini almaz be canım git yap vala bende yapcam ama azalttım öğünleri bu saatte yiyemem bişi yarına inş

Eneee bu ney yav geliyorum mercimek köftesi gidiyorum mercimek köftesiiii

Yapmayın

Tubik ya telefon kafayı yedi çıktı bidaha da giremedim kusura bakma.

Nasılsın??

Kızlar ben geldim nasılsınız

Eneee bu ney yav geliyorum mercimek köftesi gidiyorum mercimek köftesiiii

Yapmayın

Tubik ya telefon kafayı yedi çıktı bidaha da giremedim kusura bakma.

Nasılsın??

Kızlar ben geldim nasılsınız

Bebeğimm bi sen mi varsın kızlar nerelerde nerde bu millet nerde bu devlet

Kızlar bugün içime doğmş gibi onu feyste arattım.
Bi profil çıktı ona ait. Resimler var yazın eklenmiş beğenenlere baktım, okuldan arkadaşları kızlık erkekli. Ama benim bildiğim feysinde teki bile yoktu bunların.
Kandırlmş hissettim kendimi. Aradım ağladım bağırdım çağırdım. Önce ne var bunda vs gibi şeyler söyledi.
Sonra ağzıma ne geldiyse içimde ne kaldıysa hepsini döktüm. O da ağladı, iyi değilim kapatalım vs dedi. Kapadım ama aklım onda kaldı offf

İnanmıyorum ya çok kızıyorum bu duruma işte neyi gizliyorda açıyorlar habersiz anlamıyorum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…