Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Cansız cilde fondöten önerisi

qrkm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
30
0
cildim çok cansız adınlatıcı bir fondöten arıyorum önerilerinizi bekliyorum yeniyim diye kimse yazmıo mu ya:KK5:

diğer topiclerine de yazdım bari buna da yazayım dedim:KK1:ben daha önce avon, loreal, estee lauder, MAC, Elizabeth Arden ve Dior fondotenler kullandım. şu anda da Diorskin Nude Natural Glow Hydrating fondoten kullanıyorum.oldukça memnunum:nazar:renk skalası çok geniş,tenine uyan bir renk bulman çok kolay.:KK51:kıvamı iyi,kullanımı kolay.elizabeth arden intervene de var bende.o da gerçekten iyi bir fondoten ama daha çok 30+ yaş için öneriliyor.ben ondan da çok memnun kaldım.kıvamı,kullanımı çok iyi.dior da elizabeth arden de yüzünde kalıp gibi durmuyor,doğal duruyorlar.elizabeth arden'in tek sorunu renk skalasının çok geniş olmaması ve daha çok koyu tenlere yönelik olması.mesela ben onu yazın yüzüm esmerleşirse kullanmayı planlıyorum:KK9:.MAC studio fix liquid fluid'inde renk seçeneği çok.ama pudralı bir bitirişi var.ben pudra kullanmıyorum,cildime gitmiyor gibi geliyor bana.ama yine de vazgeçemiyorum,severek kullanıyorum:KK61:

diğer topiclerine de yazdım bari buna da yazayım dedim:KK1:ben daha önce avon, loreal, estee lauder, MAC, Elizabeth Arden ve Dior fondotenler kullandım. şu anda da Diorskin Nude Natural Glow Hydrating fondoten kullanıyorum.oldukça memnunum:nazar:renk skalası çok geniş,tenine uyan bir renk bulman çok kolay.:KK51:kıvamı iyi,kullanımı kolay.elizabeth arden intervene de var bende.o da gerçekten iyi bir fondoten ama daha çok 30+ yaş için öneriliyor.ben ondan da çok memnun kaldım.kıvamı,kullanımı çok iyi.dior da elizabeth arden de yüzünde kalıp gibi durmuyor,doğal duruyorlar.elizabeth arden'in tek sorunu renk skalasının çok geniş olmaması ve daha çok koyu tenlere yönelik olması.mesela ben onu yazın yüzüm esmerleşirse kullanmayı planlıyorum:KK9:.MAC studio fix liquid fluid'inde renk seçeneği çok.ama pudralı bir bitirişi var.ben pudra kullanmıyorum,cildime gitmiyor gibi geliyor bana.ama yine de vazgeçemiyorum,severek kullanıyorum:KK61:

dior forever compact pudrayı fondöteniyle mi kullanayım yoksa nude fondöten ve pudrasını kullanayım?ikisi arasında karar veremiyorum

dior forever compact pudrayı fondöteniyle mi kullanayım yoksa nude fondöten ve pudrasını kullanayım?ikisi arasında karar veremiyorum

ben dior forever hiç kullanmadım,denemedim de.o yüzden birşey söyleyemem.bence testerını denemelisin.çok önerilen bir şey senin cildine gitmeyebilir.mesela bana clarins everlasting ve armani fondotenler de çok önerilmişti.ama mağazada deneyince cildim resmen kustu onları.ben nude fondoten kullanıyorum ve memnunum.onu pudrasıyla kullanabilirsin.yine de dene ve gör derim.

Bence Türkiyede'ki en iyi fondotenlerden 1.si Kanebo sensai fluid foundation;
çünkü hem nemlendiriyor hem koruyor hem de ınanılllllllllllmaz derecede dogal duruyor.
Sürüp de dışarda gezince işten anlayan çakal kardeşler hemen soruyorlar durdurup
bu nasıl birşey diye cıldıne ne yaptın dıye,
aldıkları yanıt fondoten olunca sasırıp kalıyorlar
cunku yok gibi ama leke vs.
ne varsa yok edıyor muhtesem bır urun ben her turlu kozmetık denemıs bırı olarak.
(Estee Lauder,Dior.... Clinique .... yani ne ararsan hem pahalı hem dermo kozmetıklerden de denedım ama hıcbırınden bunun kadar memnun kalmadım)

Bayanlar fıyatı 112 tl ıdı ben aldıgımda ama heryerde satılmıyor bazı Boynerlerde(hepsınde degıl)
ve ankamall dekı sevıl'de var renk secımıne dıkkat !!

X