Canım'a...2

sny

kronik duygusal
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
516
2
Sevgili!Kim isteyerek atlar bir uçuruma?BEN!Uçurumdu gözlerin,bilerek isteyerek düştüm...Parçalanmadık birtek yerim kalmaz sanmıştım,sapasağlam çıktım o enkazdan...Elimi tutan biri vardı evet...o sendin:asigim:Hayatın bana kattığı tüm acılara rağmen koşar adım geldim sana,sonra sevdim delicesine,yüreğimİ eritircesine!Bende yarım olan birşey vardı,sonunda buldum,tamamlandım seninle...Aşk bu,tabiki hüsranda vardı bazen ben onada kabuldüm,birtek ayrılık gelmesin diye yalvardım yaradana...Bir ara sen oldum,senin gözünle baktım bize mutluydum,sen olmak güzeldi...:asigim:Seninle yollar hep kestirmeydi,rüzgarlar zararsız,adresler yakın,tarihler anlamlı,herşey senden yadigar,kokun yağmur sonrası toprak kokusundan da güzel...Öğrendim sevdalanmayı,hüznünü,kahrını,zamansızlığını bile sevdim,hepsini ezberledim...Ekledim seni yamalı hayatıma,baktım yeni gibi olmuş:asigim:Sendeydim sevgili!Enbüyük en geniş anlamıyla sendeydim!Biliyor musun zaman bile sendeydi...içinde sen olmayan herşeyi vurdum...Aradığım,beklediğim,istediğim sendin,buldum ve bütün fazlalıkları sildim çıkardım hayatımdan...VARLIĞIN İÇİN,VARLIĞIM İÇİN,KADER DE BİZİ YAZIP VAR ETTİĞİ İÇİN YARADANA MİNNETTARIM...:asigim:

Yine aşkım için umarım beğenirsiniz...a.s.

sny çok güzelll ne güzel belirtmişsin ona olan duygularını açık ve net bunu okuyunca kendiyle gurur duyması lazım seninle beraber olduğu için çok şanslı olduğunu bilmesi lazım birde ellerine sağlık :))

çok Güzel Cnm Seninle Gurur Duymali Bende Aşkim Için Bir Site Yaptim Bakalim Sizde Beyenecekmisiniz

çok Güzel Cnm Seninle Gurur Duymali Bende Aşkim Için Bir Site Yaptim Bakalim Sizde Beyenecekmisiniz
eliz.e.sitemynet.com

Canım çok teşekkür ederim yorumun içina.s.evet şanslı olduğunun farkında bende şanslıyım tabiiyerimsenibensevgilerimle...:1hug:

çok gusselll cnm yuregıne saglıkk)

eliz.e.sitemynet.com
çok teşekkür ederim şeker yorumun içinyerimsenibenşimdi senin yazılarına bakcama.s.sağol...

evet ben nişanlıma askere gittikten sonra 14 şubat sevgililer gününde bir site yaptım bakalım görünce beyenecekmisiniz ? yorumlarınızı bekliyorum....

canım kusura bakma konu başlığı yapıcaktım buraya eklemişim yalnışlıkla

onada okutuyonmu bunları,bak şımarmasın sora,çok şımartıcak sözler bunlar..
umarım ıda seni senin kadar seviyordur..
allah mutluluğunuzu daim etsin,bozmasın..
çok güzeldi..
Evet canım onada 2 defter dolusu yazdım böyle şeyler:asigimda beni çok seviyor hatta benden daha çok diyebilirim,çok teşekkür ederim güzel dileklerin için,amin inşallah sağol a.s.

hepinize yorumlarınız için teşekkür ederima.s.

ellerine sağlık sny cim çok güzeldi ardarda 3 kere okudum şahaneydi..sağlıcakla kal

delüüü:) ne aşkmış sendeküü beahhh teşekkür canumcum:) muckk
delüyüm evetyerimsenibencanım yorumun için çok teşekkür ederim sincabımŞenizdaha bu aşk için ne hain planlarım varjeyyartatlicadiarzu

cnm çok güzel olmuş yüreğine sağlık. enişteme söyle üzmesin seni:))) gerçi sen biraz eli maşalısın, o zaten cesaret edemez. boşver söyleme hahahah

cnm çok güzel olmuş yüreğine sağlık. enişteme söyle üzmesin seni:))) gerçi sen biraz eli maşalısın, o zaten cesaret edemez. boşver söyleme hahahah
dostum sağol yorumun içinŞeniz doğru söylüyorsun eli maşalıyım üzemeztatlicadiarzuama ben yinede söyleyeyim üzme diye arkam olduğunu bilsin korksun değil mi:çok üzgünüm:jeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…