''caprice thermal palace''

cssa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
3.329
0
caprice termal palace a gidip orda yaşadıklarınızı merak ediyorum eylül ayına rezervasyon yaptırdık gidicez ama internette çok farklı eleştiriler var ne ile karşılaşacağız merak ediyorum verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler...

canım biz balayına gitmiştik oraya muhafazakar bir otel biliyorsun..havuz olayı bayan erkek ayrı..eşinle girmek istersen saatligi 100 ytrl kapatıyordun ozmaan biz öyle yapmıştık sauna hamam havuz jakuzi var.açık büfe yemekleri güzel.deniz sezonunda giidyorsun eşinle denize girebilirisn sorun olmaz.akşamları eglence vs oluyormuş biz gitmedik.ama didim de çok gezdik.tapınak vs gittik.bence fena degil.tabi şahhinn bera gibi degildir.ama hizmet guzel odayı balkonlu deniz manzaralı seçin benden tavsiye biz özellikle öyle istemiştik daga bakanlar hoş degil..tekne turları düzenleniyor gezmek için.ama biz kendimiz gezdik koyları falan.sorcagın birşey olursa cevaplarım canım.ii tatiller.dun arkadaşım gitti tatile oraya o çok begendi her yıl giidyor.

canım biz balayına gitmiştik oraya muhafazakar bir otel biliyorsun..havuz olayı bayan erkek ayrı..eşinle girmek istersen saatligi 100 ytrl kapatıyordun ozmaan biz öyle yapmıştık sauna hamam havuz jakuzi var.açık büfe yemekleri güzel.deniz sezonunda giidyorsun eşinle denize girebilirisn sorun olmaz.akşamları eglence vs oluyormuş biz gitmedik.ama didim de çok gezdik.tapınak vs gittik.bence fena degil.tabi şahhinn bera gibi degildir.ama hizmet guzel odayı balkonlu deniz manzaralı seçin benden tavsiye biz özellikle öyle istemiştik daga bakanlar hoş degil..tekne turları düzenleniyor gezmek için.ama biz kendimiz gezdik koyları falan.sorcagın birşey olursa cevaplarım canım.ii tatiller.dun arkadaşım gitti tatile oraya o çok begendi her yıl giidyor.

öyle bir anlattin ki ecrin benim de gidesim geldi nerde bu otel bi netten bakiyim bari

ah anacım gitmek nasip olmadı anca samsun sahili görüyom ben yorum yok:KK43:(((

cadı sen yine sahil görüosun bizde o bile yok şükrett cnmm:)

muhafazakar aileler icin uygun ama esinle havuzu paylasamamak yada yuksek ucretle kapatmak kotu ya.hos ben bu kilolarla kocamla bile giremem anacim :) balayinda iyiydik:)

Merhaba cssa,

Caprice Thermal Palace daha önceden misafirlerimizin gittiği ve olumlu yorumlarla dönüş yaptığı bir tesistir. Herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz.
Oldukça memnun kalınan ve sık sık tercih edilen kaliteli oteller arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

gittim geldim çok şükür.
gitmeden önce birkaç şikayet sitesine girip bakmışdım ve inanılmayacak çok derecede çok şikayet görmüşdüm allahım neyle karşılaşıcaz hayırlısı diyip yola çıkdık.
şimdi gelelim nasıl biryer olduguna ben şikayet eden insanlara inanamıyorum inanın yemekleri evimizdeki gibi gayet lezzetli ve çok çeşit var temizlik desen hergün oda temizleniyo personelde gayet gülewr yüzlü sadece animasyon zayıf o da benim için sorun değil zaten bebeğimle gittim akşm dokuzda oda da oluyodum. bence şikayet edenler tamamen karşıt görüşlü insanların görmeden gitmeden yaptıkları yorumlar bende açık bi insanım annem kapalı o da rahat olsun diye gittik genelde denize girdim erkek ve aile plajı diye ayrılıyo bikini giyende var haşema giyende. şikayet edicek hiç bişey bulamadım inananın ama kalabalık gidicekseniz delüks oda tercih edin standart oları biraz küçük

güzel bi tatil geçirmisim ne güzel ben bugun akşam yola çıkıyorum ama daha nereye gideceğim belli değil çıldırıcammmm ühühühüh

gittim geldim çok şükür.
gitmeden önce birkaç şikayet sitesine girip bakmışdım ve inanılmayacak çok derecede çok şikayet görmüşdüm allahım neyle karşılaşıcaz hayırlısı diyip yola çıkdık.
şimdi gelelim nasıl biryer olduguna ben şikayet eden insanlara inanamıyorum inanın yemekleri evimizdeki gibi gayet lezzetli ve çok çeşit var temizlik desen hergün oda temizleniyo personelde gayet gülewr yüzlü sadece animasyon zayıf o da benim için sorun değil zaten bebeğimle gittim akşm dokuzda oda da oluyodum. bence şikayet edenler tamamen karşıt görüşlü insanların görmeden gitmeden yaptıkları yorumlar bende açık bi insanım annem kapalı o da rahat olsun diye gittik genelde denize girdim erkek ve aile plajı diye ayrılıyo bikini giyende var haşema giyende. şikayet edicek hiç bişey bulamadım inananın ama kalabalık gidicekseniz delüks oda tercih edin standart oları biraz küçük
tşk ederim unutmayıp cvp yazdığın için cnm
sevindim memnun kalmandan inş bizde güzel bi tatil geçirip döneriz
bebekle zor oldumu benimde bebeğim var o zaman 9 aylık olcak inş

bizim babamız yokdu yanımızda o yüzden çok zorlandım öksürük ve kulak iltahabı ile istanbula geri döndük bizim zor geçdi inş sizde bir problem çıkmaz

ayyy geçmiş olsun kuzucuğa inş biran önce iileşir cnm
inş cnm bizde olmaz inş

fiyatlar ne kadardı peki kızlar?
yemek icin haber veriyorlar mı yoksa kendınız mı iniyorsunuz herbişeye_? yabancıyımda bu konulara:)

24 saat yemek var. fiyatlarda caprisin kendi sitesinde listesi var ordan bakarsdan daha iyi bilgi alırsın her ayın fiyatı farklı çünkü

merhaba ben daha önce gitmiştim bu yılda gitmek istiyorum ama çok pahalı gözüküyo 2 küsür tutcak sanırım sadece eşimle gitcez szin yazmanız mümkünmü ne kadara gittiğiniz yada kaç taksit yaptıkları

biz erken rezervasyon yaptırdık 2 ye yakın tutuo ama günden güne bile değişiomuş fiyatlar en iisi kendi sitesinden bakmak cnm

X