Çat kapı gelmek iyi niyet göstergesi midir.

Sizi tebrik ederim,ıçindeki dışınızda demek ki. Sizin içinizi yiyeceğine bırakın onlar düşünsün. Başkası olsa kendini yer söyleyemez çok iyi yapmışsınız. Böyle ince düşünmek mi olur, çok acayip çok saçma. Kim olsa sinir olur. Ilk geldiğin evin yatak odasına girmek nedir... Ben sinir oldum burda

Bakın vallahi koridorda durup salonu gösterdim buyrun diye. Yani koridorun tam ortasında duruyorum yatak odasına giden yolun onunde. Sağımdan solumdan geçip yatak odasına ulaştılar hahahah şaka gibi
Eskiden kaygisizlar diye bir dizi vardı. Yüzsüzlük seviyesi buna benzer bi aileyi konu alan
11 kişilik ekipten bir kişi bile ' hey ne yapıyoruz biz , saçmalık bu' dememis mi cidden?
Ben o sayıda misafiri haberli de kabul edemem, sırayla gelsinler.
İnşallah hastalık falan tasimamislardir evinize

Ben çok hak verdim size çok ayıp yaptıkları aynısını sizde ona yapın baştan sıkı tutmak gerek ipi

bazı insanlarla samimiyet olur, dostluk olur çatkapı gelir gidilir. ama bu kişilerle samimiyetinizin olmadığı belli. bir de 11 kişi çat kapı gidilmez. 11 kişi baya baya hazırlanması gereken bir sayı.
haklı buldum sizi ben.
ayrıca yeni evlisiniz, siz davet etseniz daha şık olurdu kesinlikle.

Bu yeni evlenenlerin de evine gidip mobilyalarını vs gorup ne oluyor da sülale boyu gidip bakıyorlar anlamıyorum.
İyi yapmısssın. Terbiyesızlık bu tabiki 2 kisi gelir çat kapı gene neyse 11 kişi nedir? Futbol takımı resmen. Eşinin kulagını iyice bir çek. Gerçi kayınvalidesini aramaya çekinmeyen sen eşine de ayarı vermişsindir :)

Alalede yazdim musait olmadığımdan.
Ama cok sinir olduğum icin yazmam lazimdi.
Bence 11 kisi cok fazla habersiz misafirlik için. Hele ki yatak odana girilmesi ayrı bir olay. Bence onlara bu durumu belli etmeliydin. Sozlerinde bir haber verseydiniz deseydin ya da pardon ben yatak odasına girilmesni sevmiyorum falan deseydin keske.
Ama sanirim dememissin bundan sonra tavrin bu sekilde olsun. Yoksa sana 20 kisi bile gelirler cat kapi

Terbiyesizler.
Keşke buzluktan poğaça filan bile çıkarmasaydınız boş çay verseydiniz, öyle ya madem çat diye geliyorlar, bu muamele müstehak.
11 kişi habersiz ne demektir yahu cidden.
Ben de yeni eve taşındım tek tük bir iki ailr geldi ama bu kadar kimse gelmedi, insanların hiç mi umrunda değil anlamıyorum.

Bence haklısıniz Cat kapi misafirlige gidlmez

Canım bunun yeni evlisiyle ilgisi yok. Ayıp ayıptır. Her şeyin bir usulü adabı var. Adamın yatak odasına girmesine ne demeli bilemedim. Adama ne oluyor ev görmesi vs adama mı kaldı tövbe yarabbi yaa. Bu gözler daha neler okur burada. Çok iyi yapmışsın. Kv. söyler onlara. Bi yerde görürsen yeri gelince de laf çarp alttan alttan

Habersiz gelip arasa birileri “biz kapıdayız otomatiğe bas” dese, “aa biz dışarıdayız, şuraya geldik” vs diye evime çok uzak bir yer söylerim. “Keşke gelmeden arasaydınız, kapıda kaldınız” diye lafımı sokar o kapıyı açmam

İyi yapmışsın ama keşke onlar evdeyken söyleseydin haber verseydiniz keşke diye. Yatak odasında gördüğünüz an buraya girilmesi den hoşlanmıyorum diyin. Ben şahsen evine gelen kimseye yatak odami göstermedim hatta anneme ve kv de yatak odama girilmesi hoşuma gitmiyo girmeyin lütfen dedim. Yani bişeye ihtiyaçları oluyo yatak odamdan gidip kendilerinin alması beni rahatsız ediyo. Olay anında değil de sonrasında tepki verdiğiniz için fazla olmuş tepki

Fotoda görseniz ne olacak?ıçeri girip en azından takımım sığar mı?metrekaresi ne? Odanın şekli ne bakılır. Fotoda anlaşılmıyor ki her şey. Ev kiraliyorsunuz sonuçta evi görmek için gidiyorsunuz. Aşırı saçma geldi bana da yaptığınız. Zaten ev kiralamak veya satın almak için habersiz gidilmez. Ne var ne yoksa toplamıştır ev sahibi çoktan.

Fotoda görseniz ne olacak?ıçeri girip en azından takımım sığar mı?metrekaresi ne? Odanın şekli ne bakılır. Fotoda anlaşılmıyor ki her şey. Ev kiraliyorsunuz sonuçta evi görmek için gidiyorsunuz. Aşırı saçma geldi bana da yaptığınız. Zaten ev kiralamak veya satın almak için habersiz gidilmez. Ne var ne yoksa toplamıştır ev sahibi

Görgüsüzler. Bence hiç görüşmeyin bunlarla. Bana da çok olur. Zahmet vermemek için 2 saat önce ararlar ama en azından evi toparlamama üst baş değişmeme izin verecek kadar zaman tanırlar. Gerisi de bir çay, varsa kuruyemiş, ya da dışarıdan hazır bir şeyler.

10 yıllık evliyim akraballarımda dahil kimse yatak odamı görmedi ne münasebet, hele ki bu dönemde 11 kişi ev ziyareti muhteşemmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…