Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Flormar ın true color pudrasını kullandım önceki sene.sonra mineral merakım yüzünden sephora aldım.bence pek bi fark yok ikisi arasında.hatta flormar daha pürüzsüz duruyo.kapatıcılığı biraz daha az ama bana yetiyo.şimdi c.a. veya alix avien deniycem
ama şimdiye kadar kullandıklarımın arasında en iyisi flormar dı..

kızlar bu markalar hakkındaki görüşlerinizi yazar mısınız

catherine arley adını bile duymak istemediğim bir marka asla kullanmayı tercih etmem çok kalitesiz flormar kendini yeniledi diyorlar ama ben yinede pek beğenmiyorum bence her ikiside alt kalite ürünler maybelline,cecile,alix avien kullanmayı tercih ediyorum

C.A nin tekli pudralarından aldım kapatıcılıgı falan cok guzel( sıvılcem pek yok buarada)
fakat sıyah noktalarımı arttırdı ve sıvılce yaptı cıldımde. O yuzden onermıyorum.
Flormarın dıplıner'ını kullandım, cok memnunum. Golden Rose'unkını de denemeyı dusunuyorum. Ayrıca terracotta allıkları da cok hos bu markanın, cok kalıcı tavsıye ederım:1rolleyes:

bende uzun süredir flormardan başka bişey kullanmaz oldum hem uygun hem kaliteli. ojelerim ztn değişmez hep flormar göz kalemleride öyle ama flormarın kalemlerinden yaldızlı serisi var onu hiç tavsiye etmemm kurşun kalem gibi. bide bu aralar kalem şeklinde bi eyeliner aldım flormardan o kdr kullanışlıki beceriksizimdir eyeliner konusunda ama kalem gibi olduğu için çok kolay sürülüyo.bide flormar şeftali allık almayı dşünüyorum kullanan varmı aranızda nasıl alerji fln yaptımı yapmadımı yardımcı olursanız sevinirim:)

uzun süredir catherine arley in pudrasını kullanıyorum 6 numarası çok doğal 7 numarasıda yazın bronzlaştıktan sonra tam bana göre. hiç bi markaya değişmem hemde fiyatı süper

uzun süredir catherine arley in pudrasını kullanıyorum 6 numarası çok doğal 7 numarasıda yazın bronzlaştıktan sonra tam bana göre. hiç bi markaya değişmem hemde fiyatı süper

aynen cnm,ben de burdan duyarak aldım ve çok çok memnunum.o kadar doğal duruyo ki kesinlikle belli olmuyo.ki ben yüzüme ne sürsem ben burdayım der,öyle enteresan bi cildim var.kapatıcılığı çok iyi değil ama bana yetiyo..

ben oje meraklısıyımdır flormar ojeler hem kısa sürede kuruyor hem de çok dayanıklı hemen hemen bütün renklerini aldım en sevdigim renk tonu 382 :)ayrıca kızlar siyah göz makyajında flormarın siyah göz kalemi ve siyah farı çok basarılı ben memnunum hem günlük makyaj için fiyatları da çok uygun )

Catherine Arley pudrası kullanıorum, kalıcı bişi deil ama iyi bi kapatıcı makyaj yapmasını pek sevmiorum ama cildimdeki ala ala renklerden dolayıda pudrasız dışarı çıkamıorum...sabah işe giderken sürüorum akşam işten çıakrken sürüorum yetio..ama doğal gösterio beğeniorum o yüzden...

Catherine Arley hep kullanıyorum buqunde aldım ve tavsiye ederm .Flormar 'ı da cok beqeniyorum özellikle ruJ .d

arkadaşlar bazılarınız bir konuda yanılıyor.bu yerli markalara ucuz diyorlar ama aslında pek çok yabancı kozmetik markası da vergiler yüzünden pahalı ülkemizde.yoksa loreal,max factor,bourjois,mac vb.markalar da yabancı ülkelerde çok uygun fiyatlarda satılıyor.maalesef ki türkiyede vergiler çok yüksek olduğu için yabancı markalar da pahalıya geliyor.böyle olması da bize bu ürünlerin daha kaliteli olacağını düşündürüyor.tabii daha çok tanınmış ve kendini geliştirmiş markalar fakat bu değil ki bizim kendi markalarımız kalitesiz ve kötü.ben bu düşünceye kesinlikle katılmıyorum.flormarın göz kalemi ve ojelerini kullandım bence gayet başarılı bir marka kendini sürekli geliştiriyor ve pek çok yabancı markadan çok daha başarılı..

ve şunu da eklemeden rahat edemiycem.dandik avon ürünleri alıp da paramı israile göndereceğime flormar,golden rose alır türk bütçesine katkıda bulunurum.

Son düzenleme:
arkadaşlar bazılarınız bir konuda yanılıyor.bu yerli markalara ucuz diyorlar ama aslında pek çok yabancı kozmetik markası da vergiler yüzünden pahalı ülkemizde.yoksa loreal,max factor,bourjois,mac vb.markalar da yabancı ülkelerde çok uygun fiyatlarda satılıyor.maalesef ki türkiyede vergiler çok yüksek olduğu için yabancı markalar da pahalıya geliyor.böyle olması da bize bu ürünlerin daha kaliteli olacağını düşündürüyor.tabii daha çok tanınmış ve kendini geliştirmiş markalar fakat bu değil ki bizim kendi markalarımız kalitesiz ve kötü.ben bu düşünceye kesinlikle katılmıyorum.flormarın göz kalemi ve ojelerini kullandım bence gayet başarılı bir marka kendini sürekli geliştiriyor ve pek çok yabancı markadan çok daha başarılı..

ve şunu da eklemeden rahat edemiycem.dandik avon ürünleri alıp da paramı israile göndereceğime flormar,golden rose alır türk bütçesine katkıda bulunurum.

vanilyacım,kelimesi kelimesine katılıyorumkaydirigubbakcemile5:nazar:

sağol canım.bütün sayfaları okudum köpürdüm resmen sinirden bazı yazılara.bende kimyager oluyorum seneye kozmetik bu sonuçta markalı ürünlerden bile korkacaksın yani. demek değil ki onların hiç bir zararı yok.dermokozmetik ürünlerde bile çok sayıda kimyasal yer alıyor ve ciltte ters bir etki yaratabiliyor.

Son düzenleme:
tatlım sadece şu kadar söyliycem;
yerli malı yurdun malı:lepi:ben memnunum,bi zararını görmedim yerli kozmetiğin.
ve dediklerine yine katılıyorum yerden göğeolumunekankayizsmile

catherine arley in pudrasını ben de denemek istiyorum
ist. avrupa yakasında nerede bulabilirm yardımcı olur musunuz ?

c. arley pudrayı buldum sonunda :-)
5 numarasını aldım beğendim
maske gibi durmuyor yüzde gerçekten
keşke simsiz olsaymış ama olsun böyle de çok sevdim :KK55:

Ojelerim Flormar

Allık ve farlarını seviyorum.

Geçen gün glitter eyelinerını aldım çok beğendim

Son düzenleme:
X