Canım sıkkın yorumlarınızı bekliyorum....

minna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
64
0
Merhaba.Sitenize yeni üye oldum ve bu benim ilk mesajım..Bugün canım o kadar sıkıldı ki büyütüyormuyum yoksa gerçekten kötü bir durummu bilmiyorum.1.5 yıllık erkek arkadaşm yakında askere gidiyor dörtlü bir arkadş grubuyla bugün buluştuk ve okey oynadık.Ama ben biraz acemiydm, oyunu hiç bitiremedm ve sanırm sevgilm bu duruma brz bozuldu beni teselli etmeye çalıştı.Halbuki ben şakaya vurmaya ve eğlenmeye çalışıyordum.Masada okey yapamayan tek kişi bendim 6 el oynamştk.Gerçi bir arkadşm da acemiydi ama o 1 kere bitirebildi.Ve o olaydan sonra benden soudu gibi sanki.Çünkü okey tavla gibi oyunları çok sevior ama ben ğek sevmiorm yine de istedii için ortama uyum sağlıorm.Benle vakit geçirmektense kahvede oturur gibi hiç konuşmadn bu oyunları oynamayı tercih edior.Bunun yanında beni çok sevior ve kıskanıor.Nasıl davranmalıym canım çok sıkıldı tavsiyelerinizi bekliyorum.saolunn

ahh canım bumu derdin??

arada oynarsın sende geliştirirsin oyununu beraberce keyifle oynarsınız)))))

Muhabbeti-meşki pek sevmeyen bi arkadşın var belliki canım..sevgiliyken böyleyse,ilerde dahada ilgisiz tavırları olucaktır..çok sevmek sadece seni çok seviyorum,kıskanıyorum,onu yapma,buna bakma,şunla görüşme filan demekle olmaz..aşk emek ister,ilgi ister en önemlisi iletişim ister..muhabbet ,sohbet ister...sana özel extra bi davranışta bulunmamış okey oynarken..adam öyle bi adam yani doğal sana karşı..e alışman lazım ileriye dönük sağlam bi ilişkiniz varsa..değişirmi diye bekleme sakın..huyu böyle..artar ama eksilmez bu tutumları haberin olsun..ama mutlaka rahatsızlığını dillendir..konuş..bilsin..

Canım çok sıkma canını. Genellikle erkeklerin en usta oldukları şeydir okey tavla vs.. ve senden üstünlerse biraz böbürlenip sende bilmiyorsun gibilerinden tavırlar yaparlar. Hiç sıkma canını aldırma eğlence olarak gördüğünü ona vurgula. Benim eski arkadaşımda genellikle böyleydi yapamadığım birşey olduğu zaman hemen tavırları değişitrdi :mymeka: Ama üzüldüğünü biraz dile getir hem sana öğretebilir. Bazen zevkli oluyor sevdiğin insandan birşeyler öğrenmek ama baktın hava atıyor kırıyor seni o zaman boşver gitsin... arada bi kaç pratikle öğrenirsin yerimseniben

Boşuna canını sıkmışın canım yaa..
Bir okey açamadın diye soğukmu davranılırmış.
Sıkma canını

tatlım canını sıkan bu olsun şu dertli dunyada
yok sana oyle gelmiştir bır ınsan bır ınsandan tavla okey gibi oyunları oynayamıyor dıye
sogumaz o zaman gercekten sevmıyordur senı
benımde erkek ark tavlayı cok sever ama cok abartmaz olayı ben bılmıyordum bana gule oynaya ogrettı pek oyanamıy bende sevmem ama yanı hıc aklıma senın dusundugun gb bır sey gelmedı
yanı ben bıraz tuhaf buldum cnm

böle bişi yuzunden insan sevdiginden sogumaz belki baska bişi yuzunden keyfi kaçmıştır.
ben ne okey ne tavla biliyorum. ögrenmeyıde dusunmuyorum cok boş gelio bana

bnce takılma canım bak arkadşın yakında askere gitckmiş
birlikte guzel vakit gecirmeye calışın erkeklerın cogu oyun oykerkn kaptırılar kndilerni.mesela benım eşim bilğisayar yada tv ye dalınca benı hayatta duymaz evden çıksma gitsem geri gelsem anlamaz benım evde olmadıgımı :)

oyun sevmediğinizi söyleyin 1dahada oynamayın oda sizde mutsuz olmayıngamyoncuiremsuyada sizede öğretsin

Yapma canım ya sırf bu nedenden dolayı insan sevdiğinden soğur mu?Hem bunlar hemen öğrenilmezki oynaya oynaya sened öğrenirsin olur biter.

benim eşim okey tavla briç vs. bütün oyunları bilir ve çok iyi oynar
ama benimle hiç oynamaz
hep yenilirim ve yenilince çok konuşuyormuşum
bir de onlar genelde erkek erkeğe oynadıkları için bizimle oynamaktan zevk almıyorlar pek
ama 1,5 yıllık erkek arkadaşın bu sebepten senden soğuyorsa bir terslik var veya sen yanlış anladın

heyyyyyy allahımmmmmm....
canım arkaşadışım...gereksiz canını sıkıyorsun.......
allah başka bir sıkıntı vermesin ya....
bunlar çok uç şeyler .........
durduğunuz yerde sorun çıkıyorsunuz....
kafanıza takıyorsunuz....

Ben 51 oynamasini cok severim, esimde sever ama benimle degil!
Neymis disine göre degilmisim:dilcikar:
Birde yenilmeyi kabul edemiyormusum, misikcilik yapiyorsun sen kumarhanede olsan seni döverler der hep:icecream::1closedeyes:

Itiraf etmeliyiz galiba erkekler bu konularda bizlerden biraz daha usta:1closedeyes:, fakat bu yüzden birbirimizden sogumak olurmu canim ya!!

Gereksiz yere dert yapma kendine...:teselli:

Şaka gibi yaaaa. Sen hiç bitemedin diye adam senden neden soğusun. Bilmiyorsan oynama böylece huzursuzluk çıkmaz.
İyi oyun oynayan biri olarak bilmeyen biriyle oynamaktan asla hoşlanmam (eşimde kötü oynar) ama bu o kişiden soğumam anlamına gelmez.
Sen takma kafana böyle şeyleri.

gereksiz bişey için komplekse girmişsin canim :) okey bilsen ne olur bilmesen ne olur..aranizda bundan sebep bi sogukluk olcagini sanmam..ama bukadar kafani takicaksan ya bi daha oynama yada sevgilinle oynamadan önce iyi bir pratik yap

heheh burda gördüğüm en eğlenceli dert kaydirigubbakcemile3

hayatım onlarca oyun sitesi var gir öğrenirsin sevgilinde anasının karnında öğrenmedi ya

a.s.

tatlım okey yapamadın diye sana trip yapması belkide yenildiniz bundan olmasın?? yada o sırada arkadaşları alay ettilerse bundanda kaynaklanıyordur?? yahu neden kafaya takıyorsun be güzelim boşveeerr... eğer bu senin için bir sorunsa evde boş vakitlerinde gir bi oyun sitesine aç orda okey'i başla oynamaya pratik yapmış olursun geliştiririsin bu yönde kendini..
Ben ömrümle okeyimide oynarım maçta izlerim maç hakkında yorumlarda yaparız hatta yanyana izlemediysek maç bitiminde biribirmizi arar yaa aşkım aslında şu goldü veya maç şöyleydi böyleydi deriz :) benim ömrüm bana hep der sen yanlış doğmuşsun diye :))

Aslında ilişkilerde bu tür paylaşımlar önemlidir. Zamanın birlikte ve hoşça geçirilmesi için iyi bir fırsattır.
Gruplaşmayı sağlar ve ilişkiyi monotonluktan çıkarır. Bence arkadaşının sevdiği oyunları ve onun bilmediği
oyunları da öğrenerek ve zamanla acemilikten kurtularak tatlı-çekişmeli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.
Kısa sürede usta oyuncu olabilirsin hiç endişen olmasın.
Bu tür oyunlarda ballı olmak gibi bir tabir vardır. Ne kadar usta olursan ol, o gün ballı gününde değilsen oyunu alamazsın.
Üstelik acemiler daha ballı olurlar.Arkadaşın usta olduğu için bir süre senin acemiliğinden sıkılıyormuş gibi
olur bu normaldir. Ona bir zamanlar kendisinin de acemi olduğunu hatırlatıp, öğrenmeye ve onu yenmeye azimli olduğunu göster.
Sürekli birbirinizi inceleyip kusurlar bulacağınıza, oyun ortamları ile ilişkinize renk katmak istemesini destekle canım.
Daima başaracağını ve oyunu alacağını dile getir.
Yani önce manevi olarak yenmeye çalışırsan ballanırsın. Oyunu alamadığın zamanlar da da
negatif enerji yüklenme hep pozitif olmaya çalış. Öğrendikçe çok zevk alacaksın. Başarılar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…