Canımın İçi zynp.ZEYNEP Hamile!

tebriklerrr....
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm:)))

Zeyneppp az once yagmur20 mesaj atmıs soyledi senin hamile oldugunu senin için nete girdim inanamadım buhabere ya aglamamak için kendimi vallahi zor tutuyorum hatta tutamıyoum aglamaya her an hazırım zaten:))))
iki senedir nası bekledigini biliyoum bunun bir bolumunu birlikte yazısarak geçirdik, allahım geride kalan tum ikinci bekleyenler topigindeki arkadaslarımıza nasip etsin onun haricindeki tabikitum isteyenlere çok amaçok sevindimm allah kucagına almayı nasip etsinn
kac haftalık su an nası ogrendin detaylar bizim topikte varmı hemen oraya girip bakayım canım ya tekrar tebrikler

zeynebim canım arkadaşım.
seni ve eşini tebrik ediyorum.sabrettin mükafatını aldın en sonunda.minik meleğin kondu karnına.:emir_bebek:
rabbim sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni,sağlıcakla bebişini kucağına almanı nasip etsin. :CüvCüv:
mesajında negüzel şeyler yazmışsın bizler için.sağol canımsın.öpüyorum seni.​
a.s.

unutmadan inşallah çok sağlıklı tatlımı tatlı bir kızın olur.[/CENTER]​

canlarım çok teşekkür ederim hepinize esracım henüz 4 haftalığız teyzesi...hepimizin derdi aynıydı 2 yıl boyunca neler yaşadık bazılarımızın bebekleri bile oldu...inşallah diğer arkadaşlarımızında güzel haberlerini burdan duyacağız...

fundam canım meleğim benim inşallah seninde tatlı bir oğluşun olur tez zamanda tüm dualarım sizlerle...

arkadaşlar selamlar sizleri pek tanımıyorum yeni sayılırım ama inan Zeynep arkadaşımın adına cok sevindim bende 2. bebegi istiyorum ama 6 ay oldu olmuyor hapı uzun süre kullandıgım için olsa gerek Zeynepcim Allah kunagına almayı nasip etsin inşallah bizim için dua et annem hamileler melek gibi olur derdi senin duaların kabul olur tekrar tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah

sırnaşık şeysırnaşık şeycanımmmmm tebrik ederim rabbim sağlıklı hayırlı bi şekilde doğurmayı nasip etsin Şeniz
ne kadar sevindim bilemezsin tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrrrrr:CüvCüv::CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar selamlar sizleri pek tanımıyorum yeni sayılırım ama inan Zeynep arkadaşımın adına cok sevindim bende 2. bebegi istiyorum ama 6 ay oldu olmuyor hapı uzun süre kullandıgım için olsa gerek Zeynepcim Allah kunagına almayı nasip etsin inşallah bizim için dua et annem hamileler melek gibi olur derdi senin duaların kabul olur tekrar tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah

canım etmezmiyim hiç allahım isteyen herkese çok bekletmeden nasip etsin daha 6 ay olmuş acele etme canım bak ben 19 aydır deniyordummm

sırnaşık şeysırnaşık şeycanımmmmm tebrik ederim rabbim sağlıklı hayırlı bi şekilde doğurmayı nasip etsin Şeniz
ne kadar sevindim bilemezsin tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrrrrr:CüvCüv::CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

amin canım hepinizin yanımda olduğununzu bilmek çok güzel inşlallah efsa gibi tatlı bir bebeğim olur...

maşallah:nazar: maşallah:nazar: maşallaaaaaahhh:nazar::nazar::nazar:...tebrik ederim canım ablacım..rabiim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiiiinnnn..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

maşallah:nazar: maşallah:nazar: maşallaaaaaahhh:nazar::nazar::nazar:...tebrik ederim canım ablacım..rabiim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiiiinnnn..:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canım zeynebimim burdanda tebrik edeyimseni allah tamamına erdirsin

kader arkadaşlarım benim inşallah tez zamanda sizlerinde iyi haberlerinizi alıcaz...

zeynepcım bıraz gec oldu ama ancak yazabıldım.
cok tebrık ederım.a.s.
saglıklı bır hamılelık donemı gecırırsın ınsallah.
ALLAH ım kucagına sag salım almayı nasıp etsın.

canım tebrik ederim allahım saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.... saglıklı rahat bi hamilelik gecirirsin inş...........

zeynepcım bıraz gec oldu ama ancak yazabıldım.
cok tebrık ederım.a.s.
saglıklı bır hamılelık donemı gecırırsın ınsallah.
ALLAH ım kucagına sag salım almayı nasıp etsın.

canım tebrik ederim allahım saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.... saglıklı rahat bi hamilelik gecirirsin inş...........

saolun kızlar allah isteyen herkese nasip etsin....

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

canım benim saol inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın
zeynepcim çokkk sevindimm Allah bizlerinde yüzünü güldürsün inşaalllah sağlıcakla kal

canım tez zamanda darısı başına inşallah ...

X