Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bnde bgn ca pudra aldım 70 numara daha önce rimmel markasının pudrasını aldım hiç beğenmedm fondotön sürmeden belli olmuo we yüzünde topak topak kalıo insanın..ca pudrayı ewe gelnce denedm çok beğendm dün de saçlarımı tarçın kızıla boyamıştım ten rengimi bi ton daha açtı çok yakıştırdım:) bir de kapatıcısını aldım ama onu denemedm ztn çok ucuzdu 4 ytl. pudrayı da 5 liraya aldm,bornovada kuaför dükkanlarına satış yapan bi yerden. kuaförler genelde bu markaları kullanıo we gayet güsel sonuç alıolar bnce denemeye değer.en pahalısı da sonuçta cilde zarar werio en ucuzu da

flormar far kalem ve ojelerini çok kullanıyorum fiyatı uygun oldugu için :) ama memnunum

flormarın ojeleri çoook güzel arkadaşlar,kesinlikle gözünüz kapalı alın.
mat rujları var,onlar da oldukca kalıcı.
ca 'nın pudraları da gerçekten güzel ama sanırım artık satışı yok.pek bulunmuyor istanbulda

fondöten, pudra gibi cildime süreceğim ürünlerini kullanmam pek güvenmiyorum ama flormarın ojelerini ve göz kalemlerini beğeniyorum.

pazartesi fotoraf çektirmeye fotorafçıya gittim bana Catherine Arley'in 6 ve 7 nolu pudrasını sürdü tüm sivilce izlerim fln tüm kusurlar kapandı cildim yağlı olmasında rağmen parlama flnda olmadı çok memnun kaldım netten araştırma yaptım fiyatları 4-5tl gibi bişeymiş en yakın zamanda gidp alıcam gerçekten çok gsl bayanssulusmile

Flormar ürünlerini beğeniyorum kendilerini epey yenilediler..Pudralarını kullnıyorum ve parlatıcısını

Catherine Arley'in rujlarının üstüne ruj tanımam arkadaşlar özellikle 07 numarası. kozmetikçimin dediğine göre yok satıyormuşbayanssulusmile

son günlerde arayıp bulamadıklarımı flormar'da bulmaya başladım...
ürün çeşidi çok ayrıca kalitesi de fiyatına göre iyi. bi baktım evde bir sürü flormar'ım olmuş :)

ben mac dan 65 mılyon verip rimel alıyordum kendime. bi ara parasız zamanımda rimelim bitti bende flor mardan alıyım dedim. bana 2 tane rimel önerdiler. birisi kıvıran birisi de dolgunluk veren. ikisini üst üste sürüyorum ve dehşet güzel oluyo. tanesi 8 mılyon rimellerin. iki rimele 16 lira verdim ve mac yanında halt etmiş yani. o kadar zaman boşa para bayılmışım. benm kirpiklerim çok uzun ama düz resmen türkan şoray kirpiği gibi yapıyo tavsiye ederimm

Catherine arley berbat bence..pudrasını bir arkadaşımda görmüştüm..çok kötüydü..zaten nerde satılıyor hiç görmedim ben...

flormarınsa ürünlerinden ojelerini ve rujlarını beğeniorum..onun dışında yüz ürünlerini kullanmıorum

Evet bende her iki markanında ürünlerinden memnunum inanırmısınız avon ve oriflame ürünlerinden çok çok daha iyi makyaj ürünleri.

bende macin studio fix pudrası var ama şu aralar fazla pahalı olmasada süper olan ürünler keşfediyorum bayanssulusmile

caherine arley'in sadece pudrasını kullanıyorum diğer ürünlerini hiç denemedim ama ben çok memnunum üstelik çok uygun fiyatta satılıyor..
flormar'ın ise göz kalemleri ve simli beyaz farını kullanıyorum özellikle bu farı çok beğeniyorum yüze aydınlık bir hava katıyor ben çok memnunum normalde hiç bir şekilde far kullanmam ama bu başka :lepi:

Catherine Arleyin 5 numaralı pudrasını kullanıyorum 3 senedir hafif bir ürün 5tl ye satılıyor.Flormarın patakremini almıştım hiç memnun kalmamıştım:umursamaz:
Flormarın ojeleri,kalemleri,farları güzel...bayanssulusmile

c.a pudrasını aldım 5 ve 6 numara sını ve çok memnun kaldım
macten bi farkını göremedim açıkcası fiyatı hariç ohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…