Göz Makyajı carmina turkuaz sürme kalem beni zehirledi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
589
3
miystical turquaz kalem beni resmen zehirledi. gözlerimde alerji yaptı baş ağısı mide bulantısı yaptı benim gibi olan var mı? denedim resmen sürünce feleğim şaşıyo benim gibi olan var mı?

zehirlendin mi?benneyaptımki

alerji olursun falan ama başagrısı mide bulantısı nasıl yani:1shok:
doktora falan gittinmi? gözünü anlarımda başagrısı ve mide bulantısının nasıl bir ilgisi olabilir şaştım kaldımkafamçokkarıştı

eger gercekten öyleyse yüklü bir tazminat davası ac derim.. kanıtlaman gerekir ama..

geçmiş olsun canım.
ama bence mide bulantısı yapmaz. baş ağrısı bi nebze anlarım da bence doktora gitmelisin. siyahından kullandım bana bir şey yapmamıştı.

geçmiş olsun...kalem mide bulantısı bas agrısı yapmaz.gözlerin alerji olunca vucut tepkime vermiş baş agrısı oluşmus olabılır ve midede tetiklenmiştir diye düşünüyorum

carminanın ürünü bana 8 sene önce yaptı şimdi hiç bir şey kullanmıyorum

tövbe ettim daha yüzüme gözüme bişey sürmiycem diye de işte dayanamıyom sürüyom gene. kızlar siz siz olun sakın ha kalitesiz bişey sürmeyim gözünüze yani çok kaliteli doğal falan ürünler bulabilirseniz onları kullanın. kimyasal bi sürü madde var içlerinde vücudun nasıl tepki vereceğini bilemiyoruz tabi

tövbe ettim daha yüzüme gözüme bişey sürmiycem diye de işte dayanamıyom sürüyom gene. kızlar siz siz olun sakın ha kalitesiz bişey sürmeyim gözünüze yani çok kaliteli doğal falan ürünler bulabilirseniz onları kullanın. kimyasal bi sürü madde var içlerinde vücudun nasıl tepki vereceğini bilemiyoruz tabi

ÇOK GEÇMıŞLER OLSUN PEŞıNı BIRAKMA aLLAH KORUSUN KÖR DE OLABıLıRDıN

X