Canımın İçi zynp.ZEYNEP Hamile!

tebriklerrr....
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm:)))

canlarım çok teşekkür ederim hepinize esracım henüz 4 haftalığız teyzesi...hepimizin derdi aynıydı 2 yıl boyunca neler yaşadık bazılarımızın bebekleri bile oldu...inşallah diğer arkadaşlarımızında güzel haberlerini burdan duyacağız...

fundam canım meleğim benim inşallah seninde tatlı bir oğluşun olur tez zamanda tüm dualarım sizlerle...

arkadaşlar selamlar sizleri pek tanımıyorum yeni sayılırım ama inan Zeynep arkadaşımın adına cok sevindim bende 2. bebegi istiyorum ama 6 ay oldu olmuyor hapı uzun süre kullandıgım için olsa gerek Zeynepcim Allah kunagına almayı nasip etsin inşallah bizim için dua et annem hamileler melek gibi olur derdi senin duaların kabul olur tekrar tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah

sırnaşık şeysırnaşık şeycanımmmmm tebrik ederim rabbim sağlıklı hayırlı bi şekilde doğurmayı nasip etsin Şeniz
ne kadar sevindim bilemezsin tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrrrrr:CüvCüv::CüvCüv:

canım etmezmiyim hiç allahım isteyen herkese çok bekletmeden nasip etsin daha 6 ay olmuş acele etme canım bak ben 19 aydır deniyordummm

amin canım hepinizin yanımda olduğununzu bilmek çok güzel inşlallah efsa gibi tatlı bir bebeğim olur...

maşallah maşallah maşallaaaaaahhh...tebrik ederim canım ablacım..rabiim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiiiinnnn..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

maşallah maşallah maşallaaaaaahhh...tebrik ederim canım ablacım..rabiim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiiiinnnn..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım zeynebimim burdanda tebrik edeyimseni allah tamamına erdirsin

kader arkadaşlarım benim inşallah tez zamanda sizlerinde iyi haberlerinizi alıcaz...

zeynepcım bıraz gec oldu ama ancak yazabıldım.
cok tebrık ederım.a.s.
saglıklı bır hamılelık donemı gecırırsın ınsallah.
ALLAH ım kucagına sag salım almayı nasıp etsın.

canım tebrik ederim allahım saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.... saglıklı rahat bi hamilelik gecirirsin inş...........

zeynepcım bıraz gec oldu ama ancak yazabıldım.
cok tebrık ederım.a.s.
saglıklı bır hamılelık donemı gecırırsın ınsallah.
ALLAH ım kucagına sag salım almayı nasıp etsın.

canım tebrik ederim allahım saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.... saglıklı rahat bi hamilelik gecirirsin inş...........

saolun kızlar allah isteyen herkese nasip etsin....

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

zeynepcim çokkk sevindimm Allah bizlerinde yüzünü güldürsün inşaalllah sağlıcakla kal

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

canım benim saol inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın
zeynepcim çokkk sevindimm Allah bizlerinde yüzünü güldürsün inşaalllah sağlıcakla kal

canım tez zamanda darısı başına inşallah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…