canım oğlum erenim artık kollarımda

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
40
selam arkadaşlar uzun zamandır foruma giremedim nette sorun vardı..doğum hikayeme gelince hastaneye gittik yatış işlemleri falan onlar bitti odamıza çıktık eşimle.daha sonra hemşireler geldi beni hazırlamaya..önce lağman yaptılarr.sonrada sonda takıldı.en acı verici şey sondaydı..saat 16:00 da olucaktı doğumum ama araya acil sezeryan girdiğinden 18:00 doğru aldılar odamdan.eşim,annem,babam,kardeşlerim herkes gözümün içine bakıyodu çok duygulandımm sedyeye yatıp gitmek gözlerine baka baka acayipp tuhafıma gitti.eşim alnımdan öptü.hiç korkma herşey yolunda gidicek diye ama onunda korku ve heyecanı gözlerinden okunuyoduu..ameliyathanenin kapısına geldik eşimle ayrılma zamanı..çok duygulanmıştım ama kimseye belli etmemek için gülücükler saçıyodumm.neyse ameliyathane temizleniyodu beni biraz beklettiler çok soğuktu o arada hepinize ve kendime çok dua ettim..içeri aldılarr sonra beni anesetzi uzmanı geldi..belimden iğne yaptılar ama fazla acımadı.sonra bacaklarımda bi sıcaklık hissettim.dr şimdi soğuk bişeyler hissediceksin dedi bişeyler sürüyoduu..ama gayet sakindim.bi ara mideme doğru bastırmaya başladılaro zaman biraz canım acıdı bebeği aşağıya itiyolarmışş.sonra bi baktım ki bebeğim çıktıı..o anı hayatım boyunca unutamam..spinal(epidural)anestezi ile 08.08.2008 saat 18:38 de 3.500 gr ağırlığında 51 cm boyunda annesi gibi maviş gamzeli bi oğlum oldu...ilk muayenesinin ardından hemen yanıma getirdiler yanağıma dayadılar sıcacıktı..o an koptum sevinç ,mutluluk hepsi bi arada ağlamaya başladımm.bebeği götürdüler 15 dk sonrada benim dikişlerim falan herşey bitmiştii..yüce rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tatmayı nasip etsin....daha sonra hemşireler bei almaya gelemediler bi 15 dk ameliyathanenin dışında biyerde sedyeyle bekletildim.bu a rada bende görevli birine fotoğraf çekmesi için rica etmiştim oda sağolsun tüm doğumu videyoya çekmiş.onu izliyodum.ailem ve eşim dışarda benim için meraktan ölmişler.eşim beni sormuşş.görevlide eşiniz gayet iyi doğum videosunu izliyo demişş.eşimde çıksın bi ben ona sorucam demiş.çok korkmuş bana bişey oldu diyee...böyle işte kızlarr çok uzattım .herkese kolay doğumlar diliyorumm.allah bu durumda olan herkesin yardımcısı olsunn:Saruboceq:

canım rabbim ereninle ve eşinle mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür geçirmeyi nasip etsin.
bu arada bende oğlumun adını EREN koycam inş.çok öptüm
darısı bekleyenlere a.s.

allah analı babalı büyütsün canım.geçmiş olsun.kolay bi doğum olmuş
epidural sonrasında bi şikayetin oldumu.bende istiyorum ama korkuyorum.sonrası hakkında bilgi verirsen çok sevinirim

Allahım analı babalı sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin canımmm
çok sevindim oğluşuna hayırlısıyla kavuşmuşsun sende
darısı başımıza iyişallahh

Allah anali babali büyütsün canim güzel doğumun olmuş bişey hissetmemişsin pek ne güzel demek bebişimizde annesi gibi güzel maşallah yerim ben onu allahim sağliği huzuru mutluluğu eksik etmesin inş.

Allah analı babalı büyütsün mürüvetinide görürsün inşallah darısı benım gıbı bebek sahibi olmak isteyenlerin başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…