Caprice mi Sah Inn mi ?

Capris otel ile ilgli medyada son dönemdeki iddialardan sonra ben oraya adımımı atmam açıkçası. Google a otelreferans Capris otel yazarsanız az çok fikir sahibi olursunuz. Ayrıca iki kurumunda kendi sitelerinde yazıları vardı. Birde Capris otelde bu zamanda yemek masalarında demir sürahiler ile su verildiğini okudum, bu bana çok basit çok saçma gelmişti. Eğer doğruysa şişe su masrafından kaçınan bir otelin hizmet kalitesini sorgulamak gerekir diye düşünüyorum. Şimdiden iyi tatiller ilerim

Birde ulaşımı nasıl sağlayacaksınız bilmiyorum ama Şahin otelin havaalanından otele ulaşımında taksiciler kişi başı ücret alıyormuş Yine bu bigiyi nette okumuştum, söylemek istedim. Seçeneklerin kısıtlı oldugunu düşünerek böyle birşey yapmışlar sanırım, aileler mecbur o oteli seçecek kazanabildiğimiz kadar kazanalım. Ayrıca otelin bilgisi olmadan hiç bir taksici buna kalkışamaz. Artık antalya daki bir çok otelin ücretsiz servisinin olduğunu düşünürsek bu çok çok çirkin bir uygulama. Googledan diğer seçenekleride araştırıp öyle karar verebilirsiniz... :)

ikisine de gitmiş biri olarak kesinlikle sah ınn ı tercih ederim,caprıce de koskoca otel hep binanın içindesin havuza yada yemeğe gidiceksin dakikalarca asansör bekliyorsun ama sah ınn de odanın kapısını açtın mı hemen bahçede yeşilliklerin içinde buluyorsun hemde yemekleri çoooook çooook güzel,daha bir sürü şey söyleyebilirim..

valla kızlar ben capris otelin oldugu yerde yasıyorum. surekli oradaki musterilerle bir sekilde karsılasıp konusuyoruz cok memmun değiller. calısanları bile cok memmun değil acıkcası. diğer oteli tabii hiç bilmiyorum. bu benim burada gozlemlediklerim

ben 2009da gittim süperdi yolu kafaya takmayın napalım bu güzelliğe değer bence yemek yemekten eve gelince yemek görmek itsemiyorsun :)dökende çok israf çok halkımızda aç gözlüyüz

Dun Sah ınn'den yeni geldim.Bence Caprice otelle kiyaslanamaz bile ..en kötü tarafı odalarının temizliği ve ulaşım sorunu.. Odalarında hali yok, banyodan çıkıyorsun ıslak ıslak her yer yaş.. Oda kapılarının altı açık ve bahçeden gelen bütün böcekler içerde..yapılan temizlikten de hiç memnun kalmadım ya havlu değişmiyor,ya çarşaf.. Yemekleride güzel değil.. sabah artan öğle salatasının icinde,aksamdan kalan çorbada... Hergün artanlari karıştırıp karıştırıp sunuyorlar.. Bide yemek vakitleri dar zaman diliminde ..kahvaltıdan kalk hemen öğle yemeği.. Süresi 1.5 saat.. Ayrıca bes yıldızlı otele uygun hiç bir dekoru yok.. Sadece Otel girişini Caprice'le karşılaştırsan is biter..ulaşım bı felaket uçakla gittik ve 2 günümü kafadan yediler oda teslimimi 5 te verdiler sabah 10 da uçak Servisi'ne postaladilar.. taksicilerle anlaşmaları var oda kazık.. Karşılarken bı şenlik,ugurlarken kimse yok.. Caprice' den ustun havuzları var sayısı fazla ve Cok büyük fakat o kadar kalabalık ki tikis tikis yüz.. Havuz bası Serviside vasat.. Cok geniş bir alanda yeşillikler içinde oturmakti sanırım iyi tarafı.. Açıkcası adı tatil olsun diye çok uygun bı kampanya olursa giderim yoksa tercih etmem..

Sah inn e gittim ve ne denizinden ne de havuzundan memnun kaldım. Erkeklere tertemiz ve kocaman bir havuz ama bayanlara küçücük, pis bir havuz. Kadınlar ruvalet lavabolarında çocukların altlarını yıkarlar, tuvaletten çıkıp o ayaklarıyla havuza girerler. Çok girmedim havuza, girdiğimde de fazla durmadım. Denizine gelince, bize tur şirketi çok övmüştü denizi ama gittiğimizde dalgaların hiç eksik olmadığını gördük. Bir de hiç kadın yoktu ve adamlar bizim denize girdiğimizi görünce iskeleye üşüştüler dakikalarca denizden çıkamadık. Kahvaltıları çok güzeldi, öğle yemeğinde servis ettiklerini akşam yemeğinde başka bir yemekte kullanmak bana hiç ters değil, kokmadığı sürece o yemekler atılacağına değerlensin, sonuçta kimsenin çatalı kaşığı değmiyor. Denizi çok övdükleri halde kötü çıktığını görünce tur şirketine hemen oteli değiştirmelerini söyledik, yapamadılar ama güzel bir tur hediye ettiler ve erçekten hayatımdaki en güzel deniz turuydu. Muhteşem koylarda durduk, tarihi mekanları gezdik. Orada tanıştığımız ve daha önce caprice otele giden bir çift caprice in daha güzel olduğunu söylemişlerdi.

Yemek israfına bende karşıyım tabi ki.. Otellerde ki israfla doyacak kaç tane yemek bulamayan insan var bu konuda tartışılacak uzuun açilimli bir konu ya neyse.. Allah affetsin..ama sabah yediğin herseyin gün icindeki bütun servislerde dolaşması saçma dondurma yöntemi denen bı şey var millete unutturda öyle yedir.. Bu arada sonsuz guleryuzlu olan servis personelnden farklı kisilere sordum tabaklardan artanlari ne yaptıklarını .. degerlendirildklerini söylediler zaten her yiyecek cinsinin toplanması farklı kaplarda.. Sabah verilen sosisli pogacalarin icine baktigmda hiç bir sosis bıçakla kesilmemişti. ;( düşünmek bile istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…