Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar aranızda avonun anew serisindeki sıkıştırılmış pudrasını kullanan varmı nasıll

Son düzenleme:
Ben de uzun bir süredir catherine arley pudra&allık kullanıyorum kesinlikle memnunum rimel bazen problem çıkarabiliyor ama sözü geçen markalar son derece güvenilir bence

avon pudrasını begenmıyorum ıstedıgım gıbı degıl catherıne arley pudra 06 sı super harıka oluyor.
deneyınce ınsan vazgecemıyor:82:

catherine arly pudrasını benm çok yakın bi arkadaşım kullanıodu kalitesizdr die düşündüm sonra bi gün makyaj malzemem yanımda yoktu we benm acil makyaj yapıp çıkmam gerekti mecburen sürmek zorunda kaldım inanılmaz beğendim okadar pahalı markalara werdiğim paraya yazık yakında bende alıcam simlisi harika tawsiye ederim

Bende Catherine Arley in pudrasını ve Flormar ın göz kalemini kullanıyorum, çok memnumum hem de gayet uygunlar:)

Ben de Flormar ın 4lü farı var üstünde prety gibi bişi yazıyor ve dikdörtgen olan bi paleti daha var, bu paletler güzel. Dışı beyaz olan kalem şeklinde bir liner var hiç güzel değil.

Son düzenleme:
Bnede pudrası ve fondöteni var gayet memnunum . Diğerini denemedim hiç. Ama flormar kendini çok geliştirdi , seviyorum ben . nemlendirici üstüne uygulayınca çok iyi sonuç alıyorum :)

flormarın rujları dışında diğer ürünlerinin kalitesi düşük bende terracota allığı var yüzüme rengini çıkarmak için üç defa allığa bastırarak uygulamam gerekiyor

Arkadaşlar yorumları okudum ve çok tuhaf bir şey gözüme çarptı. Ürünler hakkında olumsuz yorum yapanlar genelde bu ürünleri kullanmayan insanlar. Oturduğum yerden kullanmadığım bir ürünü eleştirmem ben. Flormar kendisini çok geliştirdi. Ucuz olana kalitesiz diyenler rahatlasınlar son zamanlarda oldukça zam yaptı haklı da ucuz olunca kalitesiz deniyor burun kıvırılıyor. CA pudra ise efsane olmuş bir pudra bende ikinci kutumu bitiriyorum daha iyisini görmedim. Flormarın tekli farlarından yeşil olanı kullanıyorum. Bir kere sabah sürdün gündüz uyudum gece makyajımı temizlerken aynen duruyordu. 41 numaralı ve pretty compact allığını da severek kullanıyorum. Ultra black'e gelince golden rose'un aynı tarz arkası fırçalı kalemi var o daha güzel.

flormarın allığını pudrasını rimelni ve kalemini kullandım çokk memnun kaldm

catherine arley kapatıcılığı, kokusu gayet iyi olan bir pudraya sahip. ama bende bu pudra ne yazıkki sivilce yaptı. Nedense...

flormarın rujları ve ucu acılan kalın surme seklinde olan göz kalemi okadar güzel ki,bittikçe yenisini alıp duruyorum

Flormarı ojelerinden başka ürününü kullanmadığımdan bilmesem de c.arleyin pudrası gerçekten fiyatına göre çok iyi. Yağlı cildime rağmen gün içinde oldukça iyi idare ediyordu.Hatta bi ara ben de bari iyi bir şey alayım deyip, araştırıp max factor creme puff aldım hayatımın hatasını ettim :) cildime hiç iyi gelmedi üstelik daha da sivilce yapıp 2 3 saat sonra yüzümden çıkıp leke leke bir görüntü oluşturmuştu.Aynı sorunu uzun süre kullandığım c.arley de kesinlikle yaşamadım.Yani para olarak kıyaslamadan ziyade her ürün herkesin cildinde farklı tepkiler veriyor.Evet fiyatı yüksek ve kaliteli ürünler de var gerçekten iyi olan -ki benim cildimde bu bourjois oldu - Fakat iyi para iyi ürün demek değil her zaman bunu anlamış oldum :)

Geçen yaz flormarın fondötenini kullanmıştım matte olanı. Kapatıcılık süperdii çok memnun kalmıştım. Ojeleri zaten artık klasik oldu herkes kullanıyordur büyük ihtimalle. Catherine Arley'in pudrasınıda bu forumda araştırma yaparken buldum ve aldım baya memnunum ondanda. Efsane pudra dedikleri kadar varmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…