Caprice termal otel

barbyperi

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2012
75
0
Merhaba caprice otele giden varmı. nasıl memnun kaldınızmı. bu yaz gitmeyi düşünüyoruz. fikirlerinizi bekliyorum

biz 3 yıl önce ailecek gitmiştik memnun kalmıştık ama geçtiğimiz yaz tanıdık bir çift gitmişti beğenmemişti okadar... ama onlar eylül dönemi gitmişti bu tatil otelleri sezon sonlarında bakımsız oluyor biraz ondan sanırım. biz sezonda gitmiştik öncelikle söylemeliyim ki yemekleri harikaydı çeşit boldu akşam yemeklerindeki tatlılar kahvaltıdaki kabarcık börekler... hala tadı damağımda özellikle kahvaltıları çok güzel oluyordu. snack de var ama orda döneri vs çok sevmemiştim ben bol bol patates kızartması yerdim:KK70:
bu otelde tek canımızı sıkan dubanın, voleybol sahasının, dondurma büfesinin erkekler için ayrılan plajda yer almasıydı yani dubaya bir bayan çıksa tip tip bakıyorlardı biz aile kısmında denize giriyorduk biraz kadınları ikinci plana atan bir otel sadece...
ben şuan gidermiyim gitmem (benim görüşümle alakalı) annem kapalı ailecek bir yerde denize girsek millet bön bön bakıyor diye rahatlıkla denize girebildiğimiz için tercih ettiğimiz bir oteldi... hala 3 yıl önceki hali gibimidir bilemem ama o dönem biz çok memnun kalmıştık aşçıları çok marifetli cidden... ben otel organizasyonlarını sevmem o yüzden bu konuda bir fikir veremeyeceğim... ama kafa dinlemek istiyorsanız yemekten sonra deniz kenarındaki osmanlı kafede ailecek türk kahvesi içmek çok keyifli oluyordu...
bayan havuzları ortalama idi ama üst katında termal havuzu vardı (adını yanlış yazmış olabilirim) ılık ılık çok dinlendiriyordu insanı.
kısacası ailecek güzel eğlenilecebilecek bir yer.

X