Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Catherine Arley pudra hakkında soru???

Theconquestofhearts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
97
0
C.Arley pudra kullanıyorum çok memnunum ama 3 numarası daha sıkı yapıda yanı süngere veya parmağımla dokunduğumda daha zor geliyo fakat 5 numarası daha gevşek yapılı ve daha kolay sürüş sağlıyo aynı serinin numaralar arasındaki farkı nedir sizce açık tonlar daha sert koyu tonlar daha kremsi ve yumuşak ilginç :44:

ben 4 numarasını kullanıyorum arkadaşlarımda da 5 ve 6 numaraları denedim hepsi de kolay alınıyordu bi fark göremedim ben canım...

kızlar catherine arley pudradan herkes memnun şaşırdım doğrusu..ben mac studio fix kullanıyorum..bi deneyeyim diorum ama pek umutlu değilim gerçekten kapatıcılığı filan iyimi :44:

kızlar catherine arley pudradan herkes memnun şaşırdım doğrusu..ben mac studio fix kullanıyorum..bi deneyeyim diorum ama pek umutlu değilim gerçekten kapatıcılığı filan iyimi :44:

Benim yüzümde öyle sivilce izleri yada lekeler yok sadece bir kaç küçük benim var koyu kahverengi onların üstüne sürünce baya soluklaştırıyor memnun kaldım ben pek de kullanmam aslında pudra ayda yılda bir ama cidden pürüzsüz bir görünüm sağlıyor tahminimden iyi çıktı 6 tlye almıştım bir de. :KK9:

kızlar bugün catherine arley silky touch pudra no:6 aldım..alnımda denedim hafiften yani henüz nasl bişi olduğunu anlayamadım..birazdan dener fikrimi yazarım birde aynı markanın 533 yada 535ti tam hatırlamıyorum tutuncu kırmızı arası bi rujunu aldım rujun rengi çok hoş

6 numara açık geldi bugün gidip bir de 7 numarasını aldım bi ton koyusu ve de en koyusuymuş.. denemeden aldım..bakalım o nasıl olacak..6 numarayı sürdükten sonra üzerine max factor creme puff candle glow 55 numarayı sürüyorum biraz daha koyulaştırıyor ama yinede açık kalıyor..bakim 7 nasıl olacak..ayrıca kapatıcılıgı iyi arkadaşlar bi deneyin derim..açık tenliyseniz kendinize uygun bulabilirsiniz koyu tonlar çok yok fiyatı 6buçuk liraydı..
images

ya kızlar beyonce gibi oldum aşırı koyu oldu bu..napcam şimdi ben..bazı yerlerde 6 ile 7 yi karıştıranlar varmış..e karıştırıymda nasıl ? önce 6yı tamamen sürüp üzerine fırçayla çok hafif 7'denmi sürsem..yoksa yine mac'imemi dönsem :KK43:

bilmem ki canım 7 küsürden 6.20 ye düşmüştü benim aldığımda sen ne zmn almıştın..bu arada 6 ile 7 yi karıştırdım ama aşırı soluk durdu yüzüm mac gibi olamadı..beyunun pudrası iyimiş galiba ona bakıyorum begenirsem onu alıcam

catherine arley silky touch no 4 ve compact pudra no 70 kullanıyorum. gayet memnunum. catherine arley dynamic serisinden pudrayı deneyip memnun kalan varmı.

ben 15 gün oldu alalı pudrayı sen beyuyu al bakalım beğenirsen bende alırım :KK61:

:) hehehe tamam canım bugün annem dışarı çıkcaktı ona mac siparişi vermiştim unutmuş beyu'yu bir deneyeyim bari ondan sonra mac alayım ama pek de umudum yok açıkcası..likit fondöten istemiyorum diye pudra arayışlarındayım işte bakalım...

max factor kullanıyordum normalde realde stand açmışlardı fiyat çok uygundu bir deneyeyim dedim zaten oldum olası cildim sorunsuzdur benim :79::79::80: pudrayı kapatıcı değil de sabitleyici matkaştırıcı niyetine kullanırım o bakımdan pudranın dokusu falan çok hoşuma gitti cildimle renk uyumu kadifemsi dokusu falan gerçekten hoş kızlar eğer cildiniz benim gibi sorunsuzsa siz de birsürü para vermeyin diğer pudralara :KK70: açık tenliyim ben açık renginden kullanıyorum ama silinmiş numarası makyaj çantasının içinde gide gele :KK8: yenisini alınca yazarım buraya :emir_bebek:

catherine arley silky touch no 4 ve compact pudra no 70 kullanıyorum. gayet memnunum. catherine arley dynamic serisinden pudrayı deneyip memnun kalan varmı.

ben dynamic serisinden 2 numarasını kullanıyorum, normalde koyu tenli olmama rağmen rengi tenimle baya iyi uydu. ki zaten bronzlaşmamak için almıştım ucuz diye ama çok beğendim.
ilk sürdüğünüzde suratınız hayalet gibi duruyo, suratımda pürüzler görünüyo ama bi yarım saat geçtikten sonra pudra etkisini göstermeye başlıyo suratımı bebek gibi pürüzsüz gösteriyo. ve makyaj sabitlemede süper. tüm gün boyunca yüzüm parlak ve pürüzsüz kalıyo :KK52:

tek eksi yanı fondotensiz kalıcılığı yok... :KK59:

X