Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım ekonomik fiyatlı ürünlerde dediğin kadar doğallık elde edemeyebilirsin...

ama 50 liraya kadar alabileceksen, Loreal, Maybelline veya Max Factor den bulabilirsin doğal fondotenler...

Eğer terracota değilse 4lü farlar pahalı. 7.5 tu yanılmıyorsam normal farları. 5lilerini de 9 tl'ye gördüm canım. Terracotaları bilmiyorum.

Son düzenleme:
hly34'çüm doğum günüm değil. sözlüm geldi de 10 temmuz'da ne zamandır görüşemiyorduk. Geçmiş doğum günün kutlu olsun canım =)

canım 60 lira verceksen clinique renkli nemlendirici alabilirsin
hem yüzüne renk veriri hemde doğal bi görüntü oluştururhihoyyyt

bişe sorucam arkadaşlar bu Catherine Arley pudrasını kulllanıyorum da acaba bronz allıgıda varmıdır ki

Catherine Arley i kuaförde yüzüme sürmüşlerdi amanın bayıldım resmen nivea ve maybelline fln kullanırım genelde ama hiç öyle bi pudraya rimele denk gelmedm bende gittm aldım 05 numarasını rimeli alix avien aldım flormarında kalemini aldım hem ekonmk hem kaliteli bence pahalı şey kaliteli die bişi yook pekala ucuz fiyatlarada kaliteli şeyler bulabiliriz üstelik hobi yücel vb parfümerilerdede satılıo işportadan almayın sakın haa hiç bişey mahvedersinz kendinizi 14-15 yşndayken almıştımda sivilce basmıştı =)) tavsiye ederim yani..

flormarın yeni 4lü farları,flormar 20 21 ve 22 nolu terracota pudralarını çok severek kullanıyorum.daha doğrusu şu an 20yi kullanıyorum ama 22 ve 21 de kullanmıştım.22 çok güzel ışıl ışıl bir bronz pudra yüzü kesinlikle turuncu yapmıyor.20 ise onun bir ton açığı ve daha mat olanı.ablamda da 23 var,ışıl ışıl ama ancak esmerlere ışıltılı bronzluk vermek için kullanılır.bunun dışında 2 tane rujunu da aldım indirimde ama çok da hoşuma gitmediler.

bende flormar'ı seviyorumm göz kalemleri hem uygun hemde güzel ama genelde kalemleri avon kullanıyorumm

flormar'ın ojeleri göz kalemleri eyeliner'ından memnunumm

(eyeliner pen'i kullanıyorumm çokda güzel sürülüyor kızlar bence deneyin )

ilk kullandığım pudra flormarın açık renk pudrasıydı çok memnundum ben de ama diğer pudraları denememiştim carmina aldım şimdi mesela bi iki ay önce o daha güzel flormardan.ama koyu geldi pek kullanamıyorum,bide en açık rengiydi compact pudra,flormardan sonra cildim bozuldu bi sene falan kullandım yanaklarıda küçük küçük sivilceler çıktı ki ben de hiç çıkmazdı hala da tam geçmediler ben flormardan kaynaklandığını düşünüyorum aynı şekilde bi arkadaşımın da cildi bozuldu onun da bebek gibi suratı vardı benden beğenip almıştı flormarı cildinde sorunlar yaşamaya başladı,yani dikkat edin çünkü hemen düzelmiyor hala eski haline dönmedi cildimiz,ben hala pudra aramaktayım ne alırsanız alın ister pahalı ister ucuz kaliteli olsun cilt bu çok önemli bu bakımdan flormar çok kaliteli değil.hoşçakalına.s.

flormar gerçekten çok güzel yaa ben rujlarını lullanıyorum farlarını kullanıyorum kesinlikle çok memnunum.kaliteli bence :) :)

hatta göz kalemim bile flormar:lepi:

tavsiye edebilirim rahatlıkla :lepi:

Biz bayanlar çok ciddi olarak yanılıyoruz.Eğer birçok tüketici "marka"nın gerçek anlamını bilse bu sorunu yaşamayacağız
Pahalı ürünler iyidir,ucuzlar kötü mantığını atın çöpe siz parayı ürünün muhteşemliğine değil marka hakkına veriyorsunuz.İyi reklam yapabilen,pazar payını genişleten birçok firma marka olabilir bu değil ki herşey mükemmmel

Zaten kimyasal ürünler,koruyucular kanserojen içermese bile hücre zarını içerdikleri alkol ve iyon içerikleriyle mahvediyorlar.Demiyorum ki illa ucuz alın.Pahalı da alın ama size zarar verebileceğini unutmayın

göz kalemini,5li farlarını,ojelerini (kırmızı ruju özellikle çok güzel) kullanıyorum
hepsinden de çok memnunum canım

benim de son aldığım pudra allık ve ruj flormardan ve çokta memnunum zaten ojelerimi hep flormar alıyorumzemuszemus

Sevgili Katy; BEN ŞUAN 25 YAŞINDAYIM VE 15 YAŞIMDAN BERı FLORMAR'IN ÜRÜNLERıNı KULLANIYORUM VE HERHENGı Bı SIKINTI YAŞAMADIM ZATEN FLORMAR'IN ÜRÜNLERı HYPOALLERGENıC CıLTTE ÇOK BÜYÜK HASARLAR OLUŞTURMAMASI LAZIM BELKı HORMONEL Bı PROBLEM YAŞIYOSUNUZDUR YADA BÖBREK RAHATSIZLIĞI VS.... BıLıRSıNıZ CıLT PROBLEMLERıNıN PEK ÇOK SEBEBLERı VAR ...BAZEN BENDEDE SıVıLCELENMELER OLUYOR FAKAT BENıM SıVıLCELENMEMıN NEDENı YAŞADIĞIM STRESLE ALAKALI

Son düzenleme:
bende flormarın 123 numara süpershine parlatıcısından aldım ve çok memnun kaldım.biçok markadan daha iyiydi...

kızlarr dun catherine arley pudra aldım cok memnun kaldımm onerıyorum kesınlıklee..cıldım yaglı olmasına ragmen parlama olmadı bebişlerrropuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…