Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Catherine Arley pudra hakkında soru???

silky touch 5,5 ve 6 numarasını kullanıyorum.bugday tenliym biraz daha acigi diyebiliriz hatta.
compact powder 73numara almistim 2 tane.koyu geldi sonradan bana icerisi fazla isik almiyordu galiba anlayamadim.elimde kaldilar..ama cok güzel pudralari ve alliklari..:KK34:

ya kızlar beyonce gibi oldum aşırı koyu oldu bu..napcam şimdi ben..bazı yerlerde 6 ile 7 yi karıştıranlar varmış..e karıştırıymda nasıl ? önce 6yı tamamen sürüp üzerine fırçayla çok hafif 7'denmi sürsem..yoksa yine mac'imemi dönsem :KK43:

sen 6,5 kullanmalısın ben 6 buçuğunu kullanıyorum gercekten cok güzel kapatıyor kokusuna hastayım zaten :) kullanmaya bir başladım vazgeçemiyorum

kızlar ankarada oturanlar için sıhhıye köprüsünün altında parfümeri var adını tam hatırlayamadım ama nazar parfümeri sanırım orda 4.95miş ve tüm renkleri varmış. pudrayı arkdaşımın ablası kullanıyo çok memnun. bende dün max factor light 85'n gay. ben beyaz tenliyim yüzüme biraz koyu geldi ama kapatıcılığını sevdim. muhtemelen fırçayla makyaj sabitlemek için kullanırım. ama catherine arleyin en açık rengini de alcam kızılaya gittiğimde :)kullanınca buraya yazarım yorumumu tekrar :)

az önce Loreal true match fondoten ve Catherine Arley 5 numara pudra aldım.İkisinden de çok memnunum.
Pudra gerçekten bir harika ,hiç pahalı pudralara gerek yokmuş,gayet başarılı ve uygun : )
içiniz rahat alabilirsiniz.Olurda bir mucize eseri beğenmezsenizde pahalı olmadığından canınızı acıtmaz :KK51:

üniversitedeyken bir ara kullanmıştım bu pudrayı pahalı pudraların aksine mükemmel bir yapısı var, burayı okuyunca tekrar heves ettim yıllar sonra mesaiden sonra gidip alıcam hemen :KK61:

ben de aldım 5 numarasını ve çok sevdim bu pudrayı:KK16:gerçi şu an bronz pudra kullandığım için kullanmıyorum bunu ama birkaç kere sürdüm yine de:KK31:

X